Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hogyan tovább, avagy távlati tervek
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Hogyan tovább?
Jó ez. Free szerver, ajándékba kapott domain.
25%
 25%  [ 4 ]
Vágjunk bele. Bérelt szerver, saját domain.
43%
 43%  [ 7 ]
Bérelt szerver, saját domain, reklámok, aktív közrem?köd?k jutalmazása.
31%
 31%  [ 5 ]
Összes szavazat : 16

Szerző Üzenet
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 00:48    Hozzászólás témája: Hogyan tovább, avagy távlati tervek Hozzászólás az előzmény idézésével

Pár szóban a tervekről:

még ebben az évben szeretném saját domain és szerver alá költöztetni a GDF Híd-at

ez nem azért történik, mert nem vagyok megelégedve a sorozat.info-val, hanem mert a letöltéseink elég nagy forgalmat generálnak, terheljen ez egy saját szervert Razz

nos-nos, ami várható: .hu, vagy .com domain, bérelt tárhely
ennek természetesen költségvonzatai vannak

a jelenlegi ajánlat amit kaptam:
- domainreg .hu 2 évre 3000 FT+ÁFA
- 1 GB tárhely, FTP, SSH 100Mbites kapcsolattal, 10 db e-mail, korlátlan e-mail alias, biztonsági másolat naponta, stb.. 15000 Ft+ÁFA/év

ez egy szimpatikus szolgáltató, pár száz forint miatt nem fogok máshoz fordulni

amire javaslatokat várok: a választandó domai neve pl gdfhid.hu, javaslatok a szolgáltatásokra, stb.

úgy tervezem, hogy a 10 e-mailbe beleférnek a moderátorok (ha kérik), ezen kívül minden tag igényelhet e-mail alias-t (pl teneved@valasztottdomainunk.hu , ami át lesz irányítva az e-mail címére), bár ez lehet, hogy valamilyen feltételhez lesz kötve (pl. hozzászólások száma, vagy aktív segítségnyújtás, stb..)

mint látható, még csak tervek vannak, nincs kialakult kép

ehhez kérném a segítségeteket, véleményeteket, de most tényleg nem csak Garcira meg Derrickre vagyok kíváncsi, mert nem csak 3-an járunk ide...

lehetséges, hogy reklámok is megjelennek az oldaon (na nem vibrátor-bolt, hanem ilyen Google AdSense féle), bár még ezen is gondolkodom

már 1 hete tesztelem a PHPNuke rendszert az egyik free szolgáltatón, eléggé elterjedt portálrendszer, talán ez fog felkerülni oldalszerkezetnek

ja igen, még valami, a GDF Híd sosem volt fizetős szolgáltatás, úgyhogy itt sosem lesz emelt díjas SMS és ilyesmik, a fentiekre megvan a keret, nem ebből történne .. gondolom ez egyértelmű, de azért leírom Razz
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 00:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én már akkor nem is mondok semmit:)

ui:szavaztam:)

Üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 01:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát. Jó hír. Reklámokkal csak ovatossan, megtérülés erejéig. Cool
A gdfhid.hu szerintem jó név. Mailcímet köszönöm, egyenlőre nem kérek.
Szerintem egész kialakult képed van, vágj bele. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bako.andrea@freemail.hu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 01:20    Hozzászólás témája: gdfhid Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Én még itt friss csirke vagyok, 1-2 anyagot töltöttem le, azok tetszettek. Nyilván ha több lehetőség lesz a változtatásokkal az csak jó, így jó ötletnek tartom. Jobb név egyenlőre nem jutot eszembe, nekem ez így tetszik.

Üdv.
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 05:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg mindent elég alaposan átgondoltál. Ehhez sok mindent nem lehet hozzászólni. GDFhíd.hu jól hangzik, esetleges kevés reklám senkit sem fog zavarni (már szerintem). És attól, hogy vki kap emil címet avagy sem, nem fogják (fogjuk) többen vagy kevesebben látogatni az oldalt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Szuzzancs
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Lehet hozzáfűzni még ehhez valamit?! Razz
Már leírtad a teljes, átgondolt tervet! Nagyon jó! Applause
A név is teljesen jó, minél rövidebb és könnyen megjegyezhető! (volt akinek ajánlottam az oldalt, de az első per jel után leakadtak és nem tudtak követni... )
Várjuk a fejleményeket... Cool
Vissza az elejére
Andrew
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában ritkán járok fel ide, de mindig visszahúz a szívem.
Szerintem nagyon jó ötlet, és hoszabbtávon igazán kedvezőre is alakulhat az egész.
A kis reklámok nem jelentenek gondot, még Modemesek körében sem. És ha ez is támogatná a "gdfhidat", akkor megérné.

Még ötletnek: (Én a borda.ca -nál tapasztaltam, és nagyon jól vették a felhasználók) Aki akarja itt támogathatná a gdfhidat anyagilag. 500-**** Ft-tal. Ez szerintem nem sértő, és teljesen elfogadható. Legalábbis felőlem Smile
Ezek az emberek kaphatnának a Nick ük alá egy aranyfeliratot, + emailt, stb...Végül is "értünk" van ez is :wink:

Szerintetek?
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kösz a véleményeket, én is láttam a bordatámogatós dolgot Razz

meggondolandó, majd meglátjuk, ha odaérünk, a többiek mit szólnak hozzá

a véleményeket továbbra is várom
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Attól még, hogy lehet, nem kell fizetni.
Így aztán miért ne.
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gdfhid.hu jó lesz
reklámok szerintem senkit nem zavarnának (persze ésszerű keretek között)
ez az "aki akarja támogathatja az oldalt" dolog is jó, nem kötelező, de aki akar az segíthet, amennyivel jónak látja

mailcím szerintem csak modiknak kéne, ha igénylik
aki nem szertné megadni mailcímét az úgysem fogja megtenni ha @gdfhid.hu van a neve mögött, aki nem titkolja címét annak + ugyanmind1 nem?
Vissza az elejére
Én
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 19:45    Hozzászólás témája: GDF Hid Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez mind szép és jó. De gondoljatok bele, hogz mi van a külföldi honfitársaitokkal...bár ha érdekel ey egzáltalán valakit. ?k hogy fizessenek?
Nagyon szép, amit a moderátor leirt....tessék, csak előre, ha el akarjátok ezt azt egészet rontani.
Vissza az elejére
Andrew
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 20:16    Hozzászólás témája: Re: GDF Hid Hozzászólás az előzmény idézésével

Én írta:
Ez mind szép és jó. De gondoljatok bele, hogz mi van a külföldi honfitársaitokkal...bár ha érdekel ey egzáltalán valakit. ?k hogy fizessenek?
Nagyon szép, amit a moderátor leirt....tessék, csak előre, ha el akarjátok ezt azt egészet rontani.

Tisztelt "Én"! Te félreértettél valamit! Olvasd el figyelmesebben Very Happy
Nem arról van szó, hogy fizetős lesz a "Gdfhid"! Hanem, hogy aki akar (tehát szabad elszántából, kölső behatás nélkül (fizikai, lelki...)), az támogathatja (pénzzel hozzájárul, adományoz, segíti a működést...) anyagilag is, hogy "nekünk" minél jobb legyen.
A külföldiek is tudják támogatni, mert manapság már létezik számlaszám (bank által meghatározott sorozatszám, típus függő...). Nemzetközi tranzakció is létezik (pl, interneten keresztül is lehetséges (internet: világháló, lsd... Google: mi az az internet)) Very Happy

Támogatás, erről szól és nem vállalkozásról Wink

Felőlem ennyi a hozzászólás, de ne vedd magadra, poénos vagyok Very Happy
... vagy fárasztó, bocs Sad
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

:) Elmondtál mindent szépen helyettem... szoval már csak egy sőrt kérnék:)

ui:amugy "Én" örülnék neki ha regisztrálnád magad...köszönöm!

Üdv
:)
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az "ÉN" hogy benézte... Twisted Evil
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.03.24. 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De be ám.

Szerintem sem rossz ötlet az, hogy ha vki úgy érzi, hogy van 'felesleges' néhány száz forintja, azzal esetleg támogathassa az oldalt.
Ha nem, akkor sem lesz senki tarkónlőve.
Szerintem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK! Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.