Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Diplomamunka
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> SZIGORLAT, ÁLLAMVIZSGA
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kew
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.03.23. 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali,

Nos, írtam a ZV csoportnak, hogy mi újság a dm-el, mivel már január közepén leadtam.

Azt a választ kaptam, hogy mivel májusra jelentkeztem ZV-re ezért csak május 8-ig kell visszakapják a dolgozatom értékelve, és majd 13-án postázzák a ZV időpontját.

Adott már le így valaki dm-et, hogy későbbi ZV-re jelentkezett? Így valóban nem érvényes, hogy 2 hónap alatt értékeljék ki? Nehogy már 4 hónapot kelljen rá várni...

És ha csak 1 év múlva jelentkezek zv-re, akkor addig nem adják vissza a dm-et vagy mi a franc.... Sikerült megint jól felhúzniuk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
erich85
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.03.25. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lehet nem ebbe a topicba illik a kérdés, de azt szeretném tudni, hogy miután minden vizsgám sikerült és leadtam a Diplomamunka Tervemet, akkor onnantól számítva mennyi időm van arra, hogy államvizsgázzak? Mert olyat hallottam, hogy 2 éven belül el kell jutni államvizsgára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2011.03.16. 00:13    Hozzászólás témája: konzulensi lap Hozzászólás az előzmény idézésével

Tud valaki mutatni nekem egy konzulensi lapot?
Hogy hogy van kitöltve kb? Külső konzulensem van, a munka lényegében készen van, csak nem írtunk konzulensi lapot. Ha ez megvan küldhetném köttetni..
Plíz help! :)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> SZIGORLAT, ÁLLAMVIZSGA Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
9 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.