Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szórólapozás?!

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.08.18. 11:28    Hozzászólás témája: Szórólapozás?! Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali Srácok!

Arra gondloltam, hogy ha az augusztusi találkozó nem is jönne össze, legalább egy pár szórólapot szétdobálhatnánk a beiratkozó elsősök között.
Az öcsémnek (gólya) szeptember 8-án lesz a beiratkozás, reggel 8-tól.
Valaki nyomtasson pár szórólapot (a szöveget vitassuk meg közösen), és gyertek 8-án osztogatni! :)

Üdv,
Inner Voice

szerk: Kiemelt.
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing

A hozzászólást Inner Voice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2005.09.06. 22:23-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.08.18. 14:35    Hozzászólás témája: Re: Szórólapozás?! Hozzászólás az előzmény idézésével

Inner Voice írta:
Hali Srácok!

Arra gondloltam, hogy ha az augusztusi találkozó nem is jönne össze, legalább egy pár szórólapot szétdobálhatnánk a beiratkozó elsősök között.
Az öcsémnek (gólya) szeptember 8-án lesz a beiratkozás, reggel 8-tól.
Valaki nyomtasson pár szórólapot (a szöveget vitassuk meg közösen), és gyertek 8-án osztogatni! :)

Üdv,
Inner Voice

Festékem van dögivel a nyomtatóba. Ha ráérek , el is megyek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.08.19. 05:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én 30-ig nem leszek, de ha Budapesten leszek, természetesen én is megyek...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.08.23. 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itten vannak az időpontok: Shock Cool

http://www.gdf.hu/Beiratkozas.htm
Vissza az elejére
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.09.06. 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok, 2 nap múlva szeptember 8 lesz.
Szeretném tudni, hogy nyomtat -e valaki, és hogy ki az, aki jön tuti.
Mert még a holnapi nap folyamán meg kell beszélni időpontot, illetve a papírra nyomtatandó szöveget.
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.09.06. 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inner Voice írta:
Srácok, 2 nap múlva szeptember 8 lesz.
Szeretném tudni, hogy nyomtat -e valaki, és hogy ki az, aki jön tuti.
Mert még a holnapi nap folyamán meg kell beszélni időpontot, illetve a papírra nyomtatandó szöveget.

Amit mondtam megmondtam. Ha összedob valaki egy szöveget, nyomtatom. Hánykor talizunk és pontosan hol?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK! Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.