Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

SZÁMÍTÓGÉPEK
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.04.29. 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zz írta:
Nem tudtam, hol kérdezzem...

Van itt nálam egy "PRO2 WMA MP3 DIGITAL MUSIC PLAYER", és úgy néz ki, hogy bedöglött (megdöglött?), mert nem lehet formázni...ki kell dobni?...vagy tudtok valamit, amivel életre lehet kelteni?..

Kösz előre is!
zz

Szia!

Ha az mp3 lejátszód USB-s, és pen drive-ként viselkedik windows alatt, akkor van rá megoldás. Nekem akkor segített, amikor a windows Security Device-ként kezdte el felismerni a pen drive-ot, és így formázni sem bírtam. A program, ami Neked kell, a Profilic EZ_Recover. Feltöltöttem, az alábbi címen eléred:

http://gdf.no-ip.info/stuff/ez_recover.rar

Nekem - miután a program lefutott - újra formázható lett a pen drive-om.
Használat: dugd rá az eszközt az USB portra, és utána futtasd a progit.

Üdv,
Inner Voice
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zz
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2005.04.29. 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, Inner Voice!

Köszi!
Letöltöttem, futtattam (ill. csak akartam) de ezt írja ki: "There is no flash disk device attached. ..." Próbáltam néhányszor, mindig ezt írja ki... ; ugyanakkor, ha meg akarom nyitni, jön: ...nincs megformázva...megformázza?...és végül: a Windows nem tudja befejezni a formázást...

Üdv,
zz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005.04.29. 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zz írta:
Szia, Inner Voice!

Köszi!
Letöltöttem, futtattam (ill. csak akartam) de ezt írja ki: "There is no flash disk device attached. ..." Próbáltam néhányszor, mindig ezt írja ki... ; ugyanakkor, ha meg akarom nyitni, jön: ...nincs megformázva...megformázza?...és végül: a Windows nem tudja befejezni a formázást...

Üdv,
zz

Szia!

Majd holnap, ha otthon leszek, megpróbálom elküldeni a régebbi verziót, én azt használtam. (Ez a 3.0.0.0 nekem most pl nem ismerte fel a bedugott pendriveomat)

Más ötletem egyelőre nincsen.

Üdv,
Inner Voice
Vissza az elejére
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.04.30. 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az előbbi hozzászólás értelemszerűen én voltam, csak nem láttam, hogy nem vagyok belépve. :)
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lszilvi
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.07.08. 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudom hogy illik vagy nem illik reklámozni webáruházat, de ha van kedvetek akkor nézzetek be:
http://www.kozep.hu/franchise/fogas/
Később a http://www.fogas.hu oldalon lesz elérhető.
További szép napot mindenkinek, és elnézést ha illetlen voltam Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.