Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kreditek pontok etc:)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.05.26. 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ilyen nincs! Már megint mindenki kapott papírt, csak én nem!

Lehet, hogy elfelejtettek?

Halló!?
.
.
.
.
Itt Föld!
.
.
.
.
Vétel!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.05.26. 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen lehetseges, van olyan hogy a leadasi hatarido utan erkezik meg a level...
email,telefon,szemelyes megkeresest ajanlom

de ha bemesz TOra adnak papirt es helyben kitoltheted es beadhatod nekik

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.05.26. 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És mi a leadási határidő?!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.05.26. 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt nemtudom, en nappalis vagyok, 3eves a suli nekem es ezert 3dik felevkor kuldtek nekem ezt

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.05.26. 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bilker írta:
És mi a leadási határidő?!!

GI.II.évfolyam Távos vagyok... nekem a beadási idő : 2005.junius 10!

akkor "ebben a félévben nem kívánok szabadon választható tárgyat felvenni..." rublikát nem Ikszelem be... mert akkor felveszek... a kérdés még mindig az hogy... II. pont amit fenntebb irtam, hogy "...jelölje meg azt a tantárgyat, amelyet szakíránytól függetlenül választ az 5. szemeszterben"

Nah most ugye a az Adó és TB ismereteknél oda van irva zárojelben hogy (az általános menedzsment sáv hallgatónak!), akkor hol van itt a független választás nem értem áéáééáéáééáéáéáéáéáéáéá valaki rakjon tisztába:)

Üdv
:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.05.26. 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
Nah most ugye a az Adó és TB ismereteknél oda van irva zárojelben hogy (az általános menedzsment sáv hallgatónak!), akkor hol van itt a független választás nem értem áéáééáéáééáéáéáéáéáéáéá valaki rakjon tisztába:)

- szerintem a többi szaknak kötelező lesz, tehát ha általános menedzsment hallgató vagy akkor választhatod, különben meg lesz ilyen (ha választod, ha nem)
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.05.26. 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megvan sztem, ha az alt menedzsment szakra mesz akkor valaszthatod ezt a TBs targyat ha akarod, de mas szakon ez nem valasszthato...szerintem

- Robert Sewell
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.05.27. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megjött a papírom! Végre. MI-n kicsit egyszerűbb a dolog. Van 5 ttárgy, amiből lehet választani az 5. szemeszterre.
Oszt ennyi!
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.05.27. 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De akadna egy kérdésem. A leírt, 5 válaszható tantárgyat csak az 5. félévre adják, vagy ennyi lesz az össz. a következő 2 évre?
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.05.27. 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem nem:) kellett kapnod 3 lapot, és ebből a 3 dik lapon van a két "sáv" ergo szakírány tantárgyai, legalábbis én kaptam egy szép Listát...:)
Vissza az elejére
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.05.27. 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi MI 6. félévre az alábbi választható tantárgyakat kaptuk (ez nagyon nagy valószínűséggel jövőre változni fog) :
- A PHP nyelv 2 Gy
- Fizika II 3 V
- M$ win. serv. 2003 üzemeltet. és menedzser 3 V (+40e Ft, M$ oktat és vizsgáztat, tehát kapsz plusz papírt is, oktatás csak Bp.-n, tehát közülünk senki sem választotta)
- Szerzői jogok 1 B3
- Katasztrófavédelem II 3 V
- Számítógépvírusok 2 B3
* Mezőgazdasági kémia 2 V (ez az utolsó azt hiszem helyi jellegzetesség, csak nálunk van ilyen)
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.05.28. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na erre voltam kíváncsi! A papíron is úgy szerepel, hogy ezt az 5 ttárgyat ajánlják fel az 5. félévre. DE, hallottam olyat is, hogy ez 2 évre van. Ezek szerint ez nem igaz.

Kössz.

Akkor nem állok neki ész nélkül felvenni dógokat.
(Pedig most, amikor nem kötelező, tudnék mit választani.
Hogy miért az a *?!5+%!/%+ Tudománytörténetet
kötelező?!)

Ui.: a számítógépvírusok nekünk már kötelező.
MI/2 T
Csak érdekesség képpen.
Vissza az elejére
zz
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.05.28. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
megvan sztem, ha az alt menedzsment szakra mesz akkor valaszthatod ezt a TBs targyat ha akarod, de mas szakon ez nem valasszthato...szerintem

Igen: csak általános menedzsmenten választható, mert számvitelen "kötelező"; ergo: számvitelen "még egyszer felvennéd". :)
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.05.29. 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zz írta:
MaZsola írta:

Igen: csak általános menedzsmenten választható, mert számvitelen "kötelező"; ergo: számvitelen "még egyszer felvennéd". :)

na akkor itt a megoldas Derrick:)

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.05.29. 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így van! és Hát köszönöm nektek, hogy ki tudtuk "Mazsolázni" a megoldását:)

Hétfőn adom is fel Express Posta fordultával... köszi mégegyszer!

Üdv
:)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
9 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.