Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Visual Basic
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tantárgyak Ö-Z
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Cerruti
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2006.10.14. 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ignus írta:
átnéztem a könyv feladatait.... Very Happy Nomeg elvittem kinyomtatott formában is... Very Happy Amúgy az rgb-s csúszkás feladatot húztam

Very Happy Very Happy

Azt a könyvet nézted amit a könyvtárból lehet kivenni valami melléklettel vagy azt amit adtak a tárgyhoz alapból?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ignus
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.10.15. 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kemény borítós... szerintem az nem a könyvtári... Asszem Demeter Ibolya....
Vissza az elejére
Szasza
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2006.11.22. 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Tudna valaki mondani vmi aktualis infot a vizsgaval kapcsolatban....Ertem ezalatt hogy mi a menete a vizsganak?mibol erdemes keszulni?Tapasztalatok?Vmi tippet hogy hatekonyan lehessen keszulni...stb-stb

eloreis ezer koszonet s hala....

Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ignus
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.11.23. 12:30    Hozzászólás témája: a Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

A könyvben lévő példák vannak leginkább, azokat érdemes átnézni. Meg van fennt letölthető feladatgyüjtemény asszem itt is... Azokat a freemailre felpakolva, a vizsgán onnan leszedve elég egyszrű átmenni... :D

Hajrá

Szigi
Vissza az elejére
Szasza
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2006.11.23. 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

királyság...koszi a segitseget....amugy nem tudod veletlenul hogy hany "tetelbol" kell huzni? esetleg megtenned hogy atkuldod azt az anyagot amit TE hasznaltal?Lekoteleznel..... Wink
Vissza az elejére
Ignus
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.11.23. 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha megadod a mail címed...
Vissza az elejére
Cerruti
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2006.11.23. 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is lécci! Very Happy
Vissza az elejére
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.11.23. 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Detto:)

Köszönöm Szépen!
Vissza az elejére
Junior83
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.01.10. 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megy valaki most pénteken vizsgázni?Nagyon fontos lenne ha írna aki megy!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM MSN Messenger
Junior83
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.01.19. 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már nem válaszolt senki, elmentem én és megnéztem milyen a vizsga.
Vizsga menete:11-en voltunk feljelentkezve, egyszerre a tanár 8 embert enged be és ha valaki készen van behív egy másikat.Elősször rövid adminisztráció majd egyúttal húz mindenki egy tételt ami egy néhány mondatos feladat.Aztán hajrá!Volt aki 10 perc alatt megcsinálta nekem kellet másfél óra és így is csak egy 2-est sikerült összehoznom.Bódy tanár úr nagyon rendes,próbál rávezetni a megoldásra.11-ből nem bukott meg senki.
24 tétel van összesen, ezek a feladatok többnyire a gyakorlaton elvégzett feladatokból kivágott feladatrészletek vagy ugyanazon feladatok kis ügyességgel össze is lehet ollózni őket.

Amit húztam: 16.Tétel:Egy textboxot felkellett tölteni a hét napjaival,majd egy commandbuttont föltenni töröl névvel és írni rá egy eseményt ami mindig az éppen kijelölt napot törli a textboxban.Minden törlés után írja ki hogy hány elem maradt a dobozban.(Lehet bonyolultan fogalmaztam meg de ez szerepel a könyvben és az ide feltöltött feladatok között is még ha nem pontosan így is).

További sok siker a vizsgához annak aki még nem volt én ennyit tudtam tenni a cél érdekében Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2007.01.20. 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grat, és köszönjünk a részletes információt!

:)
Vissza az elejére
Pepe22
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.10.30. 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki tudna ajánlani valamit amivel meg lehet érteni ezt a tantárgyat?
Tapasztalatok ezzel a vizsgával kapcsolatban?
Vissza az elejére
Ivory
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.11.30. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az MSDNA oldalról letöltöttem a visual studio 2005-öt csak a telepítésnél megakadtam, ugyanis kéri a serialt, viszont ahonnan leszedtem nincs megadva semmi. ("Serial: not required")

Valakinek hasonló problémája volt már? Confused
Vissza az elejére
Pepe22
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.12.17. 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Akinek van vmi anyaga ehhez a tárgyhoz kérem írjon privit.
Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Ivory
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.04. 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki most megy vizsgázni a héten, illetve aki most volt az legyen szíves megosztani tapasztalatait majd Rolling Eyes
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tantárgyak Ö-Z Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
3 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.