Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Filmajánló
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.06.01. 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyurukura 1-2-3 kibovitett extra (2dvd) valtozat.

Lesz egybe 12 ora szabadidom akkor vegignezem elejetol a vegeig, csak birjam ulogumoval Very Happy

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.06.14. 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szitakötő ha tehetitek nézzétek meg!

:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.06.14. 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagymenők

remélem még nem volt, de hatalmas film, sajna nincs meg, pedig hogy megnézném most...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MaZsola
a fórum királya
a fórum királya

HozzászólásElküldve: 2006.06.26. 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MaZsola Elküldve: 2005.07.11. 21:00 írta:
Almos vagyok egesz delutan cadkey-eztem es csinaltam gepsatut, huvelyt, siklocsapagyhazat, szerszamtarto bakot, es kozdarabot Very Happy
szoval megyek aludni (ja meg elozo este 1ig neztem a 12majmot tvben, aztan 7kor mar felebredtem...)

es ma este is megnezem, tvben, ajanlom mindenkinek Very Happy

"If Java had true garbage collection, most programs
would delete themselves upon execution."
- Robert Sewell
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.08.27. 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem a héten a Gettin Square című ausztrál filmet, gyerekek, csak ajánlani tudom... évek óta nem láttam ilyen jó filmet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.10.16. 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Revolver... nagy film, nagy színészek
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
7 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.