Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Majdani bika gép a majdani Longhorn alá

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.05.05. 20:02    Hozzászólás témája: Majdani bika gép a majdani Longhorn alá Hozzászólás az előzmény idézésével

Kis pletyka:

http://index.hu/tech/hardver/longhorn27/

lehet hogy csak levegőbe beszélnek de azért érdekes, és ahogy windózt ismerjük nem elképzelhetetlen Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.05.06. 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez így szerintem marhaság!!!!
Azt elhiszem,hogy az lessz neki az ideális, DE!
A min követelmény nem lehet nagyobb 2 Ghz, 512 RAM, Radeon 9600xt nél! Semmiképp!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.05.06. 20:50    Hozzászólás témája: Re: Majdani bika gép a majdani Longhorn alá Hozzászólás az előzmény idézésével

krampusz írta:
Kis pletyka:

http://index.hu/tech/hardver/longhorn27/

lehet hogy csak levegőbe beszélnek de azért érdekes, és ahogy windózt ismerjük nem elképzelhetetlen Very Happy

es mi ezzel a problema? van akinek nincs ilyen gepe? meg amugy is, messze van meg a longhorn .. :)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.05.06. 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez longhorn kezd longWORM lenni:)
de lehet ez már annyira profi rendszer lesz, hogy ha lefagy tényleg csak erőgépel lehet ujrainditani:)
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.05.07. 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez olyan fasza rendszer lessz, hogy inkább fel sem szabad telepíteni a gépre.
Nehogy kárt tegyünk a drága szoftverben. Laughing
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.05.07. 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
Ez így szerintem marhaság!!!!
Azt elhiszem,hogy az lessz neki az ideális, DE!
A min követelmény nem lehet nagyobb 2 Ghz, 512 RAM, Radeon 9600xt nél! Semmiképp!!!

cikkben sem azt írták h az lesz a min követelmény, hanem h akkorán fog futni rendesen Razz
azé megnézem h ha bármelyik windows alá összeraksz egy alapkövetelményeinek megfelelő gépet mit fogsz rajta csinálni Confused
vagy neked má az is elég ha csak fut a windóz, nem akarsz semmit használni Question Razz
Vissza az elejére
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.05.08. 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neeeeeeeeeem
Én csak a windóózt akarom használni.
DE! minél lassabbban, hogy én is megércsem. Twisted Evil
Vissza az elejére
Kristóf a m?szakiról
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2004.09.07. 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én nekem az XP bőven elég. A Loghort csak akkor használnám, ha valami nyomos indok lenne a cserére.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.09.07. 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kristóf a műszakiról írta:
Hát én nekem az XP bőven elég. A Loghort csak akkor használnám, ha valami nyomos indok lenne a cserére.

Lessz majd, ne izgulj! Twisted Evil
Vissza az elejére
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.09.12. 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
Kristóf a műszakiról írta:

Lessz majd, ne izgulj! Twisted Evil

M$ majd elintézi h legyen nyomós okod váltani Very Happy Razz
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.