Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

felhasználó törlése?!

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ulysses
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.02.14. 21:01    Hozzászólás témája: felhasználó törlése?! Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg tudhatnám miért lett törölve az account-om? Evil or Very Mad
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.02.14. 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sorry Ulysses

mar leirtam, hogy egy picit osszeomlasztottam a forumot

legy oly kedves regisztralj ujra

tobbet nem fog megtorteni ami most tortent, vegyetek tenyleg ezt a tesztidoszak vegenek, a forum most mar elesben fut

koszike a megertest! Embarassed
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ulysses_
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004.02.14. 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

puncsos írta:
sorry Ulysses

tobbet nem fog megtorteni ami most tortent, vegyetek tenyleg ezt a tesztidoszak vegenek, a forum most mar elesben fut

Jaaa.. jó ok, én azt hittem az csak a topic-ra vonatkozott ami ugyancsak megszűnt. Wink Na sebaj, ez legyen a legnagyobb probléma a fórummal és rendszeres "előfizető" leszek! Cool

Amúgy ha esetleg kell segítség szólj nyugodtan. Magam részéről már egy ideje adminoskodom phpBB alapú fórumon, úgyhogy ha kell tanács, vagy ilyesmi állok rendelkezésre. (Moderátorkodást, stb. felkérésre sem vállalok, mert arra nem tudnék időt szakítani.)

Ja amúgy itt is megragadnám az alkalmat, hogy megköszönjem mindannyiunk nevében ezt a jó kis fórumot Puncsosnak és persze a phpBB-nek is! (Saját honlapomra is ilyet teszek majd. <- ez itt a reklám helye volt. Wink )
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.02.15. 01:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ulysses_ írta:
puncsos írta:
sorry Ulysses

Jaaa.. jó ok, én azt hittem az csak a topic-ra vonatkozott ami ugyancsak megszűnt. Wink Na sebaj, ez legyen a legnagyobb probléma a fórummal és rendszeres "előfizető" leszek! Cool

Amúgy ha esetleg kell segítség szólj nyugodtan. Magam részéről már egy ideje adminoskodom phpBB alapú fórumon, úgyhogy ha kell tanács, vagy ilyesmi állok rendelkezésre. (Moderátorkodást, stb. felkérésre sem vállalok, mert arra nem tudnék időt szakítani.)

Ja amúgy itt is megragadnám az alkalmat, hogy megköszönjem mindannyiunk nevében ezt a jó kis fórumot Puncsosnak és persze a phpBB-nek is! (Saját honlapomra is ilyet teszek majd. <- ez itt a reklám helye volt. Wink )

koszonom a megertest ..
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.02.15. 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

őőő re:)

láttom az irásim valaki más irásai alá kerültek:)))
kvalkád van mint jemenben, de majd megoldodik:)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.02.15. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
őőő re:)

láttom az irásim valaki más irásai alá kerültek:)))
kvalkád van mint jemenben, de majd megoldodik:)))

nem kerultek mas ala, esetleg a megmaradt hozzaszolasok "idezetei"-ben lathatoak :)
egyebkent WELCOME BACK DERRICK :)
krampusz
fórum függő
fórum függő

HozzászólásElküldve: 2004.02.15. 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

úgy látom Vice néven állítódnak vissza az elszállt dolgok
mégiscsak műxik az a backup valamicskét Wink
Vissza az elejére
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.02.15. 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajas és meg "szek" lettem vagy mi fene:)
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.02.15. 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick:) írta:
jajas és meg "szek" lettem vagy mi fene:)

akinek nagyonnagyproblema, hogy mas neven jelenik meg, vagy nemno a hozzaszolasai szama, az regeljen egy ujnevet, polo ha eddig xy voltal, lehetsz Xy .. mast egyenlore nem tudok mondani, sorry
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2004.02.15. 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

:)

semmi gond, majd egy idő után ugyis felismeritek a röszmeteg stilusom, igy is hálás vagyok a forumé, de azé nem elbizzni a dolgot:))))))))))
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK! Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.