Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Index könyv és ami mögötte van:)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.05.06. 13:23    Hozzászólás témája: Index könyv és ami mögötte van:) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

a kérdés, mennyi idő alatt kell egy jegyet beiratni, és ha ezen az időegységet tulhaladva, mennyi a bünti?... mennyi ideig lehet beiratni, ugy a jegyet, hogy ne érvüljön el...etc!

a válaszokat előre is köszi szépen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.05.06. 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hivatalosan nem tudom. Kb 2-3 hónap van erre. DE! nem számít bele, amikor nincs nálad az indexed (leadtad beíratni). ÉS! Szerintem általában szarnak bele, annyi a lányeg, hogy ne egy évvel később akrd beíratni.
Asszem 1500 a bünti több évnél meg 3000. De néha meg lehet úszni azt is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.02. 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Potbeiratkozáson volt le adva az Indexem... kérdés mikor lehet a indexet átvenni nov vége felé?! Aki tudja irja!

Köszi Üdv Üdv:)
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.03. 00:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
Potbeiratkozáson volt le adva az Indexem... kérdés mikor lehet a indexet átvenni nov vége felé?! Aki tudja irja!

Köszi Üdv Üdv:)

Senkinem tudja. Twisted Evil
Én normál beiratkozáson voltam ÉS NEM VEHETEM MÉG FEL. Shock
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.11.03. 01:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én meg csak simán leadtam jegybeiratni majdnem 2 hónapja oszt még mindig semmi Confused
de már megszokhattunk, nincs ezen mit csodálkozni Wink
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.03. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
már megszokhattunk, nincs ezen mit csodálkozni Wink

Úgyvan. Ahogy a rendőr a South Parkban is megmondta:
Nincsen ebben semmi szokatlantól eltérő.[/i]
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.20. 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma fel vettem az Indexem! Az Etelén! Akit érdekel persze már fel lehet venni az Indexet....
legalábbis GI nek... biztos mivel az vagyok!
Üdv Üdv:)
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.20. 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3. év mi-nek óbudán!
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.20. 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
Az Etelén! Akit érdekel már fel lehet venni az Indexet....

IV Gi is. De volt ott sok-sok más évfolyamos index is már.
Vissza az elejére
Franky
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2004.11.21. 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi van akkor, ha valaki elveszti az indexét? Wink
Úgy tudom akkor 2 rugó a pótlás, viszont ha régi jegyet akarsz beiratni... Mad
Vagy jegyzik azt valahol hogy mikor írták be a jegyeidet az indexbe? Rolling Eyes
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.21. 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én tavaly nyáron kevertem el az indexem, kb. 5-7k volt az új kiváltása, azért így írom, mert nem emlékszem már pontosan, de 5000 legalább

utána amikor megkaptam, akkor már be volt írva az összes addig megszerzett jegy
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.11.21. 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Franky írta:
Mi van akkor, ha valaki elveszti az indexét? Wink
Úgy tudom akkor 2 rugó a pótlás, viszont ha régi jegyet akarsz beiratni... Mad
Vagy jegyzik azt valahol hogy mikor írták be a jegyeidet az indexbe? Rolling Eyes

szerintem vezetve van h kinek mikor írtak be jegyet
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.11.21. 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pontosan, nagyon is ellenőrzik azt, kivételesen:) minden beiratkozásnál oda volt irva nekem ceruzával az a jegy amit még nem irattatam be:))
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.22. 01:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne veszítsd el, vigyázz rá! Cool
Vissza az elejére
Firescythe
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2004.11.26. 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi all!

Szóval eddig infók amiket szereztem, arról szóltak,. hogy nekem kell sk. beírni a jegyet, amit kaptam a tantárgyból.
Viszont a tanulmányi és vizsgaszabályzatban az van, hogy szinte mindenki, csak én nem írhatom be: http://kzr.uw.hu/extra/indexj.jpg
Szóval akkor hogy is van ez?!?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.