Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Jelentkezés és megbeszélés
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2007.12.06. 21:08    Hozzászólás témája: Jelentkezés és megbeszélés Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt lehetne leírni az öteleteket, milyen koncepció alapján készüljön az új oldalszerkezet, ki foglalozna az elkészítésével. Fontos, hogy a pénzt a GDF Híd biztosítja, viszonylagosan tág korlátok között.

A jelentkezésekből kérek egy másoaltot a puncsos@gmail.com címre is.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
reho
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.12.07. 19:02    Hozzászólás témája: Re: Jelentkezés és megbeszélés Hozzászólás az előzmény idézésével

puncsos írta:
Itt lehetne leírni az öteleteket, milyen koncepció alapján készüljön az új oldalszerkezet, ki foglalozna az elkészítésével. Fontos, hogy a pénzt a GDF Híd biztosítja, viszonylagosan tág korlátok között.

A jelentkezésekből kérek egy másoaltot a puncsos@gmail.com címre is.

Előrebocsátom, hogy nekem nincs rá kapacitásom, de az érdekelne, hogy milyen pénzt tudtok erre biztosítani? Ergo lesz valami bevételi oldala is a hídnak?
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2007.12.08. 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...mintahogy eddig is, rám számíthatók, pénzben is...

Üdv.:

Derrick:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2007.12.08. 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Saját fizetésemből tudok rászánni, bevétel nincs, és mostanában nem is várható. Derricknek meg úgyis lógok azt hiszem 2000 Ft-tal GDF Híd-ügyben...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007.12.09. 11:48    Hozzászólás témája: költség Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,
én programozni / üzemeltetni nem tudok, de pénzzel természetesen beszállok.
kérek szépen egy számlaszámot és a lehetőségeimhez mérten utalom a hozzájárulásomat.
Vissza az elejére
reho
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.12.09. 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

puncsos írta:
Saját fizetésemből tudok rászánni, bevétel nincs, és mostanában nem is várható. Derricknek meg úgyis lógok azt hiszem 2000 Ft-tal GDF Híd-ügyben...

Szerintem egy google reklámot bárki szívesen elvisel itt. Nem nagy pénz amit lehet vele keresni, de a hoszt költségeket akár fedezheti.
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2007.12.10. 01:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pénzt csaki akkor fogadnék el, ha lenne a dologból valami .. amúgy a google nem fogadja a jelentkezésünket (még)
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007.12.10. 09:44    Hozzászólás témája: költség Hozzászólás az előzmény idézésével

ok Puncsos, értem.
Ha aktuális a hozzájárulás,informálj légyszíves,nekem nagyon fontos ez az oldal.
köszönöm.
Vissza az elejére
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.12.11. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, én szívesen vállalnám Joomla alapokon az elkészítést...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2007.12.12. 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kuplung nézd meg a privát üzeneteidet!
lautner
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007.12.12. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

videotananyag reszleget nemakartok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2007.12.13. 06:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meglátjuk, erről még egyeztetni kell a tárhely biztosítójával, mert a vid tud adatforglamat generálni rendesen...
reho
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.12.14. 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

puncsos írta:
meglátjuk, erről még egyeztetni kell a tárhely biztosítójával, mert a vid tud adatforglamat generálni rendesen...

Lehet a videóra a torrent lenne a megoldás. Tehát a szerveren csak 1 fix seeder lenne és azért megkérnénk szépen a letöltőket, hogy tartsák seed-ben a videókat - így nem lenne akkora a terhelés. Megjegyzem a sulitól is kérhetnénk ugyanezt, nem is értem miért nem tudják digitálisan feltenni a videókat... Egyébként nekem van egy csomó bedigizett videóm, és úgy néz ki egy másik kolléga is bővíti még a gyűjteményt.

Persze én hamarosan kiszállok a játékból (lásd az aláírásom :) ), de nagyon szívesen odaadom valakinek aki tud foglalkozni a dologgal.
lautner
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007.12.14. 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy-ketto nekem is van :)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TéGyé
megrögzött fórumozó
megrögzött fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007.12.16. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az üzemeltetésbe én is szívesen beszállnék.
Elég sokat segített nekem ez az oldal. Ha nem is sokkal, de 1 - 2e Ft-tal tudom támogatni az oldalt havonta.

TééGyéé

2005_IK_Nappali
Módszertani szigorlat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK! Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.