Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új gdfhid - 5let láda
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kopapy
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.15. 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
puncsos írta:
A legjobb lenne a diákkal való érvényesítés. Hátránya: ember kell, aki felvállalja, hogy leellenőrzi a diákokat, és esetleg meglátogatják a GDF-től is, ráadásul lehet dik, aki megadja a hozzáférését annak, akinek nem szabadna. Szóval, szar ügy ez.

Lehet, hogy úgy kellene, hogy akik az én, Derrick, MaZsola meg még pár régi tag MEGBÍZHATÓ barátai, majd ugyanígy az ő barátaik, stb. Lényeg, hogy csak a tényleg megbízhatóak kapjanak accot.

Az alapfelallas ez, de igy lehet hogy csak lassan jut el olyan emberekhez a meghivo akik egyebkent siman megbizhatoak csak mondjuk mi nem ismerjuk oket.

Lehetne tartani reg napot, mondjuk egy krimoban, es johetnenek a gdf-esek diakkal vagy indexszel igazolhatnak magukat.
(es minden reggelo meghivja az adminokat ott helyeben egy sörre
Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy)

Vagy valami egyeb nyilvanos helyen ahova felallithatunk egy pultot.

Az adminok már most számíthatnak egy-két... sörre tőlünk, akiknek segített az oldal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kopapy
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.15. 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:

Etrben neztem ezt az email keresest ahogy valaki ajanlotta feljebb, talan fel tudjuk hasznalni (hacsak le nem tiltjak addig...). meg azon is gondolkoztam, hogy a user megadja nekunk az ehakodjat, nevet, etr-ben regisztralt emil cimet es akkor ezzel a funkcioval le tudjuk csekkolni, pontosabban felvesz valamelyikunket msnre es "eloben" megmondjuk neki hogy most valtoztassa meg az emilcimet pl hokuszpokusz@torpapa.org-ra es abbol tudni fogjuk, hogy o az.

Valaki irta feljebb az iwiwes ellenorzest, ezt is erdemes meggodnolni (mondjuk pl en sem vagyok fent).

Ez rendben lenne, de nem lesz túl nagy meló nektek?

wolfnak igaza van abban, hogy akik végeznek, ha túl nagy macera lesz a regelés, akkor inkább hagyják és nem kerülnek fel a fontos infók. Mondjuk ha valaki tényleg segíteni akar akkor egy kis macera belefér.
Vissza az elejére
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2008.05.15. 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jogos észrevételek, viszont a GdfHíd az utolsó bástya, ergo nincs más út, főleg ami mostanság zajlik, tiszta 60 as évek: ) Már csak egy fekete autó hiányzik LoL

Viccet félre téve... ahogy meg van a tárhely, domain, feltöltve régi cuccokkal, teszteljük, lesz rá valamilyen mód, egyelőre szerintem, az is lehet, hogy akiket "ismerünk" meghívóm, innen kb 30 ember...

Suliból még van, vagy 50... bár, ha figyeljünk IP meg a Hostot... kilehet szűrni, talán aki nem lesz oda való: )
Vissza az elejére
kopapy
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.15. 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, tényleg ez az utolsó bástya. Tényleg meg is kell védeni. Ha tudok akkor én is szívesen segítek, csak most igen kevés az időm a tanulás miatt Very Happy
Vissza az elejére
Mefi
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2008.05.16. 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
Mefi írta:
Sziasztok!

Én arra gondoltam, hogy az ETR-ből megszerezhető lista alapján lehetne osztogatni a meghívókat, személyesen. Persze ehhez kell valaki, aki járkál a diákok között (az ilyen híre elég hamar elterjed, hozzáteszem), és megkérdezi, hogy skacok kell-e valami. Ha igen, akkor pedig EHA-kód és név alapján lehet küldeni a meghívót. Persze ha valaki be akarja jelenteni, azt így sem lehet elkerülni, avagy el lehetne, ha lakcímet és telefonszámot is elkérnénk a regisztrálóktól (ez elvenné a kedvét sok-sok embernek a rosszalkodástól, és a fórumon való flémhullámtól sem kellene tartani). Ráadásul ugye baráti körökben egy valaki letölti, és odaadja több embernek a dolgokat. Erre gondoltam nagy vonalakban.

Üdv;
Mefi

Igen a szemelyes reg osztas az ami megoldhato, viszont milyen ETRbol megszerezheto listara gondolsz?

Az ETR-ben a saját szakodra le tudod kérni az összes hallgató nevét és HA-kódját. :)
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK! Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.