Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Banki programok

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Andrew
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.09.13. 08:25    Hozzászólás témája: Banki programok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Mindig jószívvel térek ide vissza Very Happy
és szeretnék segítséget illetve valami információt kapni bizonyos programokról. Amikre gondolok, azok a magyar bankoknak a programjai (pl. Raiffeisen - Multi Cash, OTP- Electra, stb.) Ezeknek a DEMO változatát nem tudja nekem valaki elküldeni illetve egy linket ahonnan le tudom tölteni őket? Shock
A munkámhoz kellenének, csak nem tudok tesztelni adatot, mert nincs meg a program amivel teszteletném, és nem az ügyfélnél akarom, hogy kiderüljön, nem jók az adatok...

Tud nekem valaki segíteni? Confused
Nagyon köszönöm!

András
ex-GDF-es Very Happy
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.09.16. 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem tudok olyanról, hogy ezeknek lenne demójuk, hisz egyedi fejlesztés mindegyik, így megrendelésre készítik. magyarul, a megírás közben fizetik ki lépésenként, így nincs szükség demóra, mert más amugy sem veheti, veszi meg a konkurencia programját... referenciának is a fullos verziót mutatják be, de ha munkához kell biztos megértik, hogy szükséged lenne rá, vagy melóban kapsz egy proba adatbázist, ahol tesztelhetsz.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Andrew
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.09.18. 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az igazság, hogy egy-két banknak a honlapjról le lehet tölteni a DEMO-t. Ilyen az Erste, az OTP. De a többi banknak nem találtam ilyen linket, ezért is jó lenne ha valaki tudnak esetleg ebben segíteni.
De azért köszönöm!
Kuplung
elszánt fórumozó
elszánt fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006.09.18. 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezek a demok, igazándiból nem csinálnak semmit.... macromedia flash cuccok, csak arra vannak, hogy láthassad, mit tudsz elintézni neten... ha komolyabban akarsz számoltatni, mért nem használod az excelt... hipp hopp meg lehet írni benne bármit, bár először azt hittem programozáshoz kéne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Számítástechnika Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.