Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vannak lehetosegek?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Állásajánlatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2004.06.07. 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

crawy írta:
[...]Hogy miért nem megyek el programozónak? Egyszerű a válasz: utálok programozni, nem is tudok és mire remélem hogy meglesz a diplomám nekem már ott lesz 4-5 év rendszergazdai referencia.

Pedig nem is hiszed, hogy milyen jól ki tudja egészíteni a rendszergazdai munkakört! Pl hogyan hoznál létre linux alatt gyorsan 200 felhasználót, quota-beállításokkal, egyéb fájlrendszerbeli engedélyekkel, Samba, etc? A Perl ilyenkor jó barátod lehet. És van windowsra is :) Első ránézésre persze nagyon csúnyán tud kinézni a kód, de rettenetesen hatékony tud lenni, már pár sorban is.

A topichoz: minél előbb el kell helyezkedni. Az sem baj, ha nem fizetnek olyan sokat, de amikor elvégzi az ember a sulit, jól mutat másfél év ilyen-olyan gyakorlat az önéletrajzban. Terveim szerint, ha elvégzem a sulit (végzős vagyok), keresek egy teljes állású rendszergazdai állást, legalább nettó 150E-s fizetéssel.

Üdv,
Inner Voice
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Krisztin@
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.10.09. 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tapasztalatból mondom, -lassan 6 éve munkaerő-közvetítéssel foglalkozom, fevadász vok.-nem csak a diploma számít, elsősorban, hanem a gyakorlat. Ha van tapasztalatod, lehet, előbb alkalmaznak akár diploma nélkül, mint egy egyetemi pályakezdőt. Persze a minőségi diplomának is meg vannak az előnyei, de az is csak akkor tud érvényesülni, ha van már mögötte gyakorlat. (ezek már nagyon komoly pozícióra vonatkoznak, ahol azt nézik GDF, vagy ELTE)

összefoglalva: SZEREZZ GYAKORLATOT (akár távmunkában, vagy bármiben, légy naprakész hardverileg és ha még diplomát is szerzel, tied a világ) Wink
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.11.26. 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Álláskereső: http://karrier.hwsw.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2005.01.06. 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Keresnék 1 vagy 2 vállalkozó kedvű Angolul jól beszélő fiatalt, aki bírja a munkát. Felszolgálás, table service , néha mosogatás ilyesmi.
A Pénz sajna nem túl sok: 2,5 Font/ óra. Napi 10 óra körüli monka idő és kb heti 6 nap munka. Szállást magadnak kell intézni, de tudok segíteni kb 50-60 Font/hét, ami jó vagy kb 20 Fontért helyben, de az elég gáz.
Be lehet vállalni néhány hónapra is, nem kell kintmaradni vagy ha maradni akarsz akkor kiindulási pontnak is jó. Az ügyintézést NEM ÉN, hanem egy barátom végzi. Lehet kérdezni.
Majd elfelejtettem: Anglia / Windsor. Very Happy

http://www.windsor.gov.uk/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005.04.20. 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

crawy I totally agree with yor argument.
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.06.20. 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inner Voice írta:
Terveim szerint, ha elvégzem a sulit (végzős vagyok), keresek egy teljes állású rendszergazdai állást, legalább nettó 150E-s fizetéssel.

Üdv,
Inner Voice

naes sikerult mar valamit talalnod inner?

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005.07.18. 00:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A list of thousands public proxy hosts with online check capability: http://www.checkproxy.net
Vissza az elejére
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.07.19. 02:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
naes sikerult mar valamit talalnod inner?

Igen, voltam két állásinterjún, mindkét helyre felvettek volna. A fenti fizetés felett. Csak még nem fejeztem be a sulit, fenébe...
Így nemet kellett mondjak: diplomamunka. Jó hír, hogy ha megüresedik hely - és meg lesz a diplomám is - akkor azonnal felvesznek.
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Állásajánlatok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.