Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Diplomamunka
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> SZIGORLAT, ÁLLAMVIZSGA
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.07. 02:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na itt jönn a nagy kérdés azoknak akik már beadták a diplomájukat. A boritó milyen lett? Mármint milyen rajta a szöveg elrendezés /dm címe, alá a nevem gondolom vhol az aljár, alá év és központ/? Vagy nem a címét kéne oda írnom hanem hogy "Diplomamunka"?

Valaki segítsen ebben nekem /esetleg egy fotót dobhatna a dm borítóról, persze névnélkül ha gondolja/. Tudom hülye kérdés de a családomban minden dm elején csak annyi díszeleg hogy "Szakdolgozat" /ebből is látszik régiek/.

2004-2008
Műszaki informatika - Multimedia szakirány
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Cerruti
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2009.01.07. 03:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kötés

*

Kemény fedelű, borítása klasszikusan sötét műbőr,
*

Feliratok (Diplomamunka, Név, Konzultációs Központ, évszám) egymás alatt, középre igazítva, aranyszínű nyomással.
*

Kívülre a könyv gerincére csak a hallgató neve kerüljön!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Motkány
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.01.07. 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne pár kérdésem:

- mit kell írni a konzulensi lapra munkahelyhez? GDF, vagy Számalk Zrt?
- A konzulensi lapon a "diplomamunka sorszáma" az = a "diplomanunka-terv sorszámával"?

- Mit ajánlotok, hol köttessem a diplomámat Pesten?
Vissza az elejére
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 02:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a választ! Még valami lenne.....azt írja "klasszikusan sötét műbőr". Nos ez nem feltétlen fekete ugye? Amig a konzulenshez jártam láttam párat és hát sok úgy nézett ki mint amit csak celluxal leragasztottak. Nekem konkrétan szebb a sötétkék /mint az ECDL/. Tehát a kék szerintetek bele fér?

2004-2008
Vissza az elejére
GDF2004
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 05:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taru írta:
Köszi a választ! Még valami lenne.....azt írja "klasszikusan sötét műbőr". Nos ez nem feltétlen fekete ugye? Amig a konzulenshez jártam láttam párat és hát sok úgy nézett ki mint amit csak celluxal leragasztottak. Nekem konkrétan szebb a sötétkék /mint az ECDL/. Tehát a kék szerintetek bele fér?

A Diplomamunka hagyományosan fekete műbőr boritással készül. Lehet, hogy van olyan akinek a sötétkék vagy a bordó borítás tetszik, de az nem a Diplomamunka színe. Hidd el nagyon el fogsz érzékenyülni, amikor egy könyv elején aranybetűkkel meglátod a saját nevedet Smile Én a fekete mellett maradnék.
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 05:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Mit ajánlotok, hol köttessem a diplomámat Pesten?

Ajánlom figyelmetekbe.
Minőségi, iparos kézimunka!

KÓDEX Könyvkötészet
Maros-Völgyi Antal Könyvkötő mester
GSM: 06-30-987-2708
H-1118 Budapest, Késmárki utca 12.
Tel: 381-0825
Fax: 381-0824

Ár: 4,000.- Ft/db

Térkép itt: http://maps.google.com/maps?f=q&hl=hu&geocode=&q=H-1118+Budapest,+K%C3%A9sm%C3%A1rki+utca+12.&sll=37.0625,-95.677068&sspn=48.374125,76.640625&ie=UTF8&t=h&z=16&iwloc=addr
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oks kösz hát akkor fekete /biztos ami biztos/ de a saját példányom /mert a 2-ből egyett sem kapok vissza/ az valszeg kék lesz /legalább tudom melyik marad itthon/. Very Happy

2004-2008
Vissza az elejére
Stephen_King
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én fekete borítással és aranyozott betűszínnel csináltattam szerintem ez a követendő kombináció én nem tértem el. Smile
--------------------------------------------
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Stephen_King
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az Üllői útról nyiló egyik utcában csináltattam annó fiatal srác kb 1 óra alatt megvolt.megvártam persze otthon még kellett pihentetni a ragasztó miatt de tökéletes lett.
--------------------------------------------
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Teréz krt-ba senki se volt? 1800Ft-t reklámoznak /persze a gerinc aranyozás az külön van 500Ft-ért nade úgy is csak 2300Ft+ cd tartó 150ft/. Ma tervezem, hogy megyek oda meg talán a Pannónia útra /elvileg ott is 1800Ft/ ha meg vannak elmondom milyen lett mennyiért.

2004-2008
Vissza az elejére
GDF2004
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taru írta:
Oks kösz hát akkor fekete /biztos ami biztos/ de a saját példányom /mert a 2-ből egyett sem kapok vissza/ az valszeg kék lesz /legalább tudom melyik marad itthon/. Very Happy

Taru,

Egy darab "Diplomamunka" megy a könyvtárba és 1 db-ot a Záróvizsga után visszaadnak a Záróvizsgacsoport munkatársai! Amikor vége van a Záróvizsgának, akkor a bizottság visszavonul 30-35 percre. Megállapítják a jegyeket, majd mindenkinek egyszerre a ZV elnök kihirdeti az eredményt. Ezt követően a ZV csoport vezetője adategyeztetést végez az Oklevél kiállításhoz, majd mindenkinek kiadja az: "Igazolás záróvizsga eredményéről" iratot. Ha ez is meg van, akkor lesétál a társaság a ZV csoport irodájába és átveheti az 1 db Diplomamunkát. Azaz amikor a ZV-ről haza mentél, akkor a hónod alatt a Diplomamunkád, plusz az igazolás, hogy végzett Mérnök vagy Közgazdász vagy és az arcodon pedig a széles mosoly Smile Ezért nem érdemes plusz példányra pénzt kiadni.

Az Okleveledet (http://www.mek.hu/files/img/upload/diploma.jpg) a ZV-t követően kb. 30 nappal kaphatod kézhez vagy az ünnepélyes Diplomaátadó rendezvényen.
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem azt mondták 1-et a vk-ba kell leadni. Ez a pestiekre lehet nem vonatkozik.

Egyébként valakinek volt valami pozitív tapasztalata azután, hogy meg lett a papír, vagy végső soron tök mindegy csak egyel több lesz a fiókban? Very Happy
Vissza az elejére
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is úgy tudom, hogy 1 megy arhiválásra /ebben van az aláírt dmterv, meg a cd/ és 1db megy kv-ba. Question Ez így most fura nade sebaj, már rendeltem 3db-t, max lesz+1.

Eggyenlőre nem tom milyen lesz, 2db fekete arannyal /ha jól értettem db-ja 2300Ft a gerincaranyozás miatt/ 1db kék ezüstel nekem Very Happy . Pár óra és megtudom milyenek és hogy ajánlom-e a Teréz krt 6-ban lévő fénymásolót /mert ha szépek lettek akkor megéri 2300Ft-ért csináltatni 4000Ft helyett./

2004-2008
Vissza az elejére
Robi
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taru írta:
Én is úgy tudom, hogy 1 megy arhiválásra /ebben van az aláírt dmterv, meg a cd/ és 1db megy kv-ba. Question Ez így most fura nade sebaj, már rendeltem 3db-t, max lesz+1.

Eggyenlőre nem tom milyen lesz, 2db fekete arannyal /ha jól értettem db-ja 2300Ft a gerincaranyozás miatt/ 1db kék ezüstel nekem Very Happy . Pár óra és megtudom milyenek és hogy ajánlom-e a Teréz krt 6-ban lévő fénymásolót /mert ha szépek lettek akkor megéri 2300Ft-ért csináltatni 4000Ft helyett./

Végül is tök mindegy a kinézete, úgyse nézi meg senki. Laughing A papírról is max fénymásolat kell, ha egyáltalán kérik valahol. Ha ezt túlélem nyomom az MCP vizsgákat inkább. Cool
Vissza az elejére
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.01.08. 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naja nem nézik. Nálunk a családnak kell mert mindenki megnézné /én leszek
az első infó sulis mindenki más közgazdász, jogász, ügyvéd vagy orvos....ja
meg zenész nade azoknak nincs diplomájuk csak füllhallásuk/ oszt ha nem
olyan mint az orvosi akkor leszólják.

Közben meglettek és szépek /a fekete se olyan mint ha celluxos lenne, van
benne bőrmintázat/. Darabja 2300Ft lett +150Ft a cd tartónak. Én a 3db-al
kijöttem 7200Ftból és igen szép és jó munkát végeztek mindössze 1,5 óra
alatt nagyon ajálom őket. Teréz kőrút 6-ban vannak a kapualjban
/fénymásolók/, a kapuból már lehet látni. Szerintem a környéken a
legolcsóbbak. Very Happy

2004-2008
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> SZIGORLAT, ÁLLAMVIZSGA Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
7 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.