Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

ujabb gdf es faság :(
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ferkó
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.11.01. 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pont ezen gondolkoztam én is, hogy utólag eléggé bizonyíthatatlan ki mennyi csekket nem adott le.De azért az nagy szopatás lenne ha így utólag kiszámláznák mindenkinek amit eddig nem fizetett be.Az meg szentem a tanár hibája, hogy enged olyan embereket is vizsgázni akik nem adnak csekket.
Vissza az elejére
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.01. 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

:)

Legyen elég "nekik" az "uj" UV dijakk, meg a +40 ezer aki "lemarad"... és nem kevesen...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.01. 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
:)

Legyen elég "nekik" az "uj" UV dijakk, meg a +40 ezer aki "lemarad"... és nem kevesen...

Ja. Csak kár, hogy ezt nem mi döntjük el. Crying
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.11.02. 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez elég rég el van döntve szerintem
némelyik tárgyból nem is engednek úgy vizsgázni, ha sok UVdíj tartozásod van, egyszerűen azt mondják hogy állj fel és fáradj ki a teremből, majd ha befizetted összes tartozásod beülhecc vizsgázni

etr-re sem véletlenül került fel a pénzügyi adatok menüpont Wink
Vissza az elejére
FEri
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.11.12. 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma ez az szöveg fogadott amikor beléptem az etr-be:

FONTOS INFORMÁCIÓ ! GDF

Tisztelt Hallgató!
Tájékoztatom, hogy az ETR tanulmányi rendszere összeköttetésre került a Pénzügyi modullal, ezért 2004. november 22.-től a vizsgára történő jelentkezés szabályai az alábbiak szerint módosulnak.
A budapesti meghirdetett vizsgákra a hallgatóknak kötelezően előzetesen kell jelentkezniük a webes felületen.
A hallgató akkor tud előzetesen jelentkezni a vizsgára, ha a vizsgán rendelkezésre álló létszámkeret még nem telt be és a hallgatónak nincs korábbi vizsgadíj tartozása. Az előzetes jelentkezésre a vizsga napján az adott vizsga időpontjáig van lehetőség.
Ha a hallgató nem foglalt előzetesen helyet az adott vizsgára, akkor a teremkapacitástól és a vizsgafelügyelő tanár döntésétől függően vehet csak részt a vizsgán. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a vizsgára bejelentkezett, de meg nem jelent hallgatók helyét foglalhatják el az előzetesen nem jelentkezett hallgatók. Ez esetben a hallgatónak a vizsgát követő második nap hajnali 2:00-ig van lehetősége az utólagos feliratkozásra. Az utólagos feliratkozás is csak akkor lehet sikeres, ha a hallgató korábbi vizsgadíj tartozása nem haladja meg a mindenkor hatályos limitértéket.
Felhívom figyelmét, hogy amennyiben a vizsgán megjelenik, és utólagos vizsgajelentkezését elmulasztja, úgy vizsgája érvénytelen, dolgozata nem kerül kijavításra. Amennyiben utóvizsga tartozása miatt tilalmi listára kerül úgy a rendszerben a vizsgajelentkezést sem a hallgató, sem a vizsgáztató, sem a tanulmányi ügyintéző nem tudja regisztrálni.
Felhívom továbbá figyelmét, hogy amennyiben nem a megfelelő összegű utóvizsgadíjat fizeti be, úgy szintén tilalmi listára kerül, ez esetben sem tud vizsgára jelentkezni.
A TVSZ szerint fizetendő utóvizsgadíjak az alábbiak:
Az ismétlő vizsga díja két tanéven belül: 2.000,-Ft,
Két tanév elteltével: 5.000,-Ft
(a tanév a tantárgy szemeszterének végétől számítandó).
Amennyiben az utóvizsgadíj befizetéséhez nem rendelkezik névre szóló EHA kódos csekkel, úgy az etrpenz@gdf.hu e-mail címen igényelhet.
Kérem fentiek szíves tudomásul vételét és betartását.
Budapest, 2004. november 12.
Dr. Zárda Sarolta
tanulmányi főigazgató-helyettes

SUAMAAG.GDF - 2004.november.12.

Na most ez szerintetek azt jelenti, hogy mindenkinek be kell fizetn az összes csekket amit nem addot le eddig, mert csekk nélkül ment vizsgáni és a tanár nem kérte el és addig nem mehet valaki vizsgára ameddig ki nem egyenlítette a tartozását vagy azt jelenti, hogy ezután ha nem adsz le csekket és összegyűlik egy limit akkor addig nem fogsz tudni jelentkezni ameddig be nem fizeted őket?Az komoly lenne ha most mondjuk kiszámláznának ilyen 30-40ezres elmaradást.Szentem nem én vagyok az egyetlen aki nem mindig csekkel ment vizsgázni szóval nem csak engem érintene
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.12. 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

#Crazy
Gondolom a második változat.
Különben nem tudnék jelentkezni sebbire az ETR-en , nem?!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
FEri
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.11.12. 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
#Crazy
Gondolom a második változat.
Különben nem tudnék jelentkezni sebbire az ETR-en , nem?!

Nemtom, mert november 22-től működik a rendszer, legalábbis a levélben ez van.
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.12. 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FEri írta:
Nemtom, mert november 22-től működik a rendszer, legalábbis a levélben ez van.

Ú! Az remek.
Akkor 22-én kiderül. Sad
Vissza az elejére
FEri
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.11.12. 23:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszéltem egy csoporttársammal közben és neki már mondta bent a suliban egy tanár, hogy visszamenőleg is számít.Szóval összeszámolják ki mennyi vizsgára nem adott le csekket és addig nem mehetsz vizsgázni ameddig be nem fizeted az elmaradást.Csak azt nem vágom, hogy hogyan bizonyítják be, hogy ki hány vizsgán nem adott le csekket.
Vissza az elejére
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.13. 02:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is olvastam, és jelentkeztem is vizsgára:) de nekem még a 40 kredet kell elérnem ebben ne gátoljanak meg:) De Szerintem mivel ezt nehézz bizonyitani, hogy ki adott le csekket vagy nem, mivel ez a tan felelősége is etc...és kavar kavar.... Nov 22 től indul a rendszer akkor kiderül, de mint mindenek főleg Fizetési Felszolitásnak Befizetésnek van egy türelmi ideje... én a magam részről tiszta vagyok... sőt egy ezres helyett volt hogy 1500 öt fizettem be... AZT KI ADJA VISSZA ? Mert én is tudok ULTImátumot adni, de sokra nem mennek vele
:))))

ui:...FEri REGisztrálj...:)
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.13. 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a magam réazéről nem fizetek visszamenőleg.
Tagadok mindet. Twisted Evil
Vissza az elejére
FEri
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.11.13. 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:

És akkor inkább nem mész vizsgázni?:)
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.11.13. 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FEri írta:
Garci írta:

naná hogy nem megyünk, úgyis utálunk vizsgázni Very Happy

na én olyanokra is kíváncsi leszek h esetleg etr tévedéseit is leverik az emberen

pl múltkor bementem pótvizsgázni, viszem 2000es csekk igazolószelvényét, adom oda vizsgáztatónak, megnézi személyimet, erre:
"maga biztosan erre a vizsgára hozta azt a csekket, mert nekem itt az etr szerint az áll h ez az első vizsgája"

persze elégedetten zsebrevágtam a csekket Very Happy

csak aztán leesett h mi van akkor, ha 3-4 hónap múlva az orrom alá dörgölik az ilyen "etr szerint első vizsga" dolgokat, fizethetik mint katonatiszt?? Confused
Vissza az elejére
FEri
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.11.14. 03:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
FEri írta:
Garci írta:

naná hogy nem megyünk, úgyis utálunk vizsgázni Very Happy

na én olyanokra is kíváncsi leszek h esetleg etr tévedéseit is leverik az emberen

pl múltkor bementem pótvizsgázni, viszem 2000es csekk igazolószelvényét, adom oda vizsgáztatónak, megnézi személyimet, erre:
"maga biztosan erre a vizsgára hozta azt a csekket, mert nekem itt az etr szerint az áll h ez az első vizsgája"

persze elégedetten zsebrevágtam a csekket Very Happy

csak aztán leesett h mi van akkor, ha 3-4 hónap múlva az orrom alá dörgölik az ilyen "etr szerint első vizsga" dolgokat, fizethetik mint katonatiszt?? Confused

Na az ilyen dolgokért csak nem fognak remegni, hogy hol a csekk?!:)
De én továbbra is azt nem értem, hogy így utólag hogy lehet bebizonyítani, hogy leadtál-e csekket vagy nem mivel ha le is adtad akkor sem adtak róla átvételi elismervényt meg semmit.Na most ezzel az erővel bárkire rámondhatják, hogy nem adott le csekket.Nagy vicc lenne, hogy mondjuk elsőben valami vizsgán voltam 4X és mondjuk nem adtam le csekket, mert senki nem kérte és most elkezdenének remegni, hogy 2 évvel ezelőtt ennyi meg annyi elmaradásom van.
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.14. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem nekem is van elmaradásom, de ha akkor nem kellett, akkor most sem lehet beszedni utólag .. legalábbis ez az én véleményem, de majd sha megtárgyalja a hök-kel, mert úgyis mi fogunk szívni, ha a sulin múlik
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.