Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

JAVA II -Programozás Technológia gyakorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tantárgyak A-O
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
brata
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2008.12.12. 13:17    Hozzászólás témája: re Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazad van egyébként,nem is azért irtam,csak a tegnapi vizsga tapasztalataimat osztottam,meg persze sokszor ez szerencse kérdése is,h. épp hány tanár van vizsgán,v. a tanárúrnak milyen napja van,nap elején,közepén irod,v. mint mi,este 7kor,szóval sok mindentől függ!

üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Grobyc
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.12.12. 15:04    Hozzászólás témája: Re: re Hozzászólás az előzmény idézésével

brata írta:
Igazad van egyébként,nem is azért irtam,csak a tegnapi vizsga tapasztalataimat osztottam,meg persze sokszor ez szerencse kérdése is,h. épp hány tanár van vizsgán,v. a tanárúrnak milyen napja van,nap elején,közepén irod,v. mint mi,este 7kor,szóval sok mindentől függ!

üdv

gratulálok a sikeres vizsgádhoz! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
brata
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2008.12.12. 15:38    Hozzászólás témája: re Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

köszi,most nagyon happy v.ok:),nemkell ünnepek alatt tanulnoim,genyó javat!java3 hoz nincs valakinek valamilyen progija amit elfogadtak,csak h. rálessek hogy hogy néz ki!

köszi előre is!

üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ttamas
úgy néz ki, mint aki benéz ...

HozzászólásElküldve: 2009.01.12. 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Akinek esetleg vannak vizsgafeladatai küldje el nekem is ha lehetséges.

Köszönöm el?re is !

ttamas13@hotmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koree85
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.14. 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

aki volt tegnap vizsgázni leírná, hogy milyen feladatok voltak?
Uszkai Róbert
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.01.16. 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JAVA 2BŐL TARTOK MAJD ÁPRILISBAN IS TANFOLYAMOT AMIRE FEBRUÁRBAN EMAILBEN LEHET MAJD JELENTKEZNI.

email: uszkai.robert@freemail.hu

Uszkai Róbert
Vissza az elejére
zo.lee
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2009.01.18. 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki volt az utóbbi hetekben vizsgázni? Megköszönném ha elküldené mi volt a programozási feladat: zo.lee@yahoo.com
GDF2004
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.18. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zo.lee írta:
Valaki volt az utóbbi hetekben vizsgázni? Megköszönném ha elküldené mi volt a programozási feladat: zo.lee@yahoo.com

Angster Erzsébet: Objektumorientált tervezés és programozás, JAVA, 1-2. kötet feladatai itt: http://negykor.freeweb.hu/letoltes.htm
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2009.01.18. 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

GDF2004 írta:
zo.lee írta:

Angster Erzsébet: Objektumorientált tervezés és programozás, JAVA, 1-2. kötet feladatai itt: http://negykor.freeweb.hu/letoltes.htm

Ezek lennének a vizsgán is? Te voltál mostanában vizsgázni?
zo.lee
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2009.01.19. 03:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néztem, január 27-28-29-re is vannak kiírva vizsgák, de nem aktívak. Ezek aktívak lesznek? Valaki tud valamit?
szamik
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.01.23. 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tegnap sikerült a vizsgám így az összes tárgyat letudtam!!!!!!!!
A feladat: A windows könyvtárból írja ki a .exe fájlokat.
A sikeres vizsgához külön köszönet Rizmayer Antalnak(06/70/9419123)
Vissza az elejére
secret123

HozzászólásElküldve: 2009.01.23. 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello

én is tegnap voltam, igazból nagy reményeket nem fűztem hozzá, mert 2 napot tanultam az egész java2-re, ráadásul az állománykezelésbe már bele se néztem, gondoltam tuti GUI lesz hisz az a lényeg.

szerencsére elmélet fullos lett, aztán miből kapom a feladatot? persze állománykezelésből: egy file beolvasása és kiírása backup fileba. majdnem felálltam azonnal, aztán csak elkezdtem szenvedni vele.

az a vicc, hogy netbeans segítségével teljesen ismeretlen témaköröket is meg lehet oldani, szinte végig csak nyomogattam a ctrl+space-t meg néztem a szintaktikákat :) aztán egy 3-ast megért az alkotás.
Vissza az elejére
Ivory
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.23. 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Programkódnak mennyire kell fullosnak lennie, vagy hogy van ez most ott megnézi gépen és mond rá valamit vagy hogy van ez?:S
Vissza az elejére
Robi
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2009.01.23. 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

secret123 írta:

az a vicc, hogy netbeans segítségével teljesen ismeretlen témaköröket is meg lehet oldani, szinte végig csak nyomogattam a ctrl+space-t meg néztem a szintaktikákat :) aztán egy 3-ast megért az alkotás.

Pontosan ez a lényege a dolognak. Profik se tudnak fejből mindent. Rendesek, hogy normális fejlesztő eszközzel lehet vizsgázni és nem a notepad-al kell erőlködni. JCreator-t is néztem, de elég fapados vacak. Ez a NetBeans van olyan jó, mint a VisualStudio majdnem. Ha valaki ért a kódoláshoz akár ismeretlen dolgokat is meg tud oldani simán.
Vissza az elejére
secret123

HozzászólásElküldve: 2009.01.23. 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Robi írta:
secret123 írta:

Pontosan ez a lényege a dolognak. Profik se tudnak fejből mindent. Rendesek, hogy normális fejlesztő eszközzel lehet vizsgázni és nem a notepad-al kell erőlködni. JCreator-t is néztem, de elég fapados vacak. Ez a NetBeans van olyan jó, mint a VisualStudio majdnem. Ha valaki ért a kódoláshoz akár ismeretlen dolgokat is meg tud oldani simán.

Így van. Nem kell megijedni attól, hogy semmit nem lehet használni. A Netbeans önmagában olyan, mintha előtted lenne a leghatékonyabb puska amit java programozáshoz készíteni lehet :) Csak ki kell picit ismerni előtte aztán segít ő mindenben.

A feladatokkal kapcsolatban: nekem pl. bár lefutott a programom, de időhány miatt valójában nem csinálta meg rendesen a kért feladatot, egyszerűen nem tudtam ott 35 perc alatt megtanulni és megcsinálni is egyszerre a filekezelést.. Viszont a szükséges eljárások ott voltak, hibakezelő try-catch is megvolt, szóval az egészen látszódott, hogy még úgy 5 perc idővel működne is rendesen, meg hogy kb. tényleg azt csinálná amit kell :)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tantárgyak A-O Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Következő
27 / 29 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.