Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dr. Szittya Ottó

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanárok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008.05.06. 17:50    Hozzászólás témája: Dr. Szittya Ottó Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudja valaki hogy a címben említett tanárnak mi az elérhetősége? Elméletben őt jelölték ki konzulensnek de nem találok e-mail címet, telefon számot sőt még fogadóóra időpontott se. Valaki nem tudja valamelyiket /főleg e-mail vagy fogadóóra érdekelne/?

A tantárgyai leírásánál egy tanárnő /asszem a Dr. Juhász Ferencné-é, juhaszne@gdf.hu email van/ e-mail címe van megadva, neki írtam /megkértem továbbítsa a mailt a tanár úrnak mivel a tanárnő címe van a tanár úr nevéhez megadva/ de lehet ő meg épp szabadságon van mert nem kaptam választ. A diploma munka tervere meg csak a nevét írták semmilyen más infót nem.
Vissza az elejére
reho
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.06. 22:36    Hozzászólás témája: Re: Dr. Szittya Ottó Hozzászólás az előzmény idézésével

Taru írta:
Nem tudja valaki hogy a címben említett tanárnak mi az elérhetősége? Elméletben őt jelölték ki konzulensnek de nem találok e-mail címet, telefon számot sőt még fogadóóra időpontott se. Valaki nem tudja valamelyiket /főleg e-mail vagy fogadóóra érdekelne/?

A tantárgyai leírásánál egy tanárnő /asszem a Dr. Juhász Ferencné-é, juhaszne@gdf.hu email van/ e-mail címe van megadva, neki írtam /megkértem továbbítsa a mailt a tanár úrnak mivel a tanárnő címe van a tanár úr nevéhez megadva/ de lehet ő meg épp szabadságon van mert nem kaptam választ. A diploma munka tervere meg csak a nevét írták semmilyen más infót nem.

szittyaco@t-online.hu - nekem ez a legutóbbi infóm, de nekem sem válaszolt anno. Én méréstechnika ügyben kerestem őt.
Az info központtól kaptam még ilyen címet is, hogy szittya@gdf.hu - de erről sem jött válasz.

Szerintem jobban jársz ha az infó központban megkérded mikor van fogadóórája és bemész hozzá. Ahogy én elfigyeltem ő mindig rohan valahova, szóval nem lesz vele könnyű dolgod. Egyébként pedig jófejnek tűnik.

Nekem Karácsony Péter volt a konzulensem, ő elég rugalmas volt, 1x találkoztam vele amikor megírtuk a konzulensi lapot - a többi e-mailen ment.
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008.05.07. 02:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Asszem bepróbálkozom azzal a 2 mail címmel amit írtál és mellette informálódok fogadóórával kapcsolatba. Köszi a választ /legalább tudom, hogy nem valószínű, hogy válaszol mert annyira elfoglalt/.
Vissza az elejére
Atesz70
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2008.05.28. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
Asszem bepróbálkozom azzal a 2 mail címmel amit írtál és mellette informálódok fogadóórával kapcsolatba. Köszi a választ /legalább tudom, hogy nem valószínű, hogy válaszol mert annyira elfoglalt/.

Szittya Ottó fogadóórája szerdánként van 14-15.00-ig az 508-as szobában. Most kérdeztem meg, mert méréstechnika házit akarok kérni tőle.

A hozzászólást Atesz70 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008.05.29. 13:49-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.28. 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, azóta már voltam nála és nem vállalta el mivel nem lesz a suliban június végétől /asszem nyugdíjba megy de ez nem biztos/.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Atesz70
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2008.05.29. 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taru írta:
Igen, azóta már voltam nála és nem vállalta el mivel nem lesz a suliban június végétől /asszem nyugdíjba megy de ez nem biztos/.

Basszus! Nyugdíjba megy?? Az gáz, akkor még ebben a hónapban meg kell csinálni a Méréstechnika tantárgyat, mert aztán később ki tudja mi lesz - lehet megint gyakorlati vizsgát csinálnak belőle. Az nem lenne jó!
Vissza az elejére
Atesz70
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2008.05.29. 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIASZTOK! Feljebb elírtam a szobaszámot! Pontosítva: Szittya Ottó fogadóórája szerdánként van 14-15.00-ig az 508-as szobában. Az eredeti hozzászólásban is javítottam!
Vissza az elejére
Taru
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.29. 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen ezt halottam. Ő azt mondta a mostaniakat még végig viszi /asszem akik most elsősök/ csak új dolgokat nem kezd /pl diploma munka/ tehát ne aggódj szerintem még jövőre is ő lesz a tanár.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanárok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.