Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.02.20. 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugy látszik ez a Beiratkozás már csak ilyen marad itt, de ahogy kivesszem egyre rosszabb... AproPoPo ha nagyon g-vitamin akarok lenni, meg kérdeném hogy csak Tanítják a "Szervezést" vagy gyakorolják is mint tantárgyat... mert nagyon keserves:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2006.02.20. 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pont ennyi "szervezési és vezetési ismeretet" tanítanak és pont ennyire lehet majd használni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Juice
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2006.02.20. 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, igen, még külön tanszékünk is van, a Szervezési és vezetéstudományi tanszék. Smile
Majdnem lenyúlták az értékes Térinformatika CD-met, de még időben reklamáltam. Wink
Amúgy a fakultatív-tantárgy-mizériával kapcsolatban: akik tényleg szándékoztak letenni a vizsgákat az összes felvett tantárgyukból, azoknak szívás. De akik ügyeskedni akartak, vagyis "Felveszem az összes tárgyat, oszt' meglássuk, mék lesz a jó"- nos, ők megérdemlk sorsukat. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.02.21. 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
bilker írta:

Más, akkor most csak 9 kreditért tudsz felvenni tárgyakat? Ez nagyon jó, ezt sem mondta senki.

jaja 9 kreditnyi szabadon valaszthato targyat kell teljesiteni minimum, nekem eddig 8 kreditem volt szal iden mar csak egy targyat vehettem fel, mert a tobbiert fizetni kellene

Ez tényleg q***rva jó... Tanítanak bazisok felesleges tárgyat, ami már vagy elavult, vagy semmi értelme, majd ami igazán fontos lenne azért meg perkálhatsz :) Atyaég, ha végiggondolom mennyi a felesleges, megüt a guta...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.02.25. 00:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kuplung írta:

Ez tényleg q***rva jó... Tanítanak bazisok felesleges tárgyat, ami már vagy elavult, vagy semmi értelme, majd ami igazán fontos lenne azért meg perkálhatsz :) Atyaég, ha végiggondolom mennyi a felesleges, megüt a guta...

szambol vetted ki a szot...

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2006.02.25. 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja.

De ha azt nézitek, 160-ért tanuljuk a haszontalant és 7 ezer darabja az értelmesebbnek, akkor az értelmesebb sokkal olcsóbb, mint a felesleges.:roll:

Nem bánnám annyira a 160-at, ha én választhatnék tantárgyakat.
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.02.28. 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megint negatív "sorozatban" vagyok, Zh ák ügyileg....

ghfohidsihofdshiofsohibfsaoihfsahoifshaiofhsoiahoifsaiohfsahiofsahiofsaoih

:)
Vissza az elejére
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.06.03. 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na itt a következő tipikus GDF féle megoldás:

Sávot kell választanom június 11.ig, ezt a héten jelentették be, csak semmi információt nem voltak képesek adni. bementünk etelére, ott meg zárva a TO. mondom kérdezzük meg az indexeseket, de ott fingjuk nincs a dologról. úgyhogy most itt állok, és senki nem tud semmit, majd 6-án lesz TO, de akkor meg nem leszek itthon, telefonon meg hülyék, mint állat...
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.06.04. 06:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem csak telefonon...

Vissza az elejére
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.06.04. 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naigen, de nem akartam ennyire lekicsinyleni őket... ))))
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.06.04. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazságszerint akkor beszélhetnénk, a TO teljes felújításáról, ha Kovács Magda kirugná ezeket a Dilentánsokat... és Normális embereket venne fel az Etele TO ra, de ez csak álom marad, nekem nem volt eddig olyan a 3 év alatt, hogy ne idegel jöjjek ki az Eteléről, a TO miatt, nem értem, miért vannak ott, otthon chateljenek... gondolkoztam már hogy írok leveleet Kovács Magdának, hogy Tisztelt Igazgató asszony, szívesen dolgoznék az Etelei Uti TO nál, mivel szeretek chatelni, netezni, és sok pénzt keresni semmit tevéséért:)
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2006.06.05. 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Laughing :lol:

De ha van meló a TO-n, akkor szólhatnál nekem is.
Ez engem is érdekel.
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.06.14. 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3 hete várok a vizsgaeredményre... sehol semmi... ilyenkor mindig azzal nyugtatom magam, hogy lassan befizettem nekik egy kocsi árát, és ez egy szolgáltatás... mondom nyugtatom magam... ÜberLOL
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.06.18. 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...ezt már csak ősszel javítja ki... hehe

Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.07.12. 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

duhongo tarsaim figyelmebe ajanlom ezt:

http://www.geocities.com/landofsnipers/weapons/gepardENG.htm

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Következő
18 / 20 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.