Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Megszűnt PGANET - régi anyagok megmentése

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Atesz70
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2008.05.06. 11:37    Hozzászólás témája: Megsz?nt PGANET - régi anyagok megmentése Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Azt gondolom, hogy majd mindannyian, akik ezt fórumot olvassák / írják párhuzamosan használták a két oldalt. A PGANET megszűnése elég katasztrofális mivel nagyon sok olyan anyag és fórum hozzászólás volt fent, ami csak ott volt elérhető (csak egyet kiemelve Digitális és Analógtehcnikai ismeretekből a Minterm-Maxterm táblákról készített anyag), sőt én magam is elég sok anyagot töltötem fel anno. A tervzett megszűnésről semmilyen infót nem olvastam a PGANET-en korábban, véleményem szerint nem megengedhető, hogy az oda feltöltött anyagokat egyszerűen elérhetetlenné tegyék az oldal tulajdonosai. Tudom, hogy Puncsos már kezdeményezte az anyagok átvételét, ami nagyon jó és bízom benne, hogy sikerül! Véleményem szerint viszont együttesen kellene jeleznünk a PGANET üzemeltetőinek, hogy az oda feltöltött anyagokat tegyék elérhetővé, a GDF HID közösség és ezzel az egyetlen működő nem hivatalos GDF közösség számára! Ha másként nem, akkor legalább ezen a topicon keresztül jelezzétek egyetértéseteket, illetve várom véleményeiteket a témával kapcsolatban!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2008.05.06. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszéltem egy PGAnetessel, vagy hozzájuk közel állóval. Az anyag ki lesz téve egy ingyenes szerverre, amint ez megtörténik azonnal lementjük mi is, és beolvasszuk, mert mostanában az ilyeneket hamar törölni szokták.

A kitétel ténye a gdf.pganet.com oldalon lesz kiírva, illetve a hírlevél tgja értesítést is kapnak tőlük. Mindegy, aki észreveszi, az szoljon itt a fórumon minél hamarabb.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kew
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008.05.06. 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fórumot nem akarják ideadni? :) nem is értem, azt miértelme volt eltüntetni... érdekes hozzáállás ez részükről ennyi idő után
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Atesz70
a fórum mestere
a fórum mestere

HozzászólásElküldve: 2008.05.06. 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyu Puncsos! A fórum is ki lesz téve? Mert az is nagyon hiányozna, nem csak a segédletek! Rám számíthatsz az infóval kapcsolatban, naponta nézegetem a PGANET oldalt, hátha van új infó!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2008.05.07. 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Téma lezárva, mivel egy másik témában ugyanerről van szó. Folytatás a másik témában: http://regiforum.gdfhid.hu/viewtopic.php?t=1127 .
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WEBOLDAL KÉSZÍTŐKET KERESÜNK! Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.