Tartalomjegyzék GDF-HID
A Gábor Dénes Főiskola hallgatóinak nemhivatalos fóruma

segédletekSegédletek     Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

emelkedik az UVdíj?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.04.25. 06:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia csekk uj csekk van, névre szolo már, melyen rajta van az EHA kodot, azon kell befizetned, melyet igényelned kell, email formájában és kiküldenek 9 db ot általában meg minden beiratkozáskor egy kis pakkot:) 2700 Huf lett egy UV dij, de etr be ha 5.000 huf tartozásod van nem visszik fel az uj jegyedet amit közben szereztél, ergo érdemes több pénzt befizetni nekik, általában 1 hét alatt, megjelenik az ETR ben hogy befizeted a pénzt, bal oldali panel-dinamikus listák, etc ott megtalálod

Üdv
:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ikácska
visszatérő vendég
visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2006.04.25. 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Derrick! Nagyon szépen köszönöm a választ, sokat segítettél. Wink

Igen, új csekkem már van nekem is, igaz, én a régit nem is ismertem, ha jól rémlik. De ha ismertem is, használni biztosan nem használtam. Smile

Szóval szerencsére nem kell igényelnem, mert vannak itt összegyűjtögetve nekem ilyen csekkek, gondolom, biztos ami biztos alapon küldtek belőle jó sokat anno, nehogy ezen múljon már, hogy nem tudok nekik fizetni. Very Happy
Igen, látom, hogy rá van írva szinte minden adat, inkább olyanra gondoltam, hogy a tantárgy neve (amire befizettem a díjat) nem kell-e még rá, de ezek szerint lényegtelen, csak ráírom az összeget és már mehet is. Amúgy így tettem, megnéztem az ETR-ben, 4000 Ft tartozásom volt, azt be is fizettem tegnap, az jó lesz, ha valamikor 1 héten belül fel is kerül rá (régen nem 2 hét volt az átfutási idő? úgy értem, szinte csak 2 hetente frissítették az ETR-ben lévő adatokat). Szóval ez volt még a lényeges számomra, hogy mennyit is kell akkor fizetnem a következőre, mert nem szeretnék elcsúszni véletlenül sem, hogy tartozás miatt ne tudjak menni.

És ha jól értem, be se kell mutatnom sehol, csak itthon jó, ha őrizgetem.

Szóval köszi a választ!
Vissza az elejére
Derrick:)
Bronz hat
Bronz hat

HozzászólásElküldve: 2006.04.25. 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így van, és nincs mit:)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Offtopic Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.