Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Index könyv és ami mögötte van:)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.04.10. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fuu ne is mond,ird:) detto, jövő héten bécsi, majd etele ezen is tul akarok lenni, nehogy "érvénytelen" jegy legyen a végén:) lassan alakulnak a dolgok szépen fogynak a teljesitettlen tantárgyak...olyan "balance"ban van nekem az ETR-ben a teljesitett és nem teljesitettek:)

:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.04.10. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja. Én is felvettem. Persze egyből ott is hagyhattam jegybeírásra. A bécsin szigorúan egy papírra kell írni mindent. Etelén mindent külön papírra és ráadásul egymás papírjait nem fogadják el. Olyan mintha utálnák egymást vagy mintha nem is egy suli lenne. Még jó, hogy a tandíjat nem intézetenként szedik.

Amúgy mennyi ideje van az emberkének, hogy beirassa frissen kapott jegyét? És volt már vki, aki bűnhődött a csúszásért?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.04.10. 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos nos... én ugy tudom, hogy a megszerzett jegyet két honapon belül kell beiratni, de ezzel már jönnek is a problémák, beiratkozás ugye:) elméletileg amig az index könyv náluk van az nem számit bele ebbe az időperiodusba... a tapasztalatok mindefélék, láttom olyat is hogy valakinek érvénytelitetétk a jegyét, és olyat is akinek fél év után is beiraták, büntetés vagy nem büntetés fejében, a büntetés természetes anyagi javakban mérhető....mint az UV:) a dolog megoldása egyszerű:) amint szereztél jegyet (nem 1-est), egyből iratasd be...én probálom igy csinálni... de sokszor kések el én is, nem érek be, a helyszinre (etele,bécsi...), oda érek de már nincsenek ott etc...amugy szerintem a bécsi index osztály sokkal ematikusabb mint az Etele, ezt már tapasztaltam, meg azt is hogy mindkettő egymásra mutogat mikor "baj" van...:) de tény, hogy mikor az ETRben benne van a jegy, nem nagyon szokták le venni...ha nincs még benne az Indexben...lásd ilyen féle fajta probléma hogy meg van a matek 1-2, matek 4 és nincs meg a matek 3.... etc etc...

remélem tisztább lett a kép, mert most meg már én zavarodtam össze
:)))

Üdv
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.04.11. 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, nem rossz. Én úgy szoktam, hogy összejön néhány jegy és elkezdem őket beíratni. Még sose szóltak érte, sőt nemrég beírtak olyan jegyet is, amire van 2000 tartozásom.
Szerintem is a bécsin jobban működik a beiratás. Az etelén 2-3 jegy beírása kb. 1 hónap. Ezt már kétszer is eljátszották velem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.04.12. 08:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van még egy lehetőség is a jegy beirítására, csak ezt nem tudják annyian:
meg lehet keresni a tanárt fogadóórán, és beírja a jegyet. Az Etele úton ez a nyerő taktika. A Hölgyek (igen, nagy H) az index osztályon tudnak adni egy papírkát, amin rajta vannak az Etele úti tanárok fogadóórái...
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.04.27. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...megint egy tapasztalás:) Bécsin multkor, nem vicc 4 nap alatt lett kész az indexem jegybeiratás, kiváncsi voltam, hogy kész van e é, mert pont volt előadásom, és megislepődtem...mondom ez nem semmi, de mivel a Világ dipolusu ezért most az Etelén van az indexem kb 2 héte és még semmi:)

Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.12.06. 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csoda történt... hosszú kemény "munka" után, kész lettek, szeptember óta... az Index könyvek átvehetők az Etelén... asem be is mennek... és letesszek az asztalukra egy Üveg Pezsgőt... mert ez már "teljesítmény" kérem... és az ilyet értékelni kell...

Vissza az elejére
Newyorker
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.12.18. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek!

Nem tudjátok, hogy most mennyi idő alatt kell beiratni a megszerzett jegyeket, hogy még ne kelljen büntetést fizetni?

THX!
Vissza az elejére
Newyorker
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.12.21. 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Senki nem tudja?
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.12.21. 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

passz, hivd fel etele uti indexirodat, de mielobb beiratod annal jobb es nem kell aggodni

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.12.21. 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2 honap én így tudom, és után bünti, de meglehet beszélni ezt is, főleg ha hangsulyozott hogy "honapokat" ültek az indexen... ők is... lásd beiratkozás etc:)
Vissza az elejére
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.06.03. 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a beszélőkén múlik... :)

Rá kell fogni a másik központra :))))
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.06.04. 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OFF: Mazsola jó az avatarod, csak nem egy TO s lány?:)
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.06.04. 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
OFF: Mazsola jó az avatarod, csak nem egy TO s lány?:)

hehe nem en mondtam :)

de azthiszem lecsreltek a staffot a to-n, vagy lehet hogy valtott muszakban dolgoznak azert lattam uj arcokat ott... Rolling Eyes

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.06.18. 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg valaki tudja, az ETELE és Bécsi uti Index iroda nyitvatartását?!:)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.