Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Weblapkészítés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.05.02. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola írta:
hat asszem van php tantargy de nemtom mikor lesz, masodeves vagyok de nekem meg nincs, majd 3dikban talan, remelem.

Egyebkent meg Dreamweaver UltraDev-vel eleg jol lehet varazsolgatni mindenfelet kezdoknek is 0 tudassal, enis csinaltam egyet ha erdekel valakit:

www.swisswoll.uw.hu

Bar ez csak statikus oldal semmi adatbazis semmi animacio (vagyis csak a beepitett gombok), de hozza kell tegyem hogy egy ejszaka dobtam ossze 0 azaz semmi , nuku weblapos tudassal.
(Egyebkent varom a velemenyeteket, lehet fikazni is nyugodtan a lappal kapcsolatban, mindenkit meghallgatok)

Azota frissitettem az oldalt, van benne egy kis php is :)

www.medzi.hu ez eleg jol hasznalhato, persze gondolom kezdoknek...mint en ;)

Inner Voice korabbi hozzaszolasara reflektalva:

-Mar oktatnak JSP-t is a suliban alk.fejl.tech-2 a targy cime, szoval eme hianyossag a konyvbol megertheto :) (ez tobbet er mint asp.net)

-az asp.net gyak meg tenyleg nem ert semmit, legalabbis nem sokat, jo az elmeleti mukodeset megertettem de egy fel lapot se tudnek megcsinalni azzal a tudassal amit ott atadtak, alapveto problem volt peldaul hogy programnyelv a visual basic volt, amit ugyebar nem tanultunk, es a java szep olvashato kodja utan eleg szedettvedettnek tunt, a szintaktikarol nemis beszelve, jojo persze aki tud programozni annak mind1 hogy milyen nyelven van irva a kod... Szoval jobbnak tartottam volna mondjuk J# -ban a kodolast ha mar 3om felevig javat tanultunk...

-php az most lesz nekem, de valoban ez utobbi tunik a legjobb/legoptimalisabb valasztasnak a harom kozul szamomra

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.05.02. 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fuh most latom pont egy eves es egy napos a hozzaszolasom amit ideztem Very HappyVery Happy

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.05.18. 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a Macromedia cuccokra esküszöm... Fireworks és Dreamweaver párossal igencsak jókat lehet készíteni. Én részemről a designt soha nem DW-ben dobom össze sutyerák képekkel mahinálva, hanem arra találták ki a FW-t. Íme 2 pofás oldal, amit csináltam az utóbbi időben csak ezt a két programot használva (nameg egy kis photoshop is bejátszott :) ).

www.tuzjatekok.hu
www.amarela.hu

Azért ha nagyon gagyi, ne savazzatok :) ja és IE-re van optimalizálva (sajnos azt használják a legtöbben).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.06.06. 02:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valoban nagyon pofassak :)

ezt a hibauzenetet mer adja az expoler?

http://www.mazsola.gdfhid.hu/iehiba.JPG

(firefoxba epitett ie engine)

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.06.06. 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hüphüp, mikor jön ez elő? mert eddig még soha sehol nem jött ilyen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.06.06. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem a te lapjaidnal fordul ez elo hanem az enyemnel, ie engine plugin hasznalataval firefoxban, sima ievel mukodik rendesen.

De rajottem mi a baja, az uw bannerja, ha igy nezem a lapot: http://swisswoll.uw.hu/index.html akkor a banner nem jelenik meg es nem is szol be hoogy gond van, mert jscript futas ideju hibat talalt a debugger, szal...nemtom.
De egyebkent a suliban is talalkozok gyakran ezzel a hibauzenettel, valami frissitesi hiba lehet.

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálam minden rendben... Szerintem az explorer a beteg, mint a suliban minden, amihez egy leendő "informatikus" hozzányúl :)))) bírom, mindenki ért hozzá, mint állat, mindenki amugy hekker, a suliba csak unaloműzésből jár, na az ilyenek miatt szarok ott a gépek, vagyis nem a gépek, hanem a rendszerek :)))
Vissza az elejére
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

remélem soha nem lesz ilyen IT-s kollégám )))))
Vissza az elejére
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2008.06.06. 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fuu, visszaolvastam ezt a topicot es rajottem, hogy milyen kis buta voltam regen :) es hogy milyen sok mindent (mennyiseget es minoseget is) tanultam toletek es a GDF-en!

full respect Cool

- Robert Sewell
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.