Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

SZÁMÍTÓGÉPEK
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.30. 23:58    Hozzászólás témája: SZÁMÍTÓGÉPEK Hozzászólás az előzmény idézésével

Bazz.!
Összeraktam az "új" gépem. Innen-onnan szerzett dolgokból.
Egy része kipróbált volt, más része nem. Egyedül a ház (+táp) volt, amit boltban vettem (azt is sulinetre).
Szal. összeraktam és nem ment. Nem és nem jöttem rá miért.
Mitgondoltok, mi volt XAR?
A táp! Nah a poén az, hogy nincs meg a számlám, mert apám leadta a cégének, hogy intézzék az adó visszaigénylést, azok meg külsős céggel intéztetik. Ráadásul fatter nem az a rugalmas típus.Szóval most nem tudom mitévő legyek. Utánna járjak vagy vegyek új tápot?

Amúgy:
P4 1,8 512 L2 Northwood, 512 DDR 400, 60GB 7200 Maxtor,
MSI MS-6541 (Intel 845G), jah és a ház: Jintsung Safer(300w-nettó_szar)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.03.31. 00:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeritem uj táp

4-5 rongy...pénz de ez van! és legalább megy az uj gép... és utána meg ha visszajön a számla elintézed és lesz még egy TÁPod ha az "uj" bexarna
mert beszoktak:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.31. 01:38    Hozzászólás témája: Re: SZÁMÍTÓGÉPEK Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
Bazz.!
Összeraktam az "új" gépem. Innen-onnan szerzett dolgokból.
Egy része kipróbált volt, más része nem. Egyedül a ház (+táp) volt, amit boltban vettem (azt is sulinetre).
Szal. összeraktam és nem ment. Nem és nem jöttem rá miért.
Mitgondoltok, mi volt XAR?
A táp! Nah a poén az, hogy nincs meg a számlám, mert apám leadta a cégének, hogy intézzék az adó visszaigénylést, azok meg külsős céggel intéztetik. Ráadásul fatter nem az a rugalmas típus.Szóval most nem tudom mitévő legyek. Utánna járjak vagy vegyek új tápot?

Amúgy:
P4 1,8 512 L2 Northwood, 512 DDR 400, 60GB 7200 Maxtor,
MSI MS-6541 (Intel 845G), jah és a ház: Jintsung Safer(300w-nettó_szar)

verd meg oket, hogy kepzelik, hogy radsoznak egy xar tapot .. :)

na komolyan, Derrick jol mondja, sztem hallgass ra
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.03.31. 07:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na az télleg xar táp lehetett Garci
nekem egy 230Wos Acorp van, ami mint tudjuk iszonyat minőségi cucc :)
aszittem 1 évig nem fogja húzni
de már majnem 3 éve megy, pedig van rajta 3 winyó +cd +dvd /ja és mind3 winyón hűtő/
egyedül a ventije szokott mostanában kicsit bezúgni, de az a portól van
Vissza az elejére
Csige
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2004.03.31. 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha viszont nem akarsz xar tápot kifogni, vegyél Chieftec-et vagy Enermax-ot! Igaz drágább, de minőségi cucc!! Én inkább e 2ből választanék! De te tudod!
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.31. 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi skacok! Meggyőztetek. Fizu után megyek tápot venni.
Ez van. Rolling Eyes
Amúgy azért nyitottam új témát, hogy legyenek itt mindenféle gépekkel kapcsolatos megbeszélések.
Pl.: Szerintetek, ha nem vagyok nagy játékrajongó akkor egy Radeon 9200-as kártya elég lessz?
Illettve hol lehet 7pontosS-videó-RCA kábelt kapni a tv-outhoz? /Electro Worldben nem/
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.31. 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:

Illettve hol lehet 7pontosS-videó-RCA kábelt kapni a tv-outhoz? /Electro Worldben nem/

Tesco, Auchan .. ilyen helyeken probalkozz, meg fogsz lepodni, mennyi muszaki cuccos van ott
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.04.01. 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
Köszi skacok! Meggyőztetek. Fizu után megyek tápot venni.
Ez van. Rolling Eyes
Amúgy azért nyitottam új témát, hogy legyenek itt mindenféle gépekkel kapcsolatos megbeszélések.
Pl.: Szerintetek, ha nem vagyok nagy játékrajongó akkor egy Radeon 9200-as kártya elég lessz?

Garci, mit jelent az h nem vagy nagy játék rajongó
mert én sem vagyok az, nálam ez spec azt jelenti h szinte egyáltalán nem játszom
amúgy talán még játékra is jó, haver is 9200est vett pedig ő elég kemény játékfüggő, valszeg nem vette volna ha nem mennek alatta rendesen a gamék
persze 9800pro jobb de ki az csak úgy "heccből" vesz egy 130Ks vidkártyát ? :)
én még ha komolyan gondolkodnék valami ütős kártyán akkor is max 9600pro /esetleg pikk ász Wink /
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.01. 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
Garci, mit jelent az h nem vagy nagy játék rajongó
mert én sem vagyok az, nálam ez spec azt jelenti h szinte egyáltalán nem játszom
amúgy talán még játékra is jó, haver is 9200est vett pedig ő elég kemény játékfüggő, valszeg nem vette volna ha nem mennek alatta rendesen a gamék
persze 9800pro jobb de ki az csak úgy "heccből" vesz egy 130Ks vidkártyát ? :)
én még ha komolyan gondolkodnék valami ütős kártyán akkor is max 9600pro /esetleg pikk ász Wink /

Ez egész pontosan azt jelenti, hogy nem játszom a gépen , de nincs is mivel, hisz nincs benne csak az integrált videókártya. Eddig nem is hiányzot, de normális gépbe normális kártya dukál nemde?!
Jah, azt mondták ha bevinném a házat kb. 3hét után megmondják, kicserélik-e a tápot. Shock
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.04.01. 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet benne valami
szóval ha legközelebb megveszem a 3Ghes gépem aszondod ne S3VIRGE-t vegyek bele ?:))
na jó

a táphoz annyit ahogy mondta itt előttem vki Chieftec v Enermax, ha jól tudom mind2 van 5 éves garival és élettartam garival /Chieftec 360W élettartam garival kb 17, 5 év garival kicsit ócsóbb/
igaz h drábább egy 10essel mint a mezei de ha a mezei miatt elfüstöl a proci vagy a winyó vagy másvmi(k), akkor már nem biztos h jól jöttél ki dologból
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.03. 01:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah.
Kaptam "Grátisz" egy 400w Codegent.
Örülök,mert már a z új gépen írom ezt a bejegyzést. Very Happy
Computer
Kivertem volna a balhét, ha tényleg 3hét, mikor az ? hibájuk.

Amúgy nektek milyen Configotok van?
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.03. 07:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CPU típusa Intel Celeron 4A, 2133 MHz (5.25 x 406)
Alaplap neve Asus P4B533 (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM)
Alaplapi lapkakészlet Intel Brookdale i845E
Rendszer memória 256 MB (PC2700 DDR SDRAM)
BIOS típusa Award Modular (01/13/03)

3D gyorsító nVIDIA GeForce4 MX 440
Képernyő LG StudioWorks 44i (80016843009) 14 col Sad

Hangkártya C-Media CMI8738 Audio Chip

Lemezes meghajtó Maxtor 6Y080L0 (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Optikai meghajtó HL-DT-ST RW/DVD GCC-4480B (DVD:16x, CD:48x/24x/48x DVD-ROM/CD-RW)

Hálózati kártya Realtek RTL8139 családú PCI gyors Ethernet NIC
Nyomtató hp deskjet 3320 series
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.03. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hűűű. 14 col?! d'oh! aszittem már csak a gdf-nek van olyanja.
Na ne búsulj! Szoktunk akciózni (E.W.) 19"-os alap monitorokat 19900-ért.
Ennyit csak megérdemel egy programozó szeme, nem? love10
Amúgy nekem a maxtor winyó jó, de rettentő hangos. Neked nem?
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.03. 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
Hűűű. 14 col?! d'oh! aszittem már csak a gdf-nek van olyanja.
Na ne búsulj! Szoktunk akciózni (E.W.) 19"-os alap monitorokat 19900-ért.
Ennyit csak megérdemel egy programozó szeme, nem? love10
Amúgy nekem a maxtor winyó jó, de rettentő hangos. Neked nem?

:-) a monitort meg 98ban vettem a 300as k6-2esemhez ..

ha lesz megint monitor-akcio, szolj, bar engem jobban erdekelne talan egy alap TFT monitor

mondjuk nyar korul Smile de eleis nezek mindjart az electroworld.hu-ra :-)

a vinyom nem hiszem hogy hangos lenne, vagy legalabbis jo alvo vagyok Smile inkabb atlagos mukodesi zaokat produkal
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.05. 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cudar dolog az a TFT!
Persze munkaidőben én is rádumálom az embereket, hogy
pihenteti a szemet, kis helyet foglal meg stb.
DE szerintem qrva drága még. Nekem 17"-nál kisebb moncsi szóba se jöhet ééés ugye sorra mennek tönkre bennük a pixelek.
A gariba meg nem cserélik, mig 3pixel hiba nincs egymás mellett vagy 8 összesen. Azért ez szerintem gáz. Meg a felbontás is csak 1024*768
"csoda" TFT esetén 1024*1280 Sad
15": 89990.- 17":134,990.- től kapható (nálunk). És nekem 19" az ideálom.
szal, csak ha sokpénzed lessz. :) De addig is szert tehetnél legalább 1 használt 17"-es CRT-re (fillérekért)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.