Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

HÖK
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> HÖK
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.05.16. 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
Kűdtem neki egy emilt.
Komoly a címe: sha@hat.igy.nem.lesz.tele.otossel.az.index.hu
Nem semmi,mi?!

nem ez az e-mail cime, te sem gondoltad komolyan, ugye? Razz
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.05.16. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.05.16. 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

puncsos írta:
Garci írta:
Kűdtem neki egy emilt.
Komoly a címe: sha@hat.igy.nem.lesz.tele.otossel.az.index.hu
Nem semmi,mi?!

nem ez az e-mail cime, te sem gondoltad komolyan, ugye? Razz

Hát nem tom. Ezt adta meg e-mailnek és el is ment a levél. Shock Shock
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
sha
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2004.05.16. 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
Hová tünt Demon Sha? HOvá tünt...?
hiányzol "fiu"...

de ha jamaikában csatangolsz, hát ejj:)

Üdv mindenkinek!
Bocs,h nem vtam1darabig..Most,h Garci írt(Puncsos, tévedsz,az az emilcímem :)),megjelentem..Szal volt egy kis arcüreggyulladásom,ezért hökgyűlésen sem vtam..nem volt miről informálniTiteket..kedden viszont(ha a tegnapi kerózáskor(végre bicikliztem az idén Very Happy ) nem fáztam+,m1ek..Amúgy jelentkezzetek táborba,mert jó,és jertek majd bulikba,mert szervezünk megint a közeljövőben Very Happy
mégvalami..ha kellenek hökös infók,iratkozzatok fel a primlistán a gdfhok-info levlistára,akkor informálva lesztek,nemcsak általam,yol..
Jamaikára visszatérve..tleg vékül természetes gyógymódokkal húztam ki magam az arcüreggyulladásból.. Very Happy
computer abuser.
http://digitaldynamite.demoscene.hu

// Gondolkodtál ma már? Wink
Vissza az elejére
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.06.22. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Sha!

Egy kérésel fordulok hozzád... Nos Nos... ETR-eről lenne szó, arra kérlek, hogy köv HÖK gyűlésen vesd fel, hogy Ki Mik Kicsodák Micsodák tartják "karban" az ETR gdf es részlegét...!
Ezek elérhetőségei? Milyen rendszeresság frissitik... etc.. minden ami kapcsolatos vele...
Hátha ti tudtok valami informáciohoz jutni, mert ez az ETR "jó" működése kezd olyan lenni mint a Lochnesi szörny... van aki látta van aki nem de mindenki tudja hogy létezzik:)))

Köszönöm szépen előre is a válaszod ez ügyben!

Szerintem nagyon sokak nevében kérem ezt!

Szia!
:)
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.06.22. 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia sha!
nagyon sokak vagyok, tehát derrick szerintem is az én nevemben kérte az info-t Very Happy Very Happy Very Happy

amúgy télleg jó ötlet, bár kétlem h gdf kiszolgáltatja az ETRes rendszergarázdák elérhetőségeit /legfeljebb annyit amennyit már mi is tudunk Smile /
Vissza az elejére
sha
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2004.06.24. 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
szia sha!
nagyon sokak vagyok, tehát derrick szerintem is az én nevemben kérte az info-t Very Happy Very Happy Very Happy

amúgy télleg jó ötlet, bár kétlem h gdf kiszolgáltatja az ETRes rendszergarázdák elérhetőségeit /legfeljebb annyit amennyit már mi is tudunk Smile /

utánanézek,hátha lesz vmi..szurkoljatok :)
computer abuser.
http://digitaldynamite.demoscene.hu

// Gondolkodtál ma már? Wink
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> HÖK Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.