Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A "Csodálatos" ETR!:)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.10. 19:19    Hozzászólás témája: A "Csodálatos" ETR!:) Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos megint ÉN és a próblémáim!:)

ETR!
bemennek és láttom volt probléma, ez ok javitják van ilyen... főleg itt ne lenne Wink
De a viszgárajelentkezésnél meglestem, hogy milyen jegyeim vannak beirva, előszőr láttam, hogy már az uj félévi tantárgyak is benne vannak, mondom ez szép...gyorsan megcsinálták, aztán azt vettem észre hogy addig beirt jegyeim ELTÜNTEK???!!!

másnál is? vagy csak nálam vana mátrixban hiba Mr.Enderson:)
vagy valaki tud erről valamit hogy miért nincsenek benne a régen beirt jegyek?...
vagy ez is csak a karbantartás része, mert erősen kerülget a gutaütés, és a szivritmuson is zavarosan, hogy nincs egy jegyem sem beirva

a Válaszokat előre is köszönöm szépen!

Szép Napot!:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.10. 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

??? már kiirták, hogy miért van, szerencsére....:)

nos nos Kurzus adatok, rákattntás...és egész korrketűl szét let bontva szemeszterenként, hogy mit és mit nem csinált meg az ember...

szerencsére, ez a problámám gyorsan megoldotod, pulzos számom is csökken:)

Bár a matekot nem láttam, benne... pedig nem rég vizsgáztam... feb26...
vagy megint nem sikerült?... ejj... tényleg aki vizsgázot matek 1 ből feb. 26 án kérem jelezzen vissza, hogy neki már megvan e é a jegye... azETR ben

köszi szépen!:)
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.03.11. 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:
az ETR már 2 napja is "rossz" volt /azt nem tudom még mindig rossz-e/, és már akkor ki volt írva h vmi gáz van de orvosolják a problémát
a másik h a kurzus adatok menüpont már a kezdetek óta megven az ETRen, szóval nem egy nagy újdonság :PPP
ja és ha meghúznak vmiből akkor a kurzus adatok közé is bekerül az egyes, sőt annyiszor kerül be ahányszor meghúztak :)
ne reménykedj h matek vizsga eredményeit 1 hónapon belül felrakják, nem szoktát :)
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.14. 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, szerencsére ez is meg van!:)

végre már csak a "csodálatos" batch hiányzik és majdnem 100% a félévem, ez GDF - es viszonylatban egész sőt nagyon jó:)

nézzegetem a köv, szemesztert, hát ha minden jól megy akkor ha ez is meglesz akkor meg van a kredit limitem (40 kredit) és ez már nyugtató hatásu is lehet:))

amugy egész gyorsan helyre hozták...!
most tetszik az ETR... hangsulyozom most!:)
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.03.14. 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:
jártál mostanában az ETR-en???
vagy ugyanarról az ETR-ről beszélünk??
mert nekem össze van keveredve az összes letett és hiányzó tárgyam a "vizsgára jelentkezés" menüpont alatt, ráadásul idősorrendben is, egyszóval totál káosz
egyedül annyit csináltak meg h törölték a régi vizsgaidőpontokat a tantárgyaknál, de ezt anélkül is meg lehetett volna h fejére állítják az ETR-t
a többi menüpont ugyanúgy műxik mint eddig de én általában nem a kurzus-adatok alatt szoktam bejelentkezni vizsgára, mert az első megoldás vhogy egyszerűbb
lehet h neked átlátható, mert csak 2 félévnyi anyag van benne és fejből nyomod mit tettél már le, de spec nekem már 6 félévnyi, és az legalább 70 tantárgy, amiből ki kéne bogarásznom h melyiket csináltam már meg melyiket nem stb

ja, ha már informatikai fősuli, akkor mondjuk használhatnának tesztrendszert, és akkor nem az élesen kéne kísérletezgetni :PPP
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.14. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

???:)

az ETR-ben a "vizsgára jelentkezésnél"

két fő ikon gomb van "nem teljesített" és "teljesített" kurzusok!:)

ottan lesd meg, hogy mi van meg és mi nem:)
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.03.14. 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha nem mondod öreg hülyén halok meg :PPP

épp arról beszélek h nekem a teljesített és a nem teljesített tantárgyaim is a nem teljesítettek között vannak felsorolva, magyarul van egy kaotikus listám az összes eddigi tárgyamról Wink

lehet h télleg nem egy ETRről beszélünk :)
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.15. 05:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

furcsáltam is hogy az én ETR ben Svédül vannak a menük,,,hogy kerültem ide...?!:)))))))))))))))))))))))
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.03.19. 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na totál káosz az ETR vizsgajelentkezés része
én pl nem tudom megnézni mikor milyen vizsgám lesz /egészen pontosan a "Jelentkezés vizsgára" felirat megjelenik aztán nagy üresség és pápuszi, tehát ló**** a s***edbe, ne most akard megnézni milyen vizsgáid lennének /, és tudtommal máshol sem lehet a vizsgaidőpontokat kideríteni
másnál ez hogy van?
pl Derrick svéd ETR-e most mit mutat? :)
Vissza az elejére
Athosz
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.20. 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én sehol nem találom a kurzus információk-nál, hogy hol vannak kíírva a vizsga eredmények. Hol lehet megnézni ETR-en?
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.20. 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Athosz!

melyik etr ben?
a magyar vagy a svédben:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.20. 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Athosz írta:
Hát én sehol nem találom a kurzus információk-nál, hogy hol vannak kíírva a vizsga eredmények. Hol lehet megnézni ETR-en?

Szia, Bal oldali Szürke:) Adatok! Képzési adatok!
megjelenik ez szabvány szöveg hogy milyen szakon vagy év etc... nah arra kattincs 2X asem narancssárga szinű a szöveg és megjelenik... minden szemeszterre lebontva és benne vannak a viszgáid eredményei...

Jó böngészést!:)
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.20. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
na totál káosz az ETR vizsgajelentkezés része
én pl nem tudom megnézni mikor milyen vizsgám lesz /egészen pontosan a "Jelentkezés vizsgára" felirat megjelenik aztán nagy üresség és pápuszi, tehát ló**** a s***edbe, ne most akard megnézni milyen vizsgáid lennének /, és tudtommal máshol sem lehet a vizsgaidőpontokat kideríteni
másnál ez hogy van?
pl Derrick svéd ETR-e most mit mutat? :)

Hát ő a Göteborgi serveren, az van, hogymár lehet jelentkezni...
én is csak most láttom... nem teljesitet kurzosukon belül és kiválasztatott tantárgy... már lehet itt svédországban:))) ejjj megint fizethetek csekket, ahogy láttom előre...:)

Göteborg Kilép ... Auf Vidersehn!:))))))))))))))
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.21. 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, Bal oldali Szürke:) Adatok! Képzési adatok!
megjelenik ez szabvány szöveg hogy milyen szakon vagy év etc... nah arra kattincs 2X asem narancssárga szinű a szöveg és megjelenik... minden szemeszterre lebontva és benne vannak a viszgáid eredményei...

Jó böngészést!:)[/quote]

Köszi ez megvan. Rosszul kérdeztem. Szal a megajánlott jegyek a még benem iratott kijavított vizsgák eredményei, ZH megajánlások stb ezek hol vannak kirakva neten?
Vissza az elejére
Athosz
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.21. 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az előzőt én írtam! :)[/quote]
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
1 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.