Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Meghivo kunyeralas
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 02:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is hibás meghívó kódra panaszkodik. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Grobyc
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arkangyal írta:
Hey,

Nekem nincs diákom, de a személyimet sem fénymásolnám le, lol. Alternatívaként elfogadnátok olyat, hogy pl. ILIAS-ban írunk egymásnak? Abból úgy is egyértelmű lehet, lévén a dolgozóknak teljes nevük van vagy admin. Vélemény?
IWIW ismerettég szintén okés, de azt meg tetszőlegesen buherálhatja bárki.

Épp ezért írtam hogy ha nincs diák akkor személyi fotó, ez annak lenne kényelmes és egyszerű megoldás aki nem tud vagy nincs ideje bemászkálni talikra az etelére, és ebben semmi adatgyűjtés vagy mifene amitől félsz nincs mert csak ellenőrzés miatt kell, regisztrációnál úgyis valódi nevet kell használnod azt amit a személyidbe van és az etr-be is, buheráció kizárva, az hogy iliason irogatunk egymásnak nem ellenőrizhető akkor már elég lenne az is hogy itt irogatunk... konkrét valós dolgok kellenek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ktilan
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
ktilan írta:
:) jójó, ez még szlegszótáros dolog.

szlengszotaros? hol?
tudtommal mindent atirtam/iranyitottam, de szoljatok ha valahol bentmaradt a szlengszotar!

Ja, ne aggódj, ez még az indulás elött jött, csak én azt hittem, hogy ez az új oldal miatt kell. De ha gondolod átküldöm az egész levelet.
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taru írta:
Nekem is hibás meghívó kódra panaszkodik. Sad

Na fiuk lanyok, a "regi" szlengszotaros meghivok NEM JOK!

Akik ilyet kaptak azok irjanak a gdfhid@gmail.com cimre es uj meghivot kuldunk ki nekik. (a regit pedig torolnunk kell)
Termeszetesen ugyanarra a mailcimre kuldjuk az uj meghivot amire a regi is ment.

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ktilan
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor én is kunyerálnék.
Hétfőn megyek módszertan szigorlatra, kedden angol 3-4-re. Van olyan esetleg, aki letudná csekkolni ki vagyok? Diákom nincs már sajna, gondolom elég bizonyíték lenne, ha meggyőződik valaki, hogy az említett vizsgákon nem én osztom a vizsgalapot Wink
Vissza az elejére
Atesz70
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ktilan írta:
Akkor én is kunyerálnék.
Hétfőn megyek módszertan szigorlatra, kedden angol 3-4-re. Van olyan esetleg, aki letudná csekkolni ki vagyok? Diákom nincs már sajna, gondolom elég bizonyíték lenne, ha meggyőződik valaki, hogy az említett vizsgákon nem én osztom a vizsgalapot Wink

Sziasztok! Azt gondolom, hogy elég lenne az ellenőrzéshez megnézni a jelentkező itteni hozzászólásainak számát és párba beleolvasni. Pld. ktilan 207 hozzászólása engem meggyőz arról, hogy Ő tényleg GDF-es diák.
MaZsola! Mit szólsz ehhez a verifikációs eljáráshoz? Haladó fórumozó + beleolvasás és mehet a meghívó!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ktilan
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Atesz70 írta:
ktilan írta:
Akkor én is kunyerálnék.

Sziasztok! Azt gondolom, hogy elég lenne az ellenőrzéshez megnézni a jelentkező itteni hozzászólásainak számát és párba beleolvasni. Pld. ktilan 207 hozzászólása engem meggyőz arról, hogy Ő tényleg GDF-es diák.
MaZsola! Mit szólsz ehhez a verifikációs eljáráshoz? Haladó fórumozó + beleolvasás és mehet a meghívó!!!

Köszi a bizalmat, de tényleg. Magam részéről megértem a bizalmatlanságot, én is így tennék fordított esetben.
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ktilan írta:
Atesz70 írta:
ktilan írta:
Akkor én is kunyerálnék.

Köszi a bizalmat, de tényleg. Magam részéről megértem a bizalmatlanságot, én is így tennék fordított esetben.

Nezzetek,
nekem szemely szerint teljesen mind1 igazabol, hogy milyen ellenorzo rendszer lesz/van vagy egyaltalan, hogy legyen e ellenorzo rendszer, ugyanis nekem mar "csak" a zv/dm van hatra. Szoval ez a ti erdeketek.

Egyebkent egyelore senki nem marad le semmirol, mert a fo kommunikoacios csatorna az ez a forum marad egy jo ideig, illetve egy csomo munka van meg az oldallal amig azt lehet mondani, hogy igen kesz.

- Robert Sewell

A hozzászólást MaZsola összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008.06.12. 14:45-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ktilan
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy nézem, sokan vagyunk öreg rókák. Átadom amit eddig gyűjtöttem, aztán kész. Már nekem sem fűződik túl sok érdekem a sulihoz, annyi hogy juniúsban levizsgázok.
Vissza az elejére
TéGyé
megrögzött fórumozó
megrögzött fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ady19 írta:
nekem is ugyanez a problémám mint Tégyének, főleg hogy tőle kaptam a meghívót! Very Happy Nos mi a teendő ha nekem is azt írja ki hogy hibás a kód?? Már mindenhogyan próbálkoztam! Sad

Barátom, akkor te is a kivételek közé tartozol... Very Happy

TééGyéé

2005_IK_Nappali
Módszertani szigorlat
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TéGyé írta:
ady19 írta:
nekem is ugyanez a problémám mint Tégyének, főleg hogy tőle kaptam a meghívót! Very Happy Nos mi a teendő ha nekem is azt írja ki hogy hibás a kód?? Már mindenhogyan próbálkoztam! Sad

MSNen felvettelek,

DE MONDOM HOGY NE IZGULJATOK!

egyelore semmi hasznos nincs igazabol az oldalon.

Nyaron valamikor fogunk tartani egy reg napot, aminek a helyszine egy vendeglatoipari egyseg lesz, a tobbit ki lehet talalni Very Happy

- Robert Sewell
Vissza az elejére
n3tg0d
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 16:41    Hozzászólás témája: Re: Meghivo kunyeralas Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
Akinek nincs egyetlenegy gdfes ismerose sem az itt tud meghivot kunyeralni:

Felveszed a kapcsolatot egy gdfhid taggal (nem csak adminrol van szo!), szemelyesen talalkoztok valahol, valamikor majd diakodat leellenorzi es kuld meghivot.

Jelentkeznék a kunyerálásra.. :) vidéki gyerek vagyok, nem igazán ismerek senkit... Sad Az elmúlt vizsgák alatt próbáltam érdeklődni, de senkinek nem voltak jobb kapcsolatai mint nekem.
Ok, hogy még nincs anyag, de még időben bejelentkeznék, hogy mire lesz már bent legyek..
Holnap megyek matek3 vizsgára.. esetleg ott..
Vissza az elejére
n3tg0d
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 16:52    Hozzászólás témája: jelzés Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja igen: és annyit jeleznék, hogy az oldalon a keresésbe 1-2 kulcsszót beírva hozzá lehet jutni némi zárt infóhoz. (felhasználó/jelszó nélkül).

Ezt (a kereső mezőt) érdemes lenne levenni onnan..

http://gdfhid.hu/index.php?option=com_search&Itemid=99999999&searchword=mazsola...
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 17:01    Hozzászólás témája: Re: jelzés Hozzászólás az előzmény idézésével

n3tg0d írta:
Ja igen: és annyit jeleznék, hogy az oldalon a keresésbe 1-2 kulcsszót beírva hozzá lehet jutni némi zárt infóhoz. (felhasználó/jelszó nélkül).

Ezt (a kereső mezőt) érdemes lenne levenni onnan..

http://gdfhid.hu/index.php?option=com_search&Itemid=99999999&searchword=mazsola...

Thnx!

javitva, mostmar csak bejelentkezve lehet keresni az oldal (barmilyen) tartalmaban.

Ezert cserebe szemelyesen fogom atadni neked a meghivot (persze ha van valaki aki megy holnap matek3ra az irjon!), holnap nem jo nekem de megbeszelunk egy masik idopontot Wink

- Robert Sewell
Vissza az elejére
ady19
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.06.12. 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
TéGyé írta:
ady19 írta:

MSNen felvettelek,

DE MONDOM HOGY NE IZGULJATOK!

egyelore semmi hasznos nincs igazabol az oldalon.

Nyaron valamikor fogunk tartani egy reg napot, aminek a helyszine egy vendeglatoipari egyseg lesz, a tobbit ki lehet talalni Very Happy

jaja, láttam hogy írtál is nekem msn-en, csak akkor még dolgoztam, most meg már tanulok a holnapi vizsgára, szóval majd kb. holnap este vagy hétvégén leszek msn közelben, s akkor majd lebeszéljük ezt a hibás kódos dolgot, oké??
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK! Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
2 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.