Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

emelkedik az UVdíj?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.09.22. 15:28    Hozzászólás témája: emelkedik az UVdíj? Hozzászólás az előzmény idézésével

na szal olyat halottam tegnap matekvizsgán h október 1-jétől kezdve minden pótvizsga 2000Ft lesz függetlenül attól h hanyadik alkalommal mész

tud erről vki vmit?
esetleg csak matekból lenne érvényes /nem hiszem, de ki tudja Confused /

ha nem tudjátok akkor asszem meg kell interlyúvolnom etelén a TO-s lányokat, remélem nem lesz semmi félreduma Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.09.27. 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

semmit nem tudok erről, de kíváncsian várom a híreket..
Vissza az elejére
Melus
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2004.09.27. 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Különösebb kommentár nélkül teszem hát közkincsé a ma kézhezkapott csekkekhez mellékelt levél egy részletét:

" - az ismétlővizsga-díja két tanéven belül 2.000,-Ft
- két tanév elteltével 5.000,-Ft
(a tanév a tantárgy szemeszterének végétől számítandó)."

flower
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.09.27. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is megkaptam levelet
Melus postása vagy gyorsabb vagy kevesebb ideig reggelizik Very Happy

azért húzós az az 5000Ft-os UVdíj 2 év eltelte után Confused
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.09.27. 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a legbosszantóbb az h ilyenkor azért szólhatnának kicsit előbb is
persze a saját zsebükből húznák ki ezzel a pénzt de attól még undorító
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.09.28. 02:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én annyit tudok mondani, hogy: Shock Shock Shock
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2004.09.28. 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nagyon gerinctelen. Így is túl sok pénzt nyúlnak le tőlünk, amiért NEM kapjuk meg az elvárható minőséget.
Ha tisztességesek lennének, akkor csak a mostani gólyáknál vezetnék ezt be!

Üdv,
Inner Voice
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Melus
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2004.09.28. 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
én is megkaptam levelet
Melus postása vagy gyorsabb vagy kevesebb ideig reggelizik Very Happy

azért húzós az az 5000Ft-os UVdíj 2 év eltelte után Confused

Hát igen. Az én postásom nagyon fürge! (Ugyanis van másodállása is.)

Szerintem is sok az 5000 két év után, de végülis minél tovább húzzuk a vizsgákat, annál nehezebb rákészülni. Változnak a követelmények, a tanárok, az értékelés... Mindegy, ez van. Gyűjthetjük a manit, vagy lehet tanulni ezerrel!!! Confused Végülis amit megtanulsz, az a tied! !

flower
Vissza az elejére
gorsal
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.09.28. 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja enyim! csak nem mindegy mennyi pénzért kerül be az indexbe, ha esetleg elsőre elbéndzsázom Smile
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.09.28. 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom mibe került volna h beleírják előző félévi beiratkozási tájékoztatóba h idei első félévtől emelkednek a pótvizsgadíjak
esetleg kiírták volna etr főoldalra, vagy gdf.hu-ra

elég utolsó pillanatban megtudni mindent annak a hülye diáknak, minek szóljunk neki előbb
1szóval hozza a vezetés a szokásos formáját Crying
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.09.29. 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
nem tudom mibe került volna h beleírják előző félévi beiratkozási tájékoztatóba h idei első félévtől emelkednek a pótvizsgadíjak
esetleg kiírták volna etr főoldalra, vagy gdf.hu-ra

elég utolsó pillanatban megtudni mindent annak a hülye diáknak, minek szóljunk neki előbb
1szóval hozza a vezetés a szokásos formáját Crying

Nagyon egyetértek veled.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.03.03. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt jol kicentiztek:
(utolso ket sor a lenyeg csak gondoltam szovegkornyezettel jobban ertheto)

"Az államilag finanszírozott képzésben részt vevő hallgatók számára egyébként a tandíjon felül csak olyan igénybe vett szolgáltatásokért állapíthatók meg díjak, amelyek nem kapcsolódnak a képesítési követelményekben, illetve a tantervekben foglalt tanulmányi kötelezettségek teljesítéséhez.

Ezen díjak egyik csoportját azok a díjak jelentik, amiket az egyetem, főiskola tanulmányi és vizsgaszabályzatában, illetve más szabályzatában rögzített kötelezettség elmulasztása vagy késedelmes teljesítése miatt kell fizetni. Ide tartozhat például az az eset, amikor a hallgató a leckekönyvét az erre meghatározott iőszak után adja le, illetve ebbe a körbe tartoznak az utóvizsgadíjak is. E díj nem lehet több a hallgatói normatíva 3 százalékánál, ami 2730 Ft."

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.03.03. 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem is az a baj, hogy Pénzéhesek, és nem is az a baj, hogy szarnak ránk, és nem is az a baj, hogy sok a bukási arány az ismételt pénzéheségek miatt... nem... a baj, az hogy ha a Köcsög ETR-be eléred az 5.000 HUF tartozást ami ugye 2 vizsga miatt simán össze jön, addig nem irják be, vagy egyátalan nem irják be az érvényes jegyed, mivel nem nulla a Balance... Jo lenne ha valami "okos" olvassa ezt a sorokat, és az ETR ben megemelik a limitet, mert ez nevetséges már...

no jol ki fuck adtam
:)
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2006.03.04. 00:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vajon az ETR-ben a hallgatói elégedettség miért "The page cannot be found" a működésének kezdete óta? (nem kell válaszolni, költői kérdés)
Vissza az elejére
Ikácska
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2006.04.24. 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Előre is bocsánat, ha a hozzászólásokból nem jól szűrtem le a dolgokat, illetve hogy tájékozatlan vagyok. Meglehetősen nagy szünetet tartottam mostanság a vizsgázás terén, és lenne vagy 3 tantárgyam, amiből pótvizsgára kellene mennem. Ezzel csak egy bajom, mégpedig az, hogy nem szeretném túllépni a limitet, márpedig egy tartozásom már van így is. Szeretném befizetni a következő vizsgámnak is a díját, de nem tudom, hogy most akkor mennyit is kell fizetni.

Én még erről az itt leírt 2000 Ft (2 éven belül)- 5000 Ft (2 éven túl) variációról tudtam, de most a szabályzatban is mintha azt olvastam volna, hogy mind a kettő 2700 Ft-ba kerül, illetve itt írtátok, hogy max. 2730 Ft lehet. De ez vonatkozik a költségtérítéses távoktatásosokra is, vagy csak az államilag finanszírozottra?

Előre is köszönöm az információkat.
Még valami: az összegen és saját adataimon kívül kell-e még valamit írni a csekkre? Én ugyanis pótvizsgázni még eddig csak egyszer voltam, és pont abból áll fenn a tartozásom, tehát nem igazán tudom, jelenleg hogyan is működik ez? És a befizetett csekkel mi a teendő? Be kell valahol mutatni, vagy csak meg kell őrizni, mert úgy olvastam, ebből is adódtak komplikációk.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.