Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vizsgaterv
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.08.05. 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

018MINB-TK2 Tudománytörténet 2 Normál
270MINA-TK3 Alkalmazásfejlesztés-technológia-1 4 Normál
S01MINA-TK3 MATEMATIKA 0 Normál
239MINA-TK3 Projektmenedzsment 2 Normál
135MINB-TK4 Microsoft Windows Server 2003 üzemeltetési és menedzselési ismeretek 3 Fakultatív
124MINB-TK4 Hálózati szoftverek 4 Normál
126MINA-TK4 Informatikai rendszerek szervezése 4 Normál
307MINC-TK4 Számítógépes grafika 2 Normál
S03MINB-TK4 SZÁMÍTÁSTECHNIKA SZIGORLAT (Bevezetés a számítástechnikába, Operációs rendszerek, Mikroszámítógépek) 0 Normál

marcsak ennyi lemaradasom van 2 ev utan Razz

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.08.06. 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-Modszertan / amint lesz időpont
-Értékpapír elemzés (házi) /amint benő a fejem lágya Embarassed
-Diploma munka /amint kapok valahonnan 5letet, segítséget
-Államvizsga /amint elfogadták a diplomát

{összességében nem sok, csak baromi lusta lettem és nincs ihletem Sad}
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.08.06. 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mazsola Kb nekem is ennyi 2 év után, csak a tantárgyak mások:) Szeptemberi dömping vizsgaidőpontokra kíváncsi leszek me ez az augusztus félelmetesen sivatagos időpontokban:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.08.06. 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
Mazsola Kb nekem is ennyi 2 év után, csak a tantárgyak mások:) Szeptemberi dömping vizsgaidőpontokra kíváncsi leszek me ez az augusztus félelmetesen sivatagos időpontokban:)

Na igen, elég kevés vizsga van, de legalább van. Eddig az Etelén nem volt augusztusban vizsga, csak a Bécsin.
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.08.08. 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

garci mostmar nem szabad feladni! legyel tul rajta minel elobb!

derrick te azert "lazabban" vagy mert neked 4 evre vannak elosztva a targyaid nekem meg csak 3omra.

hat igen augusztus a nyaralas honapja Razz

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.07.11. 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már mindenki magában tervezget:)
Vissza az elejére
vuki74
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.01.22. 01:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azóta ki, hogy áll !

Elkelne egy kis pozitiv példa, mert 10 elmaradtam van, amit le kéne tudnom a most köv. legutolsó félévemben Very Happy . (Valahogy jul. közepén zárnak és nem akarok már többet fizetni ezeknek Mad )

2 szigorlat, C++, Assembly, Alkalmazásfejl. tech. 1-2, Info.elm., Infokomm., kb. ezek vannak...

Szükösek a vizsgaidőpontok igy félév végén, hát nincs nagy terv:

2007.01.22 3D stúdió alapok és animációkészítés
2007.02.08 A C++ nyelv
2007.02.14 Alkalmazásfejlesztés technológia
Vissza az elejére
Andrew
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.01.22. 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Leírom, én hogyan tanultam és hogyan nyertem ihletet, elszántságot, hogy elvégezzem a GDF et.
...
2002 ben kb 30-40 elmaradt vizsgám volt (Multimédia szak). Ebben volt minden jóformán. Pascal, Matek 2-4 és a szigrlatok, stb...
Szeptemberben behívtak katonának, a GDF nem tudott igazolást adni... mindegy, bevonultam 6 hónapra. 2003 ban szereltem, februárjában. Akkor ugye megvolt még az a frénya sok elmaradt vizsga.
A katonaság alatt annyira szivacsos lett az agyam, hogy már szó szerint éheztem a tudásra! Shock
Persze nem mindenkinél ugyanígy működik, de bennem volt egy elszántság is, hogy igen is képes vagyok befejezni. Kell, hogy legyen önkritikád, ezzel együtt önbizalmad és terved! Ha nincs terved, célod, akkor nehéz bármit is elvégezni. Bennem bizonyítási vágy is élt...
Technikailag, fogtam egy határidőnaplót, és szépen, rendezetten feliratkoztam mindig a vizsgákra. Mindig abból készültem, amiből volt legközelebb vizsga. Ezeket beírtam, és szó szerint heti 2 vizsgára mentem. Sikerült úgy beterveznem, hogy első lyukas hetemen elkezdtem készülni a köv. hét első vizsgájára, rászántam nagyon sok órát. Majd a hét második felében, a köv hét második vizsgájára... és így tovább.

Na nem akartam senkit sem untatni, de a rendszeresség szükséges, hogy elvégezzük a sulit. Talán ez az, amit nem tanítanak. Erre neked kell rájönni és érezni, hogy van értelme az egésznek! Wink
Részemről ennyit tudok hozzátenni, de mindenki más és más jellem !
vuki74
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.01.22. 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem untattál! Kb. erre volt igényem, mert az elszántság meg minden megvan, csak néha jó hallani hogy más is küzd, meg hogy van remény! Very Happy Very Happy Very Happy

Ja és sikerült ma a 3Dmax, bár ez nem egy nagy mérföldkő... Smile
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2007.01.22. 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andrew írta:
Leírom, én hogyan tanultam és hogyan nyertem ihletet, elszántságot, hogy elvégezzem a GDF et.
...
2002 ben kb 30-40 elmaradt vizsgám volt (Multimédia szak). Ebben volt minden jóformán. Pascal, Matek 2-4 és a szigrlatok, stb...
Szeptemberben behívtak katonának, a GDF nem tudott igazolást adni... mindegy, bevonultam 6 hónapra. 2003 ban szereltem, februárjában. Akkor ugye megvolt még az a frénya sok elmaradt vizsga.
A katonaság alatt annyira szivacsos lett az agyam, hogy már szó szerint éheztem a tudásra! Shock
Persze nem mindenkinél ugyanígy működik, de bennem volt egy elszántság is, hogy igen is képes vagyok befejezni. Kell, hogy legyen önkritikád, ezzel együtt önbizalmad és terved! Ha nincs terved, célod, akkor nehéz bármit is elvégezni. Bennem bizonyítási vágy is élt...
Technikailag, fogtam egy határidőnaplót, és szépen, rendezetten feliratkoztam mindig a vizsgákra. Mindig abból készültem, amiből volt legközelebb vizsga. Ezeket beírtam, és szó szerint heti 2 vizsgára mentem. Sikerült úgy beterveznem, hogy első lyukas hetemen elkezdtem készülni a köv. hét első vizsgájára, rászántam nagyon sok órát. Majd a hét második felében, a köv hét második vizsgájára... és így tovább.

Na nem akartam senkit sem untatni, de a rendszeresség szükséges, hogy elvégezzük a sulit. Talán ez az, amit nem tanítanak. Erre neked kell rájönni és érezni, hogy van értelme az egésznek! Wink
Részemről ennyit tudok hozzátenni, de mindenki más és más jellem !

Andrew!

Ez tisztelettet érdemel! Nem semmi és megcsináltad. Én 2006 ban, 23 sikeres vizsgát raktam le... nagyon sok elmaradásom volt, önhibámon kivül... jah ezt szeptemberig, aztán jöttek ez az egyoldalu TVSZ modosítások és minden összedölt... kevesebbett tudtam menni vizsgázni, mert hát szemptember az üres hónap volt és októberben kezded beindulni a suli... és még így kevés a vizsgalehetőség. De nem adom fel, van még lemaradásom bőven, de már láttom az alagút végét:)
Nekem minden esetre ősztönző a leírásod. És mindenkinek Hajrá!

Üdv
:)
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2007.01.22. 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vuki74 írta:
Nem untattál! Kb. erre volt igényem, mert az elszántság meg minden megvan, csak néha jó hallani hogy más is küzd, meg hogy van remény! Very Happy Very Happy Very Happy

Ja és sikerült ma a 3Dmax, bár ez nem egy nagy mérföldkő... Smile

Grat!

Vissza az elejére
Andrew
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.01.23. 08:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szurkolok nektek, hiszen amikor a GDF re jártam, sok embert megismertem. Mindenki más és máshogyan tanult, készült... de talán ennek az egész főiskolai és egyetemi "dolognak" ez a lényege: küzdeni! Hiszen az életben talán még ez a legkisebb tét Wink

Mindenesetre ezért is járok ide vissza, mert úgy érzem ez egy jó közösség amit érdemes éltetni. Sok főiskoláról ugyanez nem mondható el Confused

Hajrá! Cool
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2007.02.01. 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2003 IK, táv, ha vannak, belső statisztika véget, kinek mennyi lemaradása van?! Más évfolyamok is irhatnak.

Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2007.02.01. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En igy:

2003 MI nappali

Tudománytörténet 2
Informatikai rendszerek szervezése 4
Projektmenedzsment 2
Integrált vállalati termelésirányítási szoftverek 3
MATEK szigo
SZAMTECH szigo

- Robert Sewell
Vissza az elejére
lautner
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007.08.01. 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en ebben a felevben 72 kreditet teljesitettem, ugyes vagyoke? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
7 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.