Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Digitalizáló kártya

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.10.13. 23:44    Hozzászólás témája: Digitalizáló kártya Hozzászólás az előzmény idézésével

Na szóval az van, hogy 5-6 éve vettem egy digitalizálót (Dazzle Fast DVD Master II), ami baron ment mostanáig de most amikor cseréltem a gépem észrevettem (még jó) ahogy leesik róla egy "pöcök". Gondolom kondenzátor vmi, nem tudom kell-e úgy komolyan, mármint épp lehet, hogy így is műxik de nem mertem nélküle használni és komoly megfigyelést követően észrevettem, hogy finom forrasztásos volt tehát nem rakadthatom vissza egy órással.

Tudd valaki egy elektrotechnikust aki óvatasona vissza tudja forrasztani (úgy, hogy működjön utána mert 100e volt és nem tudom mégegyszer megvenni!! Hissz már nem is árulják de ha árulnák se tudnám kifizetni!!), vagy próbáljam levadászni a szervizt bár már nem garanciális sőt lehet, hogy meg se tudnák csinálni?
Vissza az elejére
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.10.14. 09:05    Hozzászólás témája: Re: Digitalizáló kártya Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de ajánlanám, vidd el a mistralba a váci útra, viszonylag olcsóért tutti megcsinálják...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.10.14. 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én akkor köveztelek volna meg, ha Blue Fish-t írsz:) Félelmetesen nagyot csalodtam bennünk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.10.14. 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolod megcsinálják? Mármint szoktat ilyesmit forrasztani? Mer épp a váci út nincs messze, de emlékszem sz*roztak a cserével annak idén (uyganis ott vettem, pont a váci utiban Smile )
Vissza az elejére
soth
hozzászóló
hozzászóló

HozzászólásElküldve: 2007.01.16. 00:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taru írta:
Gondolod megcsinálják? Mármint szoktat ilyesmit forrasztani? Mer épp a váci út nincs messze, de emlékszem sz*roztak a cserével annak idén (uyganis ott vettem, pont a váci utiban Smile )

Szia Taru!

Megoldódott a problémád? Ha nem, akkor tudok ajánlani neked elektrotechnikus srácot, akinek van elég profi eszköze, amivel lehet ilyen finom munkákat csinálni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007.01.16. 01:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még nem jártam a Mistrálnál mivel időközben egyszer elszált a vid új vinyóm amit csak most kaptam vissza a szervízből.
Úgy tervezem jöv. héten megyek és megkérdem mit tudnak vele csinálni.

Azért a biztonság kedvéért megadhatod az elérhetőségét elektrotechnikus srácnak. Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.