Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

EU = plussz egy félév ?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.03.26. 14:43    Hozzászólás témája: EU = plussz egy félév ? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hallottam egy rémhírt:
Azt beszélik,hogy aki 7 féléves képzést végez,azt az EU szabályai szerint nem is tekintik diplomásnak, ezért a GDF úgy döntött,hogy a 7féléves képzéseit (Gi) 8 félévre hosszabbítja.
Ki-mit tud erről???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.04.06. 00:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

NA NEEEEEEEEEEE....

csak nem Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.06. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, tobb szint lesz

- mostani foiskolai szint
- uj szint
- mostani egyetemi szint
- uj szint

nah ezek lesznek, ha nemfelejtem el, majd utanajarok, meg tavaly olvastam a www.sze.hu honlapon
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.06. 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HÁT ENNEK FELTÉTLEN UTÁNNA KELL JÁRNI S.O.S:! Think Brick wall
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.06.20. 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos lett valami Fejlemény?
Tényleg plussz fél év?

Ha valaki tudja ne habozon:) pls:)
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.06.21. 00:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én lusta vóótam utánna császkálni. Sad
De egyszer Puncsos asszem' mondta, hogy küld majd egy mailt a főigazgatóasszonynak ... Ugye P.?
Vissza az elejére
mb
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2004.07.07. 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem hulyeseg az amit cimben irtatok.

En az euban elek lassan ket eve. A baratnom harom, sot itt is tanul ezert van nemi belelatasunk az itteni tanulmanyi rendszerbe. Teljesen ugymukodik ido szempontjabol mint otthon. Egy dolog van amit itt megtehetsz az pedig az hogy csinalhatsz fel ev praktikumot de ez sem kotelezo jellegu ha fel tudsz mutatni mas ekvivalens dolgot.
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2005.01.07. 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nos nos ismétlem magam:) de valaki tud fejleményt?:)
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.03.16. 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos van egy fejlemény.
Mégpedig az, hogy nyolcadik félévbe léptem Very Happy
Nem értettem hogy miért kaptunk diákot, de rájöttem: így lettem EU-kompatibilis. Twisted Evil
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.03.16. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a távosokat mennyiben érinti? A táv ugyan 8 félév, de csak a táv mivolta miatt. Papíron, mint főiskolai képzés, csak 6 félévnek számít.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.03.16. 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

?szintén szólva fogalmam sincs.
Miért számít a 8 félév 6-nak?
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.03.17. 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annyira én sem vágom a témát, de úgy tudom, hogyha ezt a diplomát át akarod váltani egyetemire, akkor még kb 2 vagy 3 évet kell tanulnod, attól függően, hogy 3 v 4 éves volt a suli. Na itt a mi 4 évünk csak 3-nak számít.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Szuzzancs
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.03.17. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként ki mit tud a tovább lépési lehetőségekről?
Mikor idejöttem, akkor nagyon nyomták, hogy a Miskolci Egyetemmel áll szerződésben az iskola, tehát oda lehet menni és elfogadnak tantárgyakat.
Mit kell ehhez tenni, vagy tudni? Cool
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.03.17. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudtam, hogy a másod diplomás képzések általában 2évesek, könyen felveszik az embert, csak sokba kerül (3-4K/félév) és nehéz.
(Na most ez nagyon általánosra sikerült és semmi biztos alapja sincs. Very Happy )
Vissza az elejére
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.03.17. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A másod diplomáról én is azt hallottam, hogy 2 év, de az hogy mennyibe kerül, az azon múlik, hova vettek fel.
De állítólag, ha egyetemi szintűre akarod módosítani, az húzósabb. Nehezen vesznek fel és a GDF-es diplomát nem nagyon szeretik.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.