Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

JAVA II -Programozás Technológia gyakorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 27, 28, 29

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tantárgyak A-O
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Robi
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2009.04.16. 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dyea írta:

Az előttem ülő gyerek a kattintásszámlálós példával villantott.

Callback pattern? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bilker
öreg fórumos
öreg fórumos

HozzászólásElküldve: 2009.04.17. 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.

A tegnapi sikeres vizsga után:

"Végzett"!

Én a háromszöges feladatot kaptam.

Sok sikert mindenkinek, irány az államvizsga!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Joos
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.21. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bilker írta:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz.

A tegnapi sikeres vizsga után:

"Végzett"!

Én a háromszöges feladatot kaptam.

Sok sikert mindenkinek, irány az államvizsga!

Szia!

Én ma voltam, szintén háromszöges témában. Nekem nem sikerült, mert azt a feladatot én még nem láttam:

Bekéri a háromszög 3 oldalát, meghatározva, hogy pozitív, egész szám lehet, valamint, a oldal nagyobb, mint b és összegük nagyobb, mint c oldal. Valami ilyesmi kavarás volt, a fenti egyáltalán nem pontos. Ezután ha OK az adat, akkor határozzuk meg a háromszög kerületét, és a köré rajzolható kör sugarának a hosszát!
Mondom a feladat leírása nem pontos, de ha valakinek ez megvan, akkor az biztosan ráismer. Esetleg valaki ismeri ezt a példát és a megoldását? Ha igen, akkor legyen szíves átküldeni nekem a joosKUKACfreemail.hu címre!

Köszönöm!
Vissza az elejére
vins
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.22. 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az akkor elég ha a teszt kérdéseket és a www.krumplimaci.atw.hu oldalon levő feladatokat átnyálazom?
nekem is az utolsó vizsgám és tiszta ideg vagyok mert az utolsó határidő az abszolotóriumra ez a félév. Tényleg akkor mi van ha esetleg ez az egy tantargy nem sikerül, buktam az egész sulit vagy mi? :S Confused

ja és feladatokat légyszí nyomjátok minden mennyiségben:
shodan01@gmail.com
Vissza az elejére
brody
úgy néz ki, mint aki benéz ...

HozzászólásElküldve: 2009.04.23. 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Ha valakinek lennének vizsgafeladatai és elküldené azt nagyon megköszönném!
brody5@freemail.hu
Vissza az elejére
Joos
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.24. 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vins írta:
az akkor elég ha a teszt kérdéseket és a www.krumplimaci.atw.hu oldalon levő feladatokat átnyálazom?
nekem is az utolsó vizsgám és tiszta ideg vagyok mert az utolsó határidő az abszolotóriumra ez a félév. Tényleg akkor mi van ha esetleg ez az egy tantargy nem sikerül, buktam az egész sulit vagy mi? :S Confused

ja és feladatokat légyszí nyomjátok minden mennyiségben:
shodan01@gmail.com

Szintén zenész? :)
Vissza az elejére
IDDQD
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.05.05. 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szevasztok!

Nekem legutóbb kivételkezeléses feladat volt, asszem 10és 20 között lehetett elfogadni a bevitt számot, egyéb eseteket kivétellel lekezelni, de úgy, hogy külön osztály legyen.
Vissza az elejére
IDDQD
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.05.07. 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most meg a szoftverészen is szereplő kettős prím, csak kivételkezeléssel dúsítva.
Az Iliason fent van, de ha valakinek újdonság: bővült a tesztkérdések témája, és most már 6 db-ra kell válaszolni.
Vissza az elejére
vins
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.05.08. 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is tegnap voltam, a tesztem hibátlan lett. Feladatnak a bmi-set kaptam a krumplimaci oldalon levő bmi-s feladatot tanultam meg és írtam be egy az egyben és kaptam rá egy jó nagy karót.
Nevetséges ez a tantárgy vagy inkább szánalmas a tanárral együtt.
Többet nem írok mert azt már kimoderálnák.

Még egyetlen dolog , ha a teszt meglett fullra akkor az ugye 50%, akkor a második részből hogy lehet egyátalán rész pontokat szerezni???????????? mert azt ezekszerint akkor azt vagy elfogadja vagy nem , ha már ennyit beírtam akkor arra képtelen volt adni kurva 10%-ot!?
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2009.05.08. 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vins írta:
Én is tegnap voltam, a tesztem hibátlan lett. Feladatnak a bmi-set kaptam a krumplimaci oldalon levő bmi-s feladatot tanultam meg és írtam be egy az egyben és kaptam rá egy jó nagy karót.

es mi volt az indoklas?

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Joos
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.05.08. 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
vins írta:

es mi volt az indoklas?

Na igen! Ha lefutott a kód NetBeans-ben, akkor minden OK. Nem hinném, hogy arra karót adott volna.
Vissza az elejére
Joos
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.05.08. 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként voltam jómagam is.
A tesztkérdéseknél kaptam egy hatodikat, UML-es kérdést is, melyre ha jól válaszolok, akkor 10%-ot jelent. A másik 5 db. kérdés csak 8-8%-ot ad.
4 jó válasz esetén mehetsz tovább.

Én új feladatot kaptam, csak körülírni tudom:

Szöveges állománynál konzolról kérje be, hogy a fájl tartalmának hanyadik sorára vagyunk kíváncsiak, majd pedig írassuk ki az adott sor tartalmát. Enter-re hajtsa végre az utasítást.
Szóval nagy baromság. :)

Megyek legközelebb, hátha...
Vissza az elejére
Banya

HozzászólásElküldve: 2009.05.11. 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki nem tud ajánlani valami jó kis tanárt jáva 2ből. Sürgös lenne nagyon. Köszi előre a segítséget.
Vissza az elejére
akita86

HozzászólásElküldve: 2009.05.16. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Most olvasom, hogy megint változott egy kicsit a vizsga menete. Az elméletböl már 6 kérdés van, amik az ILIAS-ról letölthetök lennének, de mivel én egy öskövület /1999/ vagyok, ehhez nincs hozzáférésem. Legalábbis gondolom, hogy ezért nem férek hozzá az ETR-es azonosítómmal. Szóval ha valaki el tudná küldeni a TESZT kérdéssort azt megköszönném. Jó lenne továbbá ha valaki kidolgozott feladatokat is tudna küldeni, mivel krumplimaci.atw.hu-ról ugyebár megszünt a letöltés. Néhány feladatot már összegyüjtöttem itt a fórumon, de az még szerintem kevés.
Elöre is köszönöm a segítségeteket.
/email: asch3937@hotmail.com/
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tantárgyak A-O Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
29 / 29 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.