Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

ujabb gdf es faság :(
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.14. 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csekk?
áááá
milyen csekk?
áááá
tartozás?
áááá
ki látta?
puff ááá
miről beszél?
éáááá
kik vagytok?
ááááá
hol vagyok?
áéááááá
gdf?

...jelenet a Számalk központ egy alagsorában...

:)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.11.15. 08:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

te is csak azért iratkoztál gazdasági infóra mert azt hitted h a leszámolás is tantárgy lesz ugye? Razz Smile
Vissza az elejére
Andrew
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2004.11.23. 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mondjuk lassan végzek ezzel a sulival, de szerintem nagy szemétség volt ez az egész húzás... valszínűleg annak tudható be, hogy idén kevesebben jelentkeztek, és kell valamiből fizetni az új audi-kat , meg egyéb finomságokat Smile

A hozzászólást Andrew összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2004.11.24. 10:58-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.23. 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ne feledkezünk meg rola hogy ?K is "emberek":) Mivel közelegnek az ünnepek sok pénz ám az:)))
Vissza az elejére
zz
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2004.11.24. 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szivassuk meg őket!, kollektív összefogással: mostantól menjünk át minden vizsgán, lehetőleg elsőre, minél kevesebb pénz maradjon AUDI-ra, s egyebekre... Surprised
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.24. 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zz írta:
Szivassuk meg őket!, kollektív összefogással: mostantól menjünk át minden vizsgán, lehetőleg elsőre

Á, én nem rontom el a karácsonyukat Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.11.24. 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mi csak a levegőt rontjuk ott, karácsonyukat biztos nem (mert mi jólnevelt utóvizsgázó gyerekek vagyunk Very Happy )

zz, gondolod h nem emelnék fel a 2es alsó határát 80%ra, ha mindenki átmenne elsőre összes vizsgán ? Razz Very Happy
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.24. 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah sok vizsgán nem sok esély van ugymond "átmenni" Számvitel etc 98% os szerintem:) a 2 es határa:))))
Vissza az elejére
zz
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2004.11.25. 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azé', ne túlozzunk mán~, ne legyünk oly igazságtalanok, csak 79%...és a számvitel is csak 90% Wink
Vissza az elejére
Zotya
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005.04.27. 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Felhívom figyelmét, hogy amennyiben a vizsgán megjelenik, és utólagos vizsgajelentkezését elmulasztja, úgy vizsgája érvénytelen, dolgozata nem kerül kijavításra."

Ezt írta Zárda Sarolta néni ugye még valamikor régebben mindenkinek.Na most ehez képest nem egy olyan tárgyon voltam már ahol nem jelentkeztem fel a vizsgára utólag, mer éreztem úgyse jött össze és gond nélkül kijavították a vizsgát majd feljelentkeztettek a vizsgára 1 hónnapal később visszamenőleg és felszámolták érte a 2000Ft-ot.Közben egy csomó tanár azt hangoztatja vizsga előtt, hogy ő nem tud senkit sehova feljelenteni a lezárás után.Szal jófejségből ne javítsák ki akkor a dolgozatot és ne jeéentkeztessenek már fel utólag vizsgára ha már egyszer én nem jelentkeztem.Ultra szánalom ez az iskola.Arról nem is beszélve, hogy mennyi olyan tárgy van amiből egymás után 3X írtam szó szerint ugyanazt a lapra és az első két próbálkozásom 1es a harmadik 4es vagy amikor 2ember ugyanazt írja és az egyik 1es a másik 3as.
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.04.27. 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...valóban ezt már én is tapasztaltam a saját bőrömön, háromszor "futottam" neki egy bizonyos tantárgynak és 3 dik ra 4 - es lett, hol ott semmivel sem tudtam többet mint ezelőtt kettővel, sőt... és sorolhatnám az ilyen olyan dolgokat... de nem teszem kevés ez a topic erre:) és szerintem a helyzet annyibol lesz rosszabb, hogy évről évre kevesebb jelentkeznek és hát, aki már egy ideje ide jár, láthatja, hogy akik felviteliztek ide annak is közel a fele esik ki menet közben...így "combosabb" lesz az UV is...ennek fényében

AproPopo, tud valaki valamiféle Statisztikát, hogy mennyien kezdték és fejezik be a sulit... engem érdekelne

Üdv
:)
Vissza az elejére
Zotya
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005.04.27. 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért ha rászarnék mindenre és nem érdekelne ha utána megszopatnak szívesen beszélnék Zárda Sarolta nénivel is, hogy akkor most ezek a dolgok hogy is vannak?
Vissza az elejére
zz
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.04.27. 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kár ezen filózni (1-2-3-4-5): "egyszer nekem, egyszer neked"...
Nincs igazi értéke (értelme) az érdemjegynek, nem is mérvadó semmiben. Inkább örülj a "szerencsédnek", hogy átmentél - az a lényeg!
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.04.27. 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nagy igazság.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2005.04.28. 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

srácoknak igazuk van, ha nem hajtol ösztöndíjra xard le magasról miből hányast kapsz lényeg h átcsusszanj
ha számít hanyas lesz államvizsgád akkor a szigorlatokra figyelj mert azok eredménye beleszámít az államvizsga eredménybe
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.