Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Diplomamunka terv
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.05.20. 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tusy írta:
- ez nem rémlik, melyik félév anyaga?

Nekünk, 2001 Műszaki, számítógép alkalmazási nappalisoknak ez az 5. félévben volt, emlékeim szerint nem fakultatív.
Nekünk a suli 6 féléves.
root of localhost, 127.0.0.1 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.05.20. 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- ez nekünk Java I lehetett, ott volt egy olyan rész, amit nem értett a tanár (nem is kérte számon), mi meg nem erőlködtünk. De az ahhoz kapott tankönyv tisztán Javaról szólt (meg a II is), semmi UML
- de ha visszakapom az indexemet, utána nézek (február közepe óta lassan már visszaadhatnák)
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.05.20. 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tusy írta:
- ez nekünk Java I lehetett, ott volt egy olyan rész, amit nem értett a tanár (nem is kérte számon), mi meg nem erőlködtünk. De az ahhoz kapott tankönyv tisztán Javaról szólt (meg a II is), semmi UML
- de ha visszakapom az indexemet, utána nézek (február közepe óta lassan már visszaadhatnák)

Nem, határozottan nem Java 1. Ez a tárgy _kifejezetten_ az UML-ről, illetve a szoftverek UML segítségével történő tervezéséről, dokumentálásáról, stb szól. Hidd el, hogy nem keverem össze a Java-val. :)
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2005.05.28. 13:39    Hozzászólás témája: Re: Diplomamunka terv Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
Szuzzancs írta:
Már több mint egy hónapja leadtam...
Annyit mondtak a Bécsin, hogy a Rendszerszervezési tanszékre küldték, ahol Dr. Bognár Géza fogja elbírálni. Valószínű (tuti) erről a tanszékről kapok konzulenst is.
Ki mennyire ismeri ezt a tanszéket??? Razz

Kedves Szusszancs!
Én még nem tudok róla, hogy én bírálnám a dolgozatot.
bgeza

Honnan is tudna, hiszen a diplmunkatervre nem az van irva a nev helyere hogy Szuzzancs Very Happy

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.05.28. 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inner Voice írta:
Tusy írta:
de ha visszakapom az indexemet, utána nézek (február közepe óta lassan már visszaadhatnák)

Nem, határozottan nem Java 1. Ez a tárgy _kifejezetten_ az UML-ről, illetve a szoftverek UML segítségével történő tervezéséről, dokumentálásáról, stb szól. Hidd el, hogy nem keverem össze a Java-val. :)

- nekünk még nem volt, GI 3-nál viszont láttam kiírva (mondjuk ők 'örültek' a visualbasicnek is, ami szintén nincs nekünk)
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.06.05. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- elkelne némi segítség, konkrétan néhány megtekinthető diplomamunkára lenne szükségem, szigorúan stilisztikai szempontok miatt. Elvileg elmehetnénk Bp.-re kikérni ilyen munkákat, de ez számomra nem tűnik járható útnak
- nekem annyit mondtak, hogy program írása esetén nem szükséges sokat írni (20-30 oldal + program forrása mellékelve), mivel a program úgymond "magáért beszél"; itt nem figyelik az "50%-75% százalék máshonnan, a többi meg saját munka" arányokat, és ezt szeretném kicsit jobban felfogni
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2005.06.20. 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem mindenképp az a legegyszerűbb ha bemész a bécsi úti könyvtárba és kikérsz hasonló jellegű diplomamunkákat
gdf.hu-n fent vannak az eddigi diplomamunkák címei, azok közül biztos akad jópár hasonló
ja ha régi diplomamunkát szeretnél megnézni akkor előre egyeztess telefonon könyvtárral (asszem gdf.hu-n van ki van írva h melyik diplomamunkák esetén kell ledumálni a könyvtárral előre adolgot)

linket is nyomnék csak vmiért nem érem el a gdf honlapot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.06.20. 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
linket is nyomnék csak vmiért nem érem el a gdf honlapot

- köszönöm, megtaláltam http://www.gdf.hu/Konyvtar/RI.htm, majd írok neki, hátha megvan 'letölthető' formában is (elég ritkán járok Bp.-n)
Inner Voice
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.06.20. 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tusy írta:
- köszönöm, megtaláltam http://www.gdf.hu/Konyvtar/RI.htm, majd írok neki, hátha megvan 'letölthető' formában is (elég ritkán járok Bp.-n)

Lehet, hogy inkább ezeket keresed:
http://www.gdf-ri.hu/TARGY/Diplterv/diploma.htm

Eddigi diplomamunkák címe (M$ Access formátumban):
http://www.gdf-ri.hu/TARGY/Diplterv/access/diploma.mdb

Diploma tárgyszó jegyzék:
http://www.lsi.hu/konyvtar/diploma.html

Üdv,
Inner Voice

u.i.: F*szért alakították át a honlapot...
Vissza az elejére
Tusy
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.06.21. 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inner Voice írta:
Lehet, hogy inkább ezeket keresed:
http://www.gdf-ri.hu/TARGY/Diplterv/diploma.htm

- ez ua. amit én találtam

Idézet:
Eddigi diplomamunkák címe (M$ Access formátumban):
http://www.gdf-ri.hu/TARGY/Diplterv/access/diploma.mdb

- ezt nem találtam, megnézem

Idézet:
Diploma tárgyszó jegyzék:
http://www.lsi.hu/konyvtar/diploma.html

- ezt is megtaláltam (remélem ezt 'oldja' fel az előző link, mert a sorszámuk önmagukban nem igazán informatívak), bár a végét eddig nem olvastam:
Idézet:
Felhívjuk olvasóink figyelmét arra, hogy a D1 - D1300 raktári számok közötti diplomamunkákat külső raktárban helyeztük el, ezért ezeket csak előjegyzéssel tudjuk biztosítani olvasótermünkben a könyvtár nyitvatartási idejében.

- tudom mit szeretnék írni (programot), a fenti linket is már régebben megtaláltam (persze ezt nem tudhattad), viszont kiváncsi vagyok olyan elfogadott munkákra, amelyben programról van szó, ugyanis ez állítólag kissé eltérhet a beszámoló jellegű munkáktól (oldalszámban), amire kiváncsi lennék
- mivel elvileg éppen most állok neki (ha nem fogadják el a tervet sem, akkor diplomával halasztok 1 évet, mert szeptembertől szvsz semmi időm nem lesz rá), ezért inkább később idegesítem magam a fenti könyvtárral (majd legfeljebb felköltözök 1 hétre Bp.-re, ha csak nyitvatartáskor lehet olvasni a diplomamunkákat Sad ), egyszerre megpróbálok csak 1 féle dologgal foglalkozni (persze nem sikerül, de legalább megpróbálom...)
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.