Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

bulik

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> HÖK
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sha
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.01.28. 04:55    Hozzászólás témája: bulik Hozzászólás az előzmény idézésével

Köze nincs a HÖKhöz,mint jan.18 óta végre nekem sem Wink
Bocs,h az utsó percben szólok,de most vettem észre a tahofonom jegyzetei közt,hogy GDF-es másodikosok zenekara lép fel holnap(2k5.01.28.)a VörösYuk/KékYuk szórakozóhelyen..Én sem szeretem a Powermetalt,de jertek,m mégiscsak a mieink,amellett nekem jó cimboráim.. Wink
computer abuser.
http://digitaldynamite.demoscene.hu

// Gondolkodtál ma már? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
sha
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2005.02.21. 03:40    Hozzászólás témája: Nergal Hozzászólás az előzmény idézésével

Végül eljutottak hozzám a koncert képei is. Legközelebb remélem, még többen leszünk...

Más: innen átadom a szót a HÖK aktív képviselőinek, ez mégiscsak az ő áltzaluk intézendő topik. A további általam ajánlott GDF-es bulikról valamelyik másik téma alatt informálom majd a népet...
computer abuser.
http://digitaldynamite.demoscene.hu

// Gondolkodtál ma már? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> HÖK Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.