Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vannak lehetosegek?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Állásajánlatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jonathan
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.16. 13:25    Hozzászólás témája: Vannak lehetosegek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Csa, skacok! Erdeklodnek, hogy milyen lehetosegek vannak Magyarhonban, ugyanis most vegzek a GDF erdelyi kirendeltsegen es Budapesten szeretnek dolgozni. Mire szamithatok egy GDF-es diplomaval es persze milyen fizetesre. (4 eves gaztervezoi multammal)
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.16. 15:52    Hozzászólás témája: Re: Vannak lehetosegek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Jonathan írta:
Csa, skacok! Erdeklodnek, hogy milyen lehetosegek vannak Magyarhonban, ugyanis most vegzek a GDF erdelyi kirendeltsegen es Budapesten szeretnek dolgozni. Mire szamithatok egy GDF-es diplomaval es persze milyen fizetesre. (4 eves gaztervezoi multammal)

hello

ehhez nem tudok hozzaszolni, remelem valaki majd tud erre is valami okosat :)

Jonathan te hogyan talaltal ra erre a forumra?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Jonathan
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.17. 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello ! nekem nem szabad talan ide tevednem? Mi is keresunk letoltheto anyagokat a vizsgainkhoz es aki keres az talal. Engem ugy altalaban erdekelne, hogy milyen lehetosegek vannak egy GDF-s elott, nem feltetlen rolam van itt szo.

Szoval ha ti is befejezitek a sulit, akkor mik lesztek ?
Vissza az elejére
Jonathan
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.17. 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Puncsos ! Nagyvonalakban eppen a Terinformatika tantargyhoz kerestem valami hasznalhato anyagot es ide tevedtem, ennyit. Kerlek irjatok valami korkretunot, mindenki azzal jon, hogy versenykepes, de mihez kepest Rolling Eyes ? Senki sem meri leirni, hogy 100-200-300 E-t keres? Sokat segitenetek, azzal hogy leirjatok ezeket a dolgokat.

Meg egy kerdes!!! Ha Magyarorszag bekerul az Unioba, ti hogy gondoljatok, megprobalkoztok az unio mas orszagaiban munkat talalni vagy otthon maradtok ???
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.17. 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en nem hiszem, hogy a szakteruletemen dolgoznek majd

iden kezdtem el egy melot, most penzugyi tanacsado vagyok, esnagyon tetszik .. ha folytatom a kepzest, akkor 5 ev mulva mad ez adja a masoddiplomam

ha eu tagok leszunk akkor sem erdemes majd kimenni, mert a kozeli orszagokban inkabb csak a fizikai muinkasokra lesz szukseg (pl: almaszedes, epitkezes, mas mezogazdasag), probaljak a szar melot a magyarokkal elvegeztetni, mert annyi penzert ott senki sem vallalna
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Jonathan
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.17. 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ez azt jelenti, hogy nem a szakteruleteden dolgozol ? Itt Erdelyben csak muszaki informatika szak mukodik, akkor ezek szerint te lehetsz gazd. inf. szakon is ha penzugyi tanacsado vagy. Nincs semmi ismeros akinek tudnad a fizeteset, aki GDF-n vegzett ? Nincs viszonyitasi alapom ezert nyuzom ennyire ezt a temat. Egy ismerosom Pesten dolgozik, igaz nincs foiskolaja, de ert a dolgokhoz. O netto 130 E ft. kap es nem kell tulteljesitenie magat.

Tehat meg mindig az a kerdes, hogy milyen fizetesek vannak Pesten egy GDF-nek? (tudom, hogy valtozo) Rolling Eyes
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.17. 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jonathan írta:
Akkor ez azt jelenti, hogy nem a szakteruleteden dolgozol ? Itt Erdelyben csak muszaki informatika szak mukodik, akkor ezek szerint te lehetsz gazd. inf. szakon is ha penzugyi tanacsado vagy. Nincs semmi ismeros akinek tudnad a fizeteset, aki GDF-n vegzett ? Nincs viszonyitasi alapom ezert nyuzom ennyire ezt a temat. Egy ismerosom Pesten dolgozik, igaz nincs foiskolaja, de ert a dolgokhoz. O netto 130 E ft. kap es nem kell tulteljesitenie magat.

Tehat meg mindig az a kerdes, hogy milyen fizetesek vannak Pesten egy GDF-nek? (tudom, hogy valtozo) Rolling Eyes

nem en masodeves muszakis vagyok, csak mellette meg dolgozok
Jonathan
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.17. 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A "mellette dolgozok" azt jelenti, hogy levelezoin vagy? Mert nalunk csak levelezoi mukodik, igy en is dolgozok mellette. Egybekent a vizsgak nagyon razosak ott Pesten, ugy hallottuk, hogy kezdett nagyon megkomolyodni a suli. Volt egy idoszak, hogy nagyon gyenge sulikent tartottak szamon, ez a kep mara valtozott valamit?
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.17. 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jonathan írta:
A "mellette dolgozok" azt jelenti, hogy levelezoin vagy? Mert nalunk csak levelezoi mukodik, igy en is dolgozok mellette. Egybekent a vizsgak nagyon razosak ott Pesten, ugy hallottuk, hogy kezdett nagyon megkomolyodni a suli. Volt egy idoszak, hogy nagyon gyenge sulikent tartottak szamon, ez a kep mara valtozott valamit?

en foallasu tanulo vagyok, mellekallasban vagyok a munkamban

van tapasztalatom masik sulival is, szerintem semmivel sem konynebb a gdf, mint mas iskola

lamerek mindenhol vannak, de aki a gdf-en nagyon vagja a temat, az mashol is megallja a helyet

kulonben meg a munkanal ugy is kiderul, ki mihez ert - suli, nem suli..
Jonathan
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.18. 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teljes mertekben egyetertek! Nalam az a gond, hogy nincs itt lehetoseg mas iranyok fele. Tehat ebbol a gaztervezoi korbol eleg nehez kitorni, mert nincs munkalehetoseg. Nagyon erdekelne a Linux .... egyszovan a rendszergazda feladatai. Viszont meggondolando, hogy elhagyjam az otthonomat tegyuk fel 100 E ft-t. Ha ugyes az ember itthon is megkeres ennyit. Ezert szeretnem tudni a fizeteseket Budapesten. Nem irtad, hogy razosak-e a vizsgak?
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.03.18. 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jonathan:
ahogy részben már puncsos is mondta, ha vágod a dolgokat és még ismeretséged is van hülyére keresheted magad
ha csak az egyik akkor simán megélsz vhogy :)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.21. 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Johnatan!
Nézd, mindenki annyit keres amennyit tud. Nem olyan magas egy beosztott fizetése M.O.-on, diplomával sem, hogy csak ezért érdemes legyen költözni. Kb.: 100-150.000 HUF ,ha jól tudsz elhelyezkedni.
De a cégeken belül lehetőség van (az EU-n belül is) átkérni magad máshová. Én pl. szerintem a nyáron megyek Angliába dolgozni. És hát ott a minimálbér: 3,6 GBP/óra de a kukás is 5font/óra bérért dolgozik 1GBP=380 HUF kb. Szóval az egy kicsit más és nem tudom arrafelé bővül-e belátható időn belül az EU. A letelepedés most még egyszerű, de annak naojai is meg vannak számlálva. Szerintem próbálj szerencsét, ha van kedved! Itthon csak "ügyesen és okosan" lehet jólétben élni. Fizetésből csak tengődni lehet, VAGY 12-14 órkat dolgozni.
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.22. 00:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
Johnatan!
Nézd, mindenki annyit keres amennyit tud. Nem olyan magas egy beosztott fizetése M.O.-on, diplomával sem, hogy csak ezért érdemes legyen költözni. Kb.: 100-150.000 HUF ,ha jól tudsz elhelyezkedni.
De a cégeken belül lehetőség van (az EU-n belül is) átkérni magad máshová. Én pl. szerintem a nyáron megyek Angliába dolgozni. És hát ott a minimálbér: 3,6 GBP/óra de a kukás is 5font/óra bérért dolgozik 1GBP=380 HUF kb. Szóval az egy kicsit más és nem tudom arrafelé bővül-e belátható időn belül az EU. A letelepedés most még egyszerű, de annak naojai is meg vannak számlálva. Szerintem próbálj szerencsét, ha van kedved! Itthon csak "ügyesen és okosan" lehet jólétben élni. Fizetésből csak tengődni lehet, VAGY 12-14 órkat dolgozni.

igen, de a csatlakozas utan a legtobb eu allam (kiveve irorszag) nem nyitja meg azonnal a munkaeropiacat az uj tagok szamara

asszem az atmeneti ido 4 vagy 7 ev ..
Jonathan
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.22. 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eloszor is koszonom a hozzaszolasaitokat. Sajna, most nem tudok szerencset probalni, mert itt a nyakamon az allamvizsga, es a tobbi ... Ettol felek, hogy sokkal nehezebb lesz, ha M.O. bent lesz az Unioban, de majd elvallik. Ismeretsegrol roviden NINCS, szakertelem foleg muszaki rajzok kesziteseben, ertem ezalatt (AutoCad, ArchiCad, Corel). Nem tudom ezekkel lehet-e ervenyesulni. Mindenesetre koszonom, hogy kifejtettetek velemenyeteket!!! Sok sikert a vizsgaitokhoz, ha tudok valamiben segiteni akkor """" rjanius@yahoo.com """"
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.23. 01:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jonathan írta:
Eloszor is koszonom a hozzaszolasaitokat. Sajna, most nem tudok szerencset probalni, mert itt a nyakamon az allamvizsga, es a tobbi ... Ettol felek, hogy sokkal nehezebb lesz, ha M.O. bent lesz az Unioban, de majd elvallik. Ismeretsegrol roviden NINCS, szakertelem foleg muszaki rajzok kesziteseben, ertem ezalatt (AutoCad, ArchiCad, Corel). Nem tudom ezekkel lehet-e ervenyesulni. Mindenesetre koszonom, hogy kifejtettetek velemenyeteket!!! Sok sikert a vizsgaitokhoz, ha tudok valamiben segiteni akkor """" rjanius@yahoo.com """"

BIZTOS, hogy lehet érvényesülni ezekkel!!!
Minél mélyebb ismeretekre tégy szert bennük!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Állásajánlatok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.