Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

WEBKAMERA

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Jó ehhez egy webkamera?
100%
 100%  [ 5 ]
Marhaság
0%
 0%  [ 0 ]
Van annál sokkal jobb
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 5

Szerző Üzenet
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.08. 18:07    Hozzászólás témája: WEBKAMERA Hozzászólás az előzmény idézésével

Adott egy hely, ahol néha lopnak.
Én ennek nem örülök, szeretném megakadályozni.
A célra fordítandó keret nagyon alacsony, pár ezer Ft.
Arra gondoltam, hogy egy vebkamerával folyamatosan veszem fel a dolgokat az ugyanabban a helyiségben lévő sz.gépre.

Kérdés: Question
Lehete folyamatosan(24h) rögzíteni az eseményeket?
Be tudom-e állítani, hogy 2nap után magától törlődjön?
És kb.:mennyi helyet foglalhat el a winyón 48h , ha 640*480 a felbontás?

Válaszokat köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.08. 20:47    Hozzászólás témája: Re: WEBKAMERA Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
Adott egy hely, ahol néha lopnak.
Én ennek nem örülök, szeretném megakadályozni.
A célra fordítandó keret nagyon alacsony, pár ezer Ft.
Arra gondoltam, hogy egy vebkamerával folyamatosan veszem fel a dolgokat az ugyanabban a helyiségben lévő sz.gépre.

Kérdés: Question
Lehete folyamatosan(24h) rögzíteni az eseményeket?
Be tudom-e állítani, hogy 2nap után magától törlődjön?
És kb.:mennyi helyet foglalhat el a winyón 48h , ha 640*480 a felbontás?

Válaszokat köszi!

tokeletesen meg lehet oldani, pont nemreg olvastam asszem a hvg-ben, bovebben nem tudok hozzaszolni Razz
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.08. 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OXI!
KÖSZ. Meg fogom próbálni. Azt esetleg nem tudod, hogy a Windows movie maker vajon real-timeban tömörít vagy utólag?
Vissza az elejére
puncsos
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.09. 00:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Garci írta:
OXI!
KÖSZ. Meg fogom próbálni. Azt esetleg nem tudod, hogy a Windows movie maker vajon real-timeban tömörít vagy utólag?

nemtom hogyan tomorit de en mar ketszer megszivtam mert tomoritett 3 orat oszt a vegen behalt

NE HASZNALJ MOVIE MAKERT!!!
Garci
Bronz kettő
Bronz kettő

HozzászólásElküldve: 2004.04.19. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valakinek nincs 5lete? Egy használható program kéne.....
Háttérben futna,így jó volna ha nem nagyon fogná vissza a gépet és jó lenne real time tömörítene..

Amúgy vettem egy genius Web Cam-et mintadarab volt 4000 Ft.-ért.(most a soroksári E.W.-ben elég sok mindenből árulnak mintadarabot, csak rá kell kérdezni az eladóktól....)
Vissza az elejére
Andrew
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.10.18. 07:52    Hozzászólás témája: webcam Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi,

Régi a téma, de nálam is feljött a minap egy ilyen igény. Szeretnék én is egy helységet bekamerázni, és az internetről csekkolni, miközben nem tartozkodom ott.
Milyen technikai és szoftveres megvalósítása ennek? Question
Ha valakinek van tapasztalata, kérem ossza meg velem.
Nagyon köszönöm.

Andrew
Ex-GDF-es Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.