Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Órarend

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányi osztály
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Foley
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.04. 18:37    Hozzászólás témája: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

2007/2008-as tanévre keresek időbeosztást. Az ETR-ben csak az első szemeszter van fent a Dokumantumok alatt, a második nincs. Nekem erre lenne szükségem.

Aki tudja hol tálom, vagy el tudná nekem e-mailben küldeni, azt megköszönném.

Köszönettel:
Foley
dobo@citromail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Black
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.04. 23:30    Hozzászólás témája: Re: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Foley írta:
Sziasztok!

2007/2008-as tanévre keresek időbeosztást. Az ETR-ben csak az első szemeszter van fent a Dokumantumok alatt, a második nincs. Nekem erre lenne szükségem.

Aki tudja hol tálom, vagy el tudná nekem e-mailben küldeni, azt megköszönném.

Köszönettel:
Foley
dobo@citromail.hu

Helló!

Az ILIAS-on fent van a 2. szemeszter is: Taneszköz tároló > Általános információk > Időrendi táblák

Üdv!

UI: biztos ami biztos, elküldtem mail-ben is... :)
Vissza az elejére
Foley
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.05. 10:59    Hozzászólás témája: Re: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Black írta:

Helló!

Az ILIAS-on fent van a 2. szemeszter is: Taneszköz tároló > Általános információk > Időrendi táblák

Üdv!

UI: biztos ami biztos, elküldtem mail-ben is... :)

Szia,
Köszönöm a gyors segítséget! :)
Vissza az elejére
Foley
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.05. 12:53    Hozzászólás témája: Re: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Most látom, hogy a Bécsi úton már nincs is oktatás. Van még ott valami, amiért érdemes odamenni? Pl. Könyvtár? Közel egy évet ki kellett hagynom a suliból, de mostanában kezdem el megírni a diplomamunkámat, és el kellene olvasnom néhány diplomamunkát.
Vissza az elejére
Black
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.05. 13:41    Hozzászólás témája: Re: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Foley írta:
Most látom, hogy a Bécsi úton már nincs is oktatás. Van még ott valami, amiért érdemes odamenni? Pl. Könyvtár? Közel egy évet ki kellett hagynom a suliból, de mostanában kezdem el megírni a diplomamunkámat, és el kellene olvasnom néhány diplomamunkát.

Jaja. Ott már egy ideje nincs semmi. Viszont a könyvtár még nyitva van. Én is pont a múlt héten voltam ott, szintén diplomamunka-nézőben :) Érdemes átolvasni néhányat. Előtte nem árt a honlapon levő diplomamunka-listából kiválogatni a számodra érdekes munkákat (van vmi sorszám, ami alatt már egy másik raktárban vannak a könyvek, igy ott van egy 1 napos átfutási idő), és akkor nem kell ott keresgetni :)
Vissza az elejére
Foley
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.05. 13:55    Hozzászólás témája: Re: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ez a sorszám dolog ismerős, tavaly már elolvastam 1-2 dogát..:)
A tanárok is átköltöztek? Mármint a tanári szobák...
Vissza az elejére
Black
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.05. 14:00    Hozzászólás témája: Re: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Foley írta:
Igen, ez a sorszám dolog ismerős, tavaly már elolvastam 1-2 dogát..:)
A tanárok is átköltöztek? Mármint a tanári szobák...

:)

Én úgy tudom, h ott már nincsenek tanári szobák. Most már mindenki az etelén van.
Vissza az elejére
Foley
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.05. 14:08    Hozzászólás témája: Re: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Oks, köszi az infókat! Laughing
Vissza az elejére
Black
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.05. 14:14    Hozzászólás témája: Re: Órarend Hozzászólás az előzmény idézésével

Foley írta:
Oks, köszi az infókat! Laughing

Very Happy szivesen
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányi osztály Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.