Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

ÖTCSILLAGOS HOZZÁÁLLÁSOK A GDF-ES DIPLOMÁMHOZ
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Beszámolók, vélemények
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.02.02. 20:04    Hozzászólás témája: ÖTCSILLAGOS HOZZÁÁLLÁSOK A GDF-ES DIPLOMÁMHOZ Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy gondoltam, ha már van TAPLÓ HOZZÁÁLLÁSOK A GDF-ES DIPLOMÁMHOZ topik, akkor legyen itt a párja is. Szóval itt az ikertopik: http://sorozat.info/gdf/forum/viewtopic.php?t=484
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
smyle
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2005.02.02. 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

5 *-os hozzaallas?
Szerintem ez a topic sokaig ures lesz Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.04.06. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smyle írta:
5 *-os hozzaallas?
Szerintem ez a topic sokaig ures lesz Confused

Na, azért ne igyál előre a medve nőjére...
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vendég :) írta:
Sziasztok! Meg szeretnék osztani veletek néhány mostanság hallott dolgot a sulival kapcsolatban, aminek én is nagyon megörültem aktív hallgatóként : a GDF elfogadottsága jelentősen megemelkedettt az utóbbi évek során és reméljük ez a tendencia nem áll meg !!! Számos helyről - hivatalos berkekből - hallottam, hogy az utóbbi években végrehajtott átszervezések, szigorítások igen pozitív irányba terelték az iskola hírnevét. A munkáltatók részéről is érződik ez a hatás néhány frissen végzett ismerősöm szerint, akiknek igen jó kis állásokat sikerült megszerezni (persze nemcsak a papír miatt). Ti mit gondoltok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zz
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Biztos, az infoközgáz miatt! Wink
Szerintem, masszív lett itt a képzés: különösen egy-két fontos tantárgyból (alig lehet átmenni). Illetve, nagyon sok lett a hasonló kaliberű suli, alacsonyabb színvonallal. (?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem egyértelműen bekeményítettek, néha túlságosan is
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem beszélve arról, hogy már 1 éve megy ez a vizsgákon lévő, ellenőrzés mint a reptereken:) és valóban jobban hullanak az emberek, mint anno legalább is az én ismereteim szerint... amugy még mindig érdekelne, hogy mennyien kezdik el a sulit és mennyien maradnak meg évfolyamonként ... biztos van erről valamilyen statsiztika...

:)
Vissza az elejére
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- kezdéskor (2001) dékán így nyitott: "a GDF-re beiratkozott hallgatók 90%-a nem szerez diplomát" - persze ezt veheted urban legendnek is, bár kezdő évfolyamunk legalább 2/3-a (inkább 3/4-e) már nem jár ide
Franky
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tusy írta:
- kezdéskor (2001) dékán így nyitott: "a GDF-re beiratkozott hallgatók 90%-a nem szerez diplomát" - persze ezt veheted urban legendnek is, bár kezdő évfolyamunk legalább 2/3-a (inkább 3/4-e) már nem jár ide

Én is elgondolgodtam már ezen, nos a "statisztika" szerintem igaz, abból kiindulva,hogy az eddigi GDF diplomamunkák száma ~6.500.
Ha figyelembe vesszük hány ember iratkozott be a GDF-re, mióta létezik, sajnos reális lehet a szám....
Vissza az elejére
zz
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Saccra: mi is kb. felen lehetünk. (?)
Vissza az elejére
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ahogy elnézzem az évfolyamomat (2003,GI,táv) durván a fele... morzsolodott le... és ez még jobban fog, mivel "sokaknak" nem lesz meg a 40 kreditlimit 3dikba való bejutáshoz, sajnos...
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 23:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2003 MI táv-on is már csak a fele társaság koptatja a padot. És sokan vannak, akik úgy vannak, még egy félévet fizetnek és majd meglátják. Sokan meg passzívba mennek, mondván majd folytatják vmikor.

De az tényleg jó jel, hogy sokan úgy hagyták abba, hogy nem ezt hallották a suliról. Azt hitték, hogy majd simán átmennek a vizsgákon, nincs követelmény és majd könnyen szereznek diplomát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.06.06. 05:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bilker írta:
De az tényleg jó jel, hogy sokan úgy hagyták abba, hogy nem ezt hallották a suliról. Azt hitték, hogy majd simán átmennek a vizsgákon, nincs követelmény és majd könnyen szereznek diplomát.

- ez miért is jó jel?
1., ennyi pénzért eleinte kb. mi is ezt vártuk
2., ennyi pénzért legalább megfelelő szintű oktatást vártunk (dehát a pénzt a GDF kapja, a 'tanári kar' csak felbérelt 'óraadó')
3., ennyi pénzért legalább a vizsgák kiírt időpontban történő megtartását vártam / várom
- hinni meg lehet olyan tornyos épületek belsejében, nem itt
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.06.06. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, szerintem ez azért jó, mert nem fog mindenki diplomát kapni puszira.
És akik abbahagyták, talán elmondják majd, hogy a GDF azért nem olyan, mint ahogy a köztudatban beszélnek róla.

Viszont abban teljesen egyetértek veled, hogy ennyi pénzért egy normálisan működő oktatást szeretnénk. Ahol a megadott vizsga nem marad el, az eredményeket nem 1 hónap után adják ki, a jegyeket szintén nem 1 hónap után írják be és sorolhatnám.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.06.06. 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egykis korrekcio:

-ti azthiszem a tav illetve levelezo(kihelyezett konz kozp) oktatasrol beszeltek.

-en nappalis vagyok BP, a vizsgakat mindig megtartottak a jegyeket beirtak

-az oktatasra egy szavam nem lehet, kivalo kvalitasu tanarok tanitanak bennunket(nappali,BP): elte bme, bmf -es tanarok, es a gdfes tanarokkal sem volt semmi bajom.

-dunaujvarosban muinfo szakon a mi GDFes konyveink a kotelezo szakirodalom sok tantargybol...

-vizsgakra felkeszulset rengetek konzultacios lehetoseggel segitik, vizsgaelokeszitok, gyakorlatok(akarhanyra mehetsz, ingyen, ha van idod), tanari fogadoora stb.

(mai napon pl fel8kor lett vege vizsgaelokeszitonek java2bol, es a vegen andor gergot kerdeztuk netBeans fejlesztokornyezetrol, hogy mit hol kell beallitani stb, mire o aztmondta hat azt igy eleg bonyolult elmagyarazni, de menjunk fel az irodajaba most [este fel8kor!!] es megmutatja nekunk, es fel oran keresztul mutatta...kettonknek...munkaidon kivul...ingyen...)

-szombaton voltam projektmenedzsmentbol vizsgazni, tanultamra nemkeveset, de azert vitem magammal puskat merhat azer nemvagyok egy lexikon, 5!!! felugyelo tanar volt bent szal puskazasnak a gondalata se fogant meg bennem, inkabb irtam azt amit tudtam magamtol

-matek1 nel a kurzusinformacioknal 380 fo van bejegyezve
matek 3nal mar csak 280, szoval 100an kiiratkoztak elso ev utan, es meg csak most jon az 50 kredites szures...

-Most perpillanat nem jut eszembe mas

MuInf 2003 napali tapasztalatok ezek egyebkent

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Beszámolók, vélemények Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.