Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

2009. évi államvizsga (új tételek fényében)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  Következő

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> SZIGORLAT, ÁLLAMVIZSGA
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hozso36
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.04.28. 14:47    Hozzászólás témája: Így van! Hozzászólás az előzmény idézésével

Grobyc-nak tökkéletesen igaza van.
Ne törődj az ilyenekkel Robi!!!!

Nagyon penge vagy, érted a szakmát és nemes amiket csináltál és segítettél mindenkinek.

Az ilyenre mindig szükség van!!!

Gyere vissza és ne foglalkozz az olyanokkal akik mást mondanak.
Én is kaptam e-mailben keményeket és olyanokat is láttam ,hogy az én kidolgozásaimat a másik úgy reklámozta ,hogy azt ő csinálta.
Meg akiknek segítettem és utólag én csak egy kis segítséget kértem, vagy nem akart vagy eltünt (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!).
Meg amit írtam neked is ,hogy véleményt mondtak a tételeimről azt ennyi. Segítséget nem kaptam ,pedig kértem ,hogy ha van valakinek jó kidolgozása ,mert az enyém nem 100% akkor kérem segítsen azt SEMMI!
ÉÉÉSSSS!!!
Nem érdekel.
Nem fogok megsértődni ,mert egy cél lebeg előttem ,hogy lediplomázzak és ha tudok másnak is segítsek ebben ,mert segíteni jó.
Sokan dolgoznak tanulás mellett ahogy én is.
Kemény.
Ezért jó Robi ,hogy vagy ,mert legalább megértjük hogy 1-2 tétel mi a fenét jelenthet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Randomize
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.28. 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grobyc írta:
Random ha nem tudsz értelmesen hozzászolni a témához jobb ha elhúzod a csíkot olyan gyorsan mint ahogy idekerültél, és abbahagyod a beszólásokat, a segíteni próbáló embereket, mert te irigy vagy hogy magadon kívül nem érdekel más.

Érdemben nem tudsz hozzátenni a dolgokhoz nincs semmi keresnivalód az oldalon!

Robi! Te meg hagyd az ilyen nyikhaj regisztrálok hogy beszóljak embereket, az ő véleményük semmit se ér, nagyon sokan vannak akik hálásak a munkádért és a kidolgozásért, csakúgy mint hozso-nak!

Én csak Lalo észrevételére próbáltam reagálni, amire Robi a maga stílusában válaszolt. Gondoltam akkor én is beszélhetek olyan stílusban. Ha kivennéd a szálkát a szemedből, akkor észrevennéd, hogy NEM én vagyok itt a "beszólogatós". Irigy vagyok...hmm. Még jó, hogy ennyire ismersz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Randomize
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.28. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Különben újra visszaolvasva, nem tudom, hogy mivel sértettem vérig Robit. De talán majd Ti megmondjátok.
Vissza az elejére
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.04.28. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Randomize írta:
Különben újra visszaolvasva, nem tudom, hogy mivel sértettem vérig Robit. De talán majd Ti megmondjátok.

Valszeg azon sértődött meg, hogy a hozzászólásaidból az jött ki, hogy "igen Te kidolgoztad de érthetetlen, nekem és szerintem mindenkinek az Angster könyv sokkal érthetőbb szal azt olvassuk te meg dolgozz magadnak, egyébként is ki kérte, hogy kidolgozd". Legalább is Nekem ez jött ki belőlük pedig nem is nekem címezted őket.

Egyébként én nem olvastam a Robi kidolgozását /inkább magolom a hozsoét mert félek csak belekverednék 2 féle kidolgozásba/ de biztos van akinek pont az ővé segít majd. Szal remélem Robi nem sértödik meg túlságosan, vannak it emberek akinek nagyon kell a segítség. Aki valamit nem ért az majd kérdezz /én már 2x is kérdeztem a hozsoéval kapcsolatosan, mert nekem onnan vmi hiányzott és meg is lett a válasz/.

Akinek egyik verzió se tetszik az meg csináljon sajátot, töltse fel majd pontozunk, hogy az övé milyen lett. Very Happy

2004-2008
Műszaki informatika - Multimedia szakirány
Vissza az elejére
Grobyc
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Random 15 hsz is elég volt hogy megismerjelek meg az a stílus amit megengedsz magadnak, azért ne hasonlítsunk már össze Robival 353 hsz-bol talán jobban ismerjük és a tettei amit csinál a munkája amivel segít másokon hogy kidolgozza a kérdéseket és utána megosztja velünk, neki megengedheto, elnézheto a stílus mert már letett vmit az asztalra, de te egy 15 hsz-es jöttment vagy már bocs de ez az igazság. Rosszul kezdted az ismerkedést, jobb ha újraregelsz más néven és más stílusban folytatod.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Randomize
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grobyc írta:
Random 15 hsz is elég volt hogy megismerjelek meg az a stílus amit megengedsz magadnak, azért ne hasonlítsunk már össze Robival 353 hsz-bol talán jobban ismerjük és a tettei amit csinál a munkája amivel segít másokon hogy kidolgozza a kérdéseket és utána megosztja velünk, neki megengedheto, elnézheto a stílus mert már letett vmit az asztalra, de te egy 15 hsz-es jöttment vagy már bocs de ez az igazság. Rosszul kezdted az ismerkedést, jobb ha újraregelsz más néven és más stílusban folytatod.

Nem regelek új néven, nincs mit szégyellnem. Az is szép dolog, ha a hozzászólásaim számával jellemzel. Persze, mindenki 200+ hozzászólással kezd fórumozni. Amúgy, ha visszaolvasol, ebből a 15 kommentemből nem egy segítő jellegű volt, ha valaki kérdezett, próbáltam segíteni neki, nem csak ebben a topicban. De ezennel lezárom eme meddő vitát, úgysem kerülhetek ki jól, mivel csak pár napja merészeltem regisztrálni...

És a lényeg, amiért most igazából felléptem a fórumra:
Lezajlott az államvizsga. 12-en voltunk, mindenkinek sikerült. 8 óra előtt behívtak 4 embert, kihúztuk a tételeket. 8:30-kor kihívták az első emberkét felelni. A kidolgozott tételeket elolvassák a vizsgabiztosok, miközben a vizsgaelnök ezt mondja (Mindenkinek!): beszéljen a diplomamunkájáról. Tehát érdemes otthon írni másfél-két oldalt, amiben összefoglalod a dolgozatodat, és azt ott szépen elregéled. Ezután átlagban 2-3 kérdést feltett a szakdolgozattal kapcsolatban. Többnyire apróbb kérdéseket. Nagyon mélyen nem is tudna belekérdezni, hiszen ott látja először a diplomamunkákat.
Aztán jönnek a tételek. Nálunk a hardveres vizsgáztató szinte csak azt kérdezte, amit leírtál. A szoftveres pedig azt, amit nem írtál le, vagy nem egyértelműen. Próbálták kiszedni a vizsgázókból a dolgokat segítő jellegű kérdésekkel.
A tévhit ellenére, nem fáradnak el a tanárok:). Így jól döntöttem, hogy az első csoportban bementem. Én kb 8-10 percig ültem kint és szerintem a csoportomból mások sem sokkal többet. Később viszont egyre növekedett ez az idő. Végefelé volt olyan is, aki majdnem 30 percig felelt.
Valamikor 12 után jött ki az utolsó felelő, és fél egykor kihírdették az eredményt. Figyelembe vették az index átlagát, a szigorlatok átlagát, a diplomamunka védését, és a szóbeli feleletet. Esetemben 3.36, 4, 4, 5. Így 4-es diplomával fejeztem be a sulit:)

Még egyszer gratulálok mindenkinek!

És szeretnék köszönetet mondani azoknak, akik segítettek. Elsősorban Hozso-nak!
Vissza az elejére
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szal rögtön a dm /vagy oklevél/ átlagát mondják /vagy azt is/? Azt hitttem azt akkor tudom mad meg amikor a kezembe adják. Egyébként a 3.36 az nem közepes? Mármint tegnap nézegettem és 3.5-től 4.49-ig négyes 2.5-3.49-ig meg közepes vagy nem a 2008-s TVSZ-t kéne nézzem?

2004-2008
Vissza az elejére
Randomize
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taru írta:
Szal rögtön a dm /vagy oklevél/ átlagát mondják /vagy azt is/? Azt hitttem azt akkor tudom mad meg amikor a kezembe adják. Egyébként a 3.36 az nem közepes? Mármint tegnap nézegettem és 3.5-től 4.49-ig négyes 2.5-3.49-ig meg közepes vagy nem a 2008-s TVSZ-t kéne nézzem?

3.36 az index átlagom
4 szigorlat átlag
4 diplomavédés
5 államvizsga felelet.
Ebből a 4 adatból jött ki nekem a 4-es. Kapsz egy papírt, melyen mindez szerepelni fog, az oklevél minősítésével együtt.
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Randomize írta:
Grobyc írta:

Nem regelek új néven, nincs mit szégyellnem. Az is szép dolog, ha a hozzászólásaim számával jellemzel. Persze, mindenki 200+ hozzászólással kezd fórumozni. Amúgy, ha visszaolvasol, ebből a 15 kommentemből nem egy segítő jellegű volt, ha valaki kérdezett, próbáltam segíteni neki, nem csak ebben a topicban. De ezennel lezárom eme meddő vitát, úgysem kerülhetek ki jól, mivel csak pár napja merészeltem regisztrálni...

Lezajlott az államvizsga. 12-en voltunk, mindenkinek sikerült. 8 óra előtt behívtak 4 embert, kihúztuk a tételeket. 8:30-kor kihívták az első emberkét felelni. A kidolgozott tételeket elolvassák a vizsgabiztosok, miközben a vizsgaelnök ezt mondja (Mindenkinek!): beszéljen a diplomamunkájáról. Tehát érdemes otthon írni másfél-két oldalt, amiben összefoglalod a dolgozatodat, és azt ott szépen elregéled. Ezután átlagban 2-3 kérdést feltett a szakdolgozattal kapcsolatban. Többnyire apróbb kérdéseket. Nagyon mélyen nem is tudna belekérdezni, hiszen ott látja először a diplomamunkákat.
Aztán jönnek a tételek. Nálunk a hardveres vizsgáztató szinte csak azt kérdezte, amit leírtál. A szoftveres pedig azt, amit nem írtál le, vagy nem egyértelműen. Próbálták kiszedni a vizsgázókból a dolgokat segítő jellegű kérdésekkel.
A tévhit ellenére, nem fáradnak el a tanárok:). Így jól döntöttem, hogy az első csoportban bementem. Én kb 8-10 percig ültem kint és szerintem a csoportomból mások sem sokkal többet. Később viszont egyre növekedett ez az idő. Végefelé volt olyan is, aki majdnem 30 percig felelt.
Valamikor 12 után jött ki az utolsó felelő, és fél egykor kihírdették az eredményt. Figyelembe vették az index átlagát, a szigorlatok átlagát, a diplomamunka védését, és a szóbeli feleletet. Esetemben 3.36, 4, 4, 5. Így 4-es diplomával fejeztem be a sulit:)

Szia

Ezt a beszamolot legyszi ide is kuld be:
http://www.gdfhid.hu/forum.html?func=view&catid=7&id=55

köszi

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Randomize
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
Randomize írta:
Grobyc írta:

Szia

Ezt a beszamolot legyszi ide is kuld be:
http://www.gdfhid.hu/forum.html?func=view&catid=7&id=55

köszi

Megtörtént:)
Vissza az elejére
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos én is túl vagyok rajta!!! Elméletileg 13-n voltunk de szerintem volt aki nem jött el. 12 körül végeztünk 3/4-kor lett laposztás /alá kell írni, hogy minden adatot stimmel ami az etr-ben volt ha nem akkor a javított diploma árát te fizeted/. Nagyon paráztam de azért sikerült annak ellenére, hogy úgy belehúztam abba amit nem akartam, hogy csak.Nagyon paráztam de azért sikerült annak ellenére, hogy úgy belehúztam abba amit nem akartam, hogy csak na. Nem kell parázni nem nagyon piszkálnak, próbálnak rá írányítani a válaszra és ha meg van a 2-s akkor nem piszkálnak ha nem megy /nekem nem ment de a B-re már meg volt a kettes úgyhogy megúsztam kérdés nélkül, az A-nál szépen kiött, hogy nem tudok programozni Sad /. De így is közepes lesz a diplomám szal nem baj, megérte és legalább nem kell mégegyszer mennem. Very Happy

Köszönet hozsónak a kidolgozásért mert nélküle egy sort se tudtam volna írni a B-hez!! Sok sikert azoknak akik még majd most mennek.

2004-2008
Vissza az elejére
Newyorker
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Randomize írta:
Taru írta:

3.36 az index átlagom
4 szigorlat átlag
4 diplomavédés
5 államvizsga felelet.
Ebből a 4 adatból jött ki nekem a 4-es. Kapsz egy papírt, melyen mindez szerepelni fog, az oklevél minősítésével együtt.

Az index átlagot elméletileg én is ki tudom számolni az ETR-es jegyeimből ugye?
Az 1-eseket is bele kell számolni?
Gondolom simán összeadom az összes jegyem és elosztom ahány jegyet számoltam, ugye?
A Szakdolgozati konzultáció tantárgyhoz nincs jegyem az vajh mennyinek számít, no meg az angol alól felmentettek, szval a felmentést sem tudom mennyinek számít Sad
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Newyorker írta:
Randomize írta:
Taru írta:

3.36 az index átlagom
4 szigorlat átlag
4 diplomavédés
5 államvizsga felelet.

Gondolom simán összeadom az összes jegyem és elosztom ahány jegyet számoltam, ugye?
A Szakdolgozati konzultáció tantárgyhoz nincs jegyem az vajh mennyinek számít, no meg az angol alól felmentettek, szval a felmentést sem tudom mennyinek számít Sad

Szerintem az egyeseket nem kell szamolni, viszont a jegyeket sulyozni kell a kredittel is, tvszben le van irva valahol

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Newyorker írta:
Randomize írta:
Taru írta:

3.36 az index átlagom
4 szigorlat átlag
4 diplomavédés
5 államvizsga felelet.

A tantárgy jegyét meg kell szorozni a kreditértékével, majd ezeket összeadod és elosztod az összes kreditpontoddal /de nekem pl. így nem jött ki az ami nekik Confused /. Szerintem se kell számolni az 1-seket /mert azok ha jól tudom nincsenek beleírva az indexbe csak a jobbak, bár volt aki az 1-t is beíratta de az nem volt kötelező/.

Ha valaki rájönn, hogy hogyan kell úgy számolni az index átlagot, hogy az jöjjön ki ami nekik akkor mondjátok el mit csináltatok!

2004-2008
Vissza az elejére
Randomize
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Newyorker írta:
Randomize írta:
Taru írta:

3.36 az index átlagom
4 szigorlat átlag
4 diplomavédés
5 államvizsga felelet.

Én az etr-ben látok egy "Súlyozott Göngy."(képzési adatoknál) nevű oszlopot, mely minden félévem mellett fel vannak tűntetve. Ez alapján számították ki az indexátlagomat.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> SZIGORLAT, ÁLLAMVIZSGA Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  Következő
54 / 57 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.