Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

bulik

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sha
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.05.20. 11:31    Hozzászólás témája: bulik Hozzászólás az előzmény idézésével

A buli-témát áthoztam ide,mivel mint mondtam,HÖK-független,amit én tudok ajánlani..

A Nergal nevű, 2.éves MI-s formáció ismét széthasítja füleinket Május 28-án a Vörös Yukban, majd Július 16-án a MAMF-on. A múltkori bulijukon megvolt a hatalmas hangulat, remélem, most is leszünk legalább ennyien, és minimum ekkora bulit sikerül összehozni...
computer abuser.
http://digitaldynamite.demoscene.hu

// Gondolkodtál ma már? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.10.05. 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okt 11 20:30tol Morissonsban golyatabor afterparty!
lanyoknak ingyenes, fiuknak 300 a belepo
-300 az amstel,morissons korso sor,baileis es a TEKILA is!

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.10.11. 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ééééééééés igen! én is megyek! ismerősöknek: keressetek engem, is,meretleneknek: keressétek puncsost! előtte egy maláta nevű helyen leszünk, ahol olcsóság vagyon, utána morrison's! remélem jöttök páran e késői felhívás ellenére is!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.10.13. 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nov. 12 Sportaréna. Nagyon durva lesz! http://ceet.tiesto.hu/
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2008.07.01. 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Volt fesztival? Ki jon?
En ott leszek.

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
garbycat
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.07.02. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Manu Caho-t, az Offspring-et, és a Clawfinger-t hallgasd meg helyettem is légyszíves. :) Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2008.07.02. 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

garbycat írta:
A Manu Caho-t, az Offspring-et, és a Clawfinger-t hallgasd meg helyettem is légyszíves. :) Laughing

Termeszetesen!
Indulok is :)

- Robert Sewell
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2008.07.11. 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
garbycat írta:

Termeszetesen!
Indulok is :)

Na hat az volt, hogy manu chao alatt a szerelem koltozott a satrunkba, offspring alatt meg elaludtunk olyan faradtak voltunk az elozo harom nap miatt, de allitolag szar volt (1 orat jatszottak aztan koszones nelkul lementek a szinpadrol), clawfinger meg rajottem hogy tul hardcore nekem :) viszton arra is rajottem, hogy szeretem a Drum and Bass -t Very Happy

Es akkor az utolagos helyzetjelentes:
Sör:
-fesztivalon korso 300
-fesztivalon doboz 430
-boltban doboz 200
En bent a feszten minden nap 5 korsot ittam meg maximum, de akkor sokat mondok, szoval 1500 Ft basztam el a benti pultoknal, ugyanis ha veszed a fardtsagot es gyalogols 1 km-t akkor tudsz venni 200 Ft-ert sört.
Megjegyzem mi egyik nap legyalogoltunk a varosba turazas gyanant, mert buszok is jartak rendszeresen, utkozben megittunk harom doboz sört amit a boltban vettunk es kisse bekurtunk tole a napon :)

Tömény:
-nem iszom mert tonkreteszi a majat, agyat
-az egyik srac hozott egy kis viszkit, az a fesztivalra erve csontra elfogyott
-masik srac 3 liter! gint hozott be asvanyvizes uvegben
-harmadik srac 1 liter palinkat hozott be, amit a boltban vett, es az eredeti uvegeben hozta be

Viz:
-aki asvanyizre kolti a penzet partyhelyen annak csak gratulalni tudok az adofizetok neveben.
- volt harom darab masfelliteres asvanyvizespalackunk es azzal jartunk a csapra, ugyanis ivoviz folyt mindegyikbol es nem is volt rossz ize

Kaja:
- minden nap delutan 1-2 korul lementunk a varosba ahol talaltunk egy ettermet ahol 650! Ft volt a menu, leves meg masodik, es 280 az uveg soproni szoval 1000bol megkajaltunk rendesen, es sört is ittunk hozza, es kenyelmesen, kulturalt helyen, nem muanyag talbol lofasznyi kajat.
- vittem 4 db konzervet ebbol 2 fogyott el, na nem azert mert nem szeretem (hidegen is jo egyebkent foleg bebaszva), hanem mert minden nap vettem egy par parasztkolbaszt 5-600 Ftert es azt konnyebben elmajszolgattam pl menetkozben Very Happy

Zuhany:
Egyszersem zuhanyoztam, helyette a bodywashba jartunk, amellett hogy poen volt, a sor is kisebb volt:
www.freevlog.hu/video/14032.html
Illetve felsotestet, labat a csapban is meg tudtuk mosni.

Satrazas:
Tobbiek nulladik napon mentek le, siman talaltak franko satorhelyet egy haz toveben ahol sajat padunk is volt :)

Koncertek:
Amikor beleptem a VOLT kapujan meg akkor se volt fogalmam arrol hogy kik fognak fellepni, ok, offspringet meg manuchaot tudtam, de azokra technikai okok miatt nem mentem el, lasd feljebb :)

Security:
Tuskok persze, mint minden ilyen foglalkozasu ember, de konyorgom, neki ez munkahelyi kotelesseg, a "legysziveskeremszepenkedvesdragabaratom" az lehet nem lenne celravezeto. Egyebkent semmilyen atrocitas nem ert minket se a biztonsagi erok oldalarol se a rendbontok oldalarol, ugyanis utobbiakat nem is lattam egyaltalan es a volt.hu-n is azt irtak hogy semmilyen rendbontas nem tortent.

Vegul a legfontosabb, a tarsasag:
80-90%ban ez hatarozza meg az elmenyt szerintem.

Summa:
Rohadt jo volt, jovore is ott leszek, illetve a nyar vegere beikaktatok egy Szegedi Ifjusagi Napokat is anyira megtetszett ez a fesztival dolog. :)

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.