Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

ÚJ GDFHID, vegre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Atesz70
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2008.10.27. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Az új GDF HID valahogy nem nagyon akar beindulni. Én az elején nagyon aktív voltam, feltöltöttem egy halom cuccot, írtam egy halom hozzászólást, próbáltam részt venni a beindításban, de talán pont a szigorú verifikáció maitt még mindig ez az a hely (regiforum) ahol a GDF közösség információt cserél. Azt gondolom, jó lenne, ha legalább a régi segédletek ismét elérhetőek lennének innen is, vagy kezdeni kellene valamit az új oldallal, mert most a kecske is éhes maradt, meg a káposzta is elfogyott. Emlékszem a régi sztorira, meg az előzményekre, hogy miért lettek törölve, viszont így ahogy most van, nem csak az "ellenség" nem éri el a segédleteket, de senki... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TéGyé
megrögzött fórumozó
megrögzött fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.10.28. 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom miért, de nekem a másik oldal nem nagyon jön be.
Ne haragudj Mazsola!

Átláthatatlan...

Azt hittem naívan, hogy olyan lesz az új fórum, mint ez, csak meghívóval lehet majd regelni...

TééGyéé

2005_IK_Nappali
Módszertani szigorlat
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2009.04.25. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TéGyé írta:
Nem tudom miért, de nekem a másik oldal nem nagyon jön be.
Ne haragudj Mazsola!

Átláthatatlan...

Azt hittem naívan, hogy olyan lesz az új fórum, mint ez, csak meghívóval lehet majd regelni...

most nezd meg, le lett egyszerusitve

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2009.04.25. 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez jobb mint a mostani, szerintem átlathatóbb, jobb, szebb, gyorsabb, stb: ) Igaz a régi már 5 éves, remélem az "új" él annyit, de ez csak rajtattok múlik, senki máson ám.

Regeljetek!

Derrick: )
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2009.04.25. 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
Ez jobb mint a mostani, szerintem átlathatóbb, jobb, szebb, gyorsabb, stb: ) Igaz a régi már 5 éves, remélem az "új" él annyit, de ez csak rajtattok múlik, senki máson ám.

Regeljetek!

Igen, regeljetek, foleg hogy ez a forum (regiforum.gdfhid.hu) egy ido mulva be lesz zarva, szoval csak olvasni lehet majd, de irni nem!

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Robi
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2009.04.25. 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:

Regeljetek!

Igen, regeljetek, foleg hogy ez a forum (regiforum.gdfhid.hu) egy ido mulva be lesz zarva, szoval csak olvasni lehet majd, de irni nem!

Very Happy
Át lesz emelve legalább a tartalom? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2009.04.25. 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Robi írta:
MaZsola írta:

Regeljetek!

Very Happy
Át lesz emelve legalább a tartalom? Rolling Eyes

Kapacitas hianyaban nem.

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK! Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.