Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Behajt-e a BKV?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.11.03. 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melus írta:
Egy biztos, én se lennék nyugodt a helyedben amíg le nem telik az idő. Ha viszont megbántad, biztos adnak részletfizetési lehetőséget! flower

de kalkuláld majd bele késedelmi kamatokat is a részletfizetésbe Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.03. 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah... Cini is törlesztett... ésmégis...
:)
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.03. 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melus írta:
Ha viszont megbántad, biztos adnak részletfizetési lehetőséget! flower

Az biztos. Sőt kedvezményt is.
DE nem bántam meg. Twisted Evil
Ha kész az 5-metró, ahogy Demszki ígérte a kampányban 2002-ben, akkor veszek éves bérletet. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.03. 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
Jah... Cini is törlesztett... ésmégis.. :)

Csak ő egy kicsit többel tartozott és nem egy BKV-nak. Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.04. 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Javaslok egy Alapitvány létre hozását... nah nem olyan GDF-es félét... :)))
Hanem olyat ami tényleg segit...:) Bkv és egyéb esetekre... ilyenkor kár hogy nincs jogi szak a suliban... lehetne menni tárgyalni:)

A viccen kivül: Én sem fizetném be, és hajrá, elfog az érvülni...
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.04.27. 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jöttek behajtani? vagy mi lett?:)
Vissza az elejére
PostalDude
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2006.05.15. 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látszik jött a kommanó, mert eléggé kihalt a topic. Very Happy Very Happy
Zpalee
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2006.09.04. 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na és a Volánbusszal mi a helyzet ilyen téren? Velem az volt, hogy vettem egy 20 km-es bérletet (bpestől nem messze lakik bnőm, és hozzá szoktam járni igy, egyszerűbb, mint folyton jegyet venni, meg kicsit olcsóbb is). Előtte számtalanszor mentem már igy, ellenőzsé is volt, azonban egyik nap rossz napja volt a kallernak, és kérte a bérlethez az igazolást (aki nem tudná, egy idióta dolog, hogy a diákigazolvány bemutatása után kapsz egy "igazolás"-t a pénztéárnl, hogy jogosult vagy diákbérletet venni, és van még egy feltétel, hogy vagy a sulid legyen vidéken, vagy a lakhelyed). Na most ugye nekem ez nem teljesült, mivel bpesti vok, és a GDf is Bpesten üzemel. Ugyanugy megbüntetett, minta egy szál papir nélkül szálltam voklna fel, pusztán azért, mert nem vagyok vidéki lakos...ilyenkor mi a helyzet? EZ még 2005. januárban volt, rá vagy 4 hónappal küldtek egy felszolitást, amit azota se fizettem be, majd' 10 ezer Ft. Ezután ismét ez történt, már idén, 2006. tavaszán, ekkor azonban olyan hülye voltam (ill. kérte aza marha) a lakcimkártyát+személyit is..és azt mondta, hogy hiába költözünk el, a név+anyja neve+szüldátum alapján bármikor megtalálnak..igy ezta 2. csekket befizettem. Kérdés, hogy mire számitsak? :)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.09.04. 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak akkor találnak meg ha elköltözöl és bejelentkezel az új címre, jelentkezz más címre, nagyi,szüleid, etc. És küldhetik a csekket 5 év meg elérvül és Csókolom:)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.